Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.681
Cevap
2.047
Favori
8.313.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22542255225622572258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eser Hocam ürünün iyi kalitesi var ama maliyeti yüksek diye biliyorum yani olursa Prive’ın bile üstü olur 100tl civarı olur yani şişe fiyatı o yüzden risk dedim o yüzden de senin kitleye çok uymayabileceğini düşündüm alt kalitesi aynı tadı vermeyebiliyor

Pdm Pegasus’u Alexanderia yerine tercih ederim tabi bu benim şahsi tercihim onu da bulursan denemeni tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 4 Ağustos 2019; 19:8:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun orijinalini kullanıp burdan alan var mı aranızda? Varsa benzerliği nasıl? Yorumlarsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

Chanel - Coco Mademoiselle [Coco] BAYAN için

Dior - J'Adore [J'DR] BAYAN için

Dior Homme intense [DHi] ERKEK için

Creed - Virgin island Water [ViW] ERKEK için

bunları sipariş vericez İLK siparişimiz ve İLK kez deniycez kokuları fakat siteden sipariş verilmiyor. Ödeme kısmına gelince ERROR verip anasayfaya atıyor
    Merhaba, bence eğer imkan varsa önce deneyimleyip sonra tercih edin, VİW de baskın hindistan cevizi var ilk başlarda yoğun sonra hafifliyor güzel oluyor ancak kör alım yapılacak bir parfüm değil.
  • Nautica voyage,creed virgin island water,bvlgari pour homme,hugo boss green matara veya boss vanilyalı ,aqua di parma fico di amalfi,tiziana terenzi gumin,xerjoff mefisto,hermes un jardin sur le nil.Bu listedekilerden oluşan 4'lü bir kör alım yapma niyetim var. Yazdığım parfümleri kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Hafif,fresh başka koku tavsiyelerinizi de göz önünde bulundurabilirim.

• eternalsun kullanıcısına yanıt
    Kokusu Karpuz çilek first sakızı andırıyor ama daha hafif ferah hali .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • excelance_85 kullanıcısına yanıt
    Voyage
    Fico Di Amalfi

• Merhaba,

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Cipresso di Toscana var mıdır?
  • jazz37 J kullanıcısına yanıt
    trakia_

Abi 50 tl fiyatlı ürünlerimiz var artık. Pahalı da olsa alt kısmına bakmıyorum artık.

jazz37

Maalesef hocam.
  • merhaba arkadaşlar. şuan nautica voyage kullanıyorum. bir tane daha parfüm almak istiyorum ama test etme şansım yok. son sayfalardaki yorumları okudum . yaz için Bvlgari - Aqva Marine ve creed virgin island water öneriliyor. voyage dan farklı olarak siz hangisini tavsiye edersiniz?
  • naboo kullanıcısına yanıt
    Aventus ta farkettim hocam onu alttan harika bir vanilya kokusu gelmeye başladı

• Karizmatik38 K kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık kaçıncı günde aldınız vanilya kokusunu hocam

Hocam bende orjinali mevcut bu kokunun. Chanel egoiste platiniuma benzetiyorum ben. Tabi adp daha yazlık platiniuma gore. Platinium alırsanız begeneceginizi düşünüyorum listede var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

Hocam bende orjinali mevcut bu kokunun. Chanel egoiste platiniuma benzetiyorum ben. Tabi adp daha yazlık platiniuma gore. Platinium alırsanız begeneceginizi düşünüyorum listede var.
    Peki, Chanel Egoiste Platinum'u tavsiye edermisin?
  • deoksiribonükleotit D kullanıcısına yanıt
    2. Haftada sanırım.

Toscanayi biliyorsaniz kokusunu ederim. Bilmiyorsaniz bisey diyemem :)
    Çünkü kokular benzer birini seven diğerinide sever.

• zedegex kullanıcısına yanıt
    Bunların haricinde genel beğeniye uygun, beni uzmeyecek 2 adet daha koku bulmam lazım hocam.saydigim listedekilerden kullandıkların var mi ya da başka tavsiye edebilecegin?

• önceki siparişlerimden birinden gelen bir tester'ı yeni buldum çekmecede. priv no:4 by redo yazıyor, şu modele mi denk geliyor acaba ?

By Redo - Bal D'Afrique

hatun kişisi parfümü mü acaba? dedim ama aynı zamanda hoşuma da gitti bu yazdığımın yanında da unisex yazıyor, ona göre testerı bitirip kendime sipariş geçebilirim
  • Tutaste Nirvana müthiş olmuş. Bu kadar doğal ananas kokan bir orjinal aventus var. İmkanı olan kesinlikle denemeli.

• Günün Parfümü: Bvlgari Aqva Amara

• İLK DEFA AÇIK PARFÜM KULLANDIM MAD MAĞAZASINDAN KENZO ALDIM BAŞIMI AĞRİTIYOR HER SIKMAMDA BÖYLE Mİ OLACAK YOKSA ZAMANLA ALIŞILİYOR MU
  • 
Sayfa: önceki 22542255225622572258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.