Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.144
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22472248224922502251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim ikinize de ysl yi ekledim bu şekilde verdim siparişi popüler parfümlerin bir kısmını denemiştim bakalım bunlar nasıl çıkacak

Tom Ford - Tuscan Leather [TSC]
    Mont Blanc - Legend [LEG]
    Carolina Herrera 212 ViP MEN [ViP]
    Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme [YSL]
  • Öncelikle şunu samimi olarak söylüyorum ben tutaste kalitesini gördükçe orjinal parfum almaya elim gitmiyor resmen.Aynı parfum tutastede varsa gerek olmuyor. %95 olarak bu boyle. Istisna cok nadir.Bu bakımdan Eser bey bizi maddi olarak bir yukten kurtariyor ve bircok kaliteli parfumu kullanma imkanı yakaliyoruz.
    Şimdi son gelen siparisimle ilgili biraz yorum yapayım.

Tom-Ford tobacco vanille
    Elbette henuz mevsimi gelmedi ama bu koku gercekten muazzam. Tutun vanilya birlikteliği ve alttan gelen kuru meyvelerle birlikte etrafi odayı saran sıcak kaliteli ve şık bir koku. Orjinalini bilen, bircok farkli firmada denemis biri olarak şunu net olarak söylüyorum. Ben daha iyisini gormedim!
    Benzerlik ve kalite muazzam.
    10/10 diyebilirim notum.

Lacoste essential
    Lacoste un ferah, citrus ve yeşil kokan bu parfumu genel begeniye oldukça açık ve cok başarılı bir sekilde yapılmış. Orjinalini kullanan bilen kişileri memnun edecegini düşünüyorum.

Essentic Narcotique (unisex)
    Peony cicegi ve citrusla birlikte hem performansli hem yumusak ve ferah kokuyor. Cok erkeksi koku takintiniz yoksa bu ciceksi ve citrus ağırlıklı parfumu sevebilme imkaniniz var.

Bvlgari aqva marine
    Yosun ve marine havasını yansitan yaz gunleri icin guzel gidecek bir parfum. Aqva serisinde benim favorim bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 31 Temmuz 2019; 17:7:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karizmatik38 K kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam henüz satın almadığım için öyle dedim:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Marine benim 2 numaram bu seride.1 numara malesef listede bulunmayan Amara:(

• Tom Ford - Tuscan Leather afgonaya yakın bir koku mu acaba öyle ise alacağım afgano çok hoşuma gidiyor ona benzer bir koku önere bilecek var mı acaba?

• Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Listede olsa Gucci Intense Oud önerirdim.Afgano ‘nun daha uysal daha kolay kullanılabilir hali diyebilirim.Afgano seviyorsanız Oud notasıyla aranızın iyi olduğu varsayımını yapıyorum.Bu minvalde listedeki oud kokularını deneyebilirsiniz.Mesela listeye yeni gelecek olan Xerjoff More Than Words güzel bir oud,gül,gri amber kombosu

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

• Dün akşam itibarı ile siparişimizi geçtik. Üye olmadan sipariş geçtiğim için kargo detayı gibi bilgilere nasıl ulaşabiliriz acaba?

Sipariş İçeriği:
    - GIVE SENCE MARINE [GV]
    - JP LE (JPG)
    - ASSOS L'EAU DiSSEY (iSY)
    - DIALOG INTENSE [DHi]
  • bir ara blog sitesi vardı sanırım tutaste yorumları için hala devam ediyor mu? kadın parfümleri konusunda yoruma ihtiyacım var da
  • quote:

Orijinalden alıntı: liarmaster

Dün akşam itibarı ile siparişimizi geçtik. Üye olmadan sipariş geçtiğim için kargo detayı gibi bilgilere nasıl ulaşabiliriz acaba?

Sipariş İçeriği:
    - GIVE SENCE MARINE [GV]
    - JP LE (JPG)
    - ASSOS L'EAU DiSSEY (iSY)
    - DIALOG INTENSE [DHi]
    Yorumlarinizi bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakbes

bir ara blog sitesi vardı sanırım tutaste yorumları için hala devam ediyor mu? kadın parfümleri konusunda yoruma ihtiyacım var da
    http://eserkozmetik.blogspot.com/

Çoğu koku yorumlanmış zaten :)
  • Sipariş numaranız: 653OI9296B
    Tom Ford Tobacco Vanille
    Tom Ford ombre leather
    Mfk Backarat rouge 540 extreme
    Amuage Opus v
    Killian Voulez
    Parfüme de marley Herod
    Byredo bal afrique

• Sipariş Numaranız 812MV4684S
    sipariş geçildi beklemedeyiz

Dolce & Gabbana - The ONE
    Givenchy - insense Ultramarine
    Creed - Virgin island Water
    Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme
    Hugo Boss - Boss (Bottled)
    Carolina Herrera 212 MEN
    Versace - Dylan Blue
    Chanel - Bleu de Chanel
  • Kullanan arkadaşlar baccarat kokusunu tarif edebilir mi acaba nasıl bir koku kalıcılığı nasıl ve extrait olanla arasında çok mu fark var şimdiden teşekkür ederim

• Öncelikle herkese hayırlı geceler arkadaşlar. Konuyu tesadüfen buldum ve zevkle takip ediyorum. Yorumlarinizin gerçekten cok bilgilendirici ve fikir edinme acısından yardımcı olduğunu düşünüyorum. Herzaman olmasa da arada orjinal , çoğunlukla dolum parfüm kullanan biriyim. Eser Bey'in satmış olduğu parfümlere yapılan yorumların genel olarak olumlu geri dönüşler geldiğini görmekteyim. Kendisine hayırlı işler bol kazançlar dilerim:) Listesindeki parfümlerden alıp kullanan arkadaşlardan 4'lü bir liste yapmalarını istesem (hafif ve fresh kokular tercih eden biriyim, ağır olmayan farkli ve kalite kokan parfumler de tercih sebebi olabilir) hangi 4 parfümü kesinlikle almami tavsiye ederdiniz? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• excelance_85 kullanıcısına yanıt
    212 man
    Bleu de chanel
    Boss bottled

• İstanbul Esenyurt,Bahcesehir civarından takaslık şehirdışına da gönderim olabilir..

- Soldaki nautica voyage %90 civari doluluk
    - Ortadaki Acqua Di Gio %90 uzeri doluluk
    - Sagdaki farkli şise olan Desire Blue %70 doluluk

Parfumler karanlık ve serin ortamda dinlendirilmiştir..

• quote:

Orijinalden alıntı: armutsapi44

212 man
    Bleu de chanel
    Boss bottled
    Gumin, creed viw, hermes un jardin sur le nil, nautica voyage, mefisto, hugo boss green matara.bu parfümler hakkındaki yorumlariniz nelerdir?

İnvictus (buraların kralı)
    Desire blue vey nautica voyage
    Di gio proufomo
    İssey miyake
    İlk alım ise sizi gayet tatmin edecek genel beğeniye uygun kalıcı ferah sayılan seçenekler

Nautica Voyage
    Fico Di Amalfi
    Dior Homme Cologne
    Allure Homme Sport
    Her dolum parfüm firmasının yapmadığı dolayısıyla sıktığın zaman farklı hissettirecek ve ilgi çekicek kokular. Aynı zamanda risksiz ve istediğin gibi hafif

• 
Sayfa: önceki 22472248224922502251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.