Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lizardcr, Atorvastatin, ytknm, diyar_21, ilker9612, coldriver Daha Az
6 Kayıtlı Üye, 13 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı, 5 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz 3 Android )
48.767
Cevap
1.675
Favori
4.649.597
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    0 Mesaj
    Eser hocam haftaya hangi tester ürünü paketlerde yollayacaksiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Comme des garcons 2: manolya ve mürekkep ile açılış yapan, içindeki çiçek notaları sayesinde hissedilen
    gül kokusu muhteşem. vetiver biraz sabunsuluk katmış ve soft bir kullanıma müsade etmiş köşeli bir parfüm
    değil anlıyacağınız, burnu yormayan kendini sevdiren bir koku ilk bahar kış için uygun serin bir
    Bölgede yaşıyorsanız yazın neden olmasın, Bana Hissetirdiği Tibette Zen Bahçesi Yapmak Gibi rahatlatıcı
    ve Huzur verici...
    |
    |

Eser hocam, Hugo Boss - Hugo Men (Matara) almayı düşünüyorum. Ama forumda çok alınan bir parfüm değil o yüzden tam geliştirilememiştir diye çekincelerim var.

Bu parfüm hakkındaki düşüncelerin nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucs -- 27 Temmuz 2019; 10:23:15 >
    |
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    0 Mesaj
    Eser hocam bu haftaki tester nedir , haftanın tester ını öğrenebilmemiz için bir kolaylık yapılabilirmi

|
    |
  • Er
    0 Mesaj
    212 sexy men gelme ihtimali varmı eser hocam

• Er
    0 Mesaj

One Milion ile başlayan Invictus,Eros,Code Profumo,JPG Ultramale,ile devam eden tatlı,cikletimsi,club parfümleri furyasının bir diğer halkası.Genel beğeni ve genç yaş grupları hedeflenmiş.

Normalde bu tip kokuları sevmesem de Stronger With You’da fraklı biseyler var.Maison Margela Replica By The Fireplace parfümünden esinlenerek yapılan You başta One Million ‘u hatırlatsa da sonrasında kullanılan kestane notası onu sürüden ayırıyor ve hafif gurme havası veriyor.Diğerlerinin aksine günlük kullanıma ve biraz daha olgun erkeklere de uyan bir havası var.

En çok hissettiğim notalar:Vanilya,kakule,ananas,tarçın,kavun ve kestane

Mevsim olarak ise sonbahar/kış diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 27 Temmuz 2019; 12:28:48 >
    |
    |
    ukilavuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Günün Parfümü:Armani Mania

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Hocam kör alım yapacağım bazılarını ama formda biraz yorumları okudum Opus ve Mfk kokularını merak ediyorum dün sıktığım sauvage hala tenimde kokuyor eser hocam harika kokular yapmış elimde Aventus düz, sauvage, Moonlight to heaven, straigh to heaven, back to Black, noir de noir, yls lhomme var ve hepsi birbirinden harika

|
    |
    GeçerkenUğradı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zaten bu yazdıklarınızı sevdiyseniz merak ettiklerinizi de seversiniz muhtemelen.Ben hep kör alım yaparım mesela.Kör alımın heyecanı başka:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 27 Temmuz 2019; 13:11:39 >
    |
    |
    Karizmatik38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Koleksiyonuma yeni eklediğim,dün bütün günü birlikte geçirdiğim italyan niche firması Xerjoff ‘un Mefisto parfümünü dilimin döndüğünce yorumlayayım istedim

Öncelikle şunu belirteyim bu güne kadar burnumu en çok zorlayan parfüm bu oldu diyebilirim.Şöyle ki parfüm notalarını tespit etmekte zorlanmayan reseptörlerim bu kokuda sınıfta kaldı.Çünkü o kadar iyi harmanlanmış bir karışım var ki karşımızda notaları tek tek yakalamak oldukça zor.Mesela fragrantica ‘ya baktığımda en hissedilen nota olarak lavanta olarak görünüyor ancak bu parfümde lavanta var diyemiyorsunuz.Yani La Nuit ‘de,DG Pour Homme ‘da,Savauge ‘da,Le Male ‘daki gibi seçemiyorsunuz lavantayı.Yine içerikte bir çok narenciye notası olmasına rağmen ekşi havadan çok uzak kullanılmışlar hatta bana sorsanız muz var açılışta derim yani o derece:) Bütün notalar iç içe birbirine yedirilmiş durumda.

Ayrıca parfüm havada da oldukça değişiklik gösteriyor.Kimi zaman burnunuza bildiğimiz ve hep benzetildiği Silver Mountain Water ‘ın mürekkebimsi metalik DNA’sı,kimi zaman da iris çiçeğini getirdiği hafif pudramsı hava vuruyor,kimi zamanda tatlı meyveler hayalet gibi dolaşıyor kompozisyonun etrafında.

Yaz aylarında kompleks kokular bulmakta zorlanan bana ilaç gibi geldi diyebilirim Mefisto için.Hep benzetildiği Creed Silver Mountain Water ve Tziana Terenzi Gumin ‘e göre kalite hissiyatının daha yüksek olduğu rahatlıkla söyleyenebilir.

Fragrantica ‘da belirtilmese de açılışta yeşil notaların,orta kısımda da beyaz çiçeklerin olduğuna eminim.

Özetle yazın güzel kokmanın yanında farklı kokmak isteyen tüm arkaşlarıma öneririm.

• Çavuş
    43 Mesaj
    yazlık ve kışlık olarak önerebileceğiniz parfümler hangisidir ?
    |
    |
    Merhabalar channel de blue parfümüm bugün geldi.Orjinalini kullanmış olmasam da daha önce ferne den sipariş ettiğim bir replikası vardı ve o parfümü ilk sıktığımda genzimi yakardı. Ancak şimdi tutaste olanı kullandığımda hiç öyle bir problem yaşamadım.Koku tamamen organik geldi hatta şaşırdım.Ancak en sonunda bu kokuyu sevmediğimi fark ettim.
    Şimdi sizlerden ricam
    Şekerli olucak ama çok tatlı olmayacak ve biraz rahatlatıcı huzur verici tatlılık içerecek en azından yazın da kullanılabilir olup, fark edilirliği yüksek ama baymayan,belki biraz baharatlı olabilecek,ekşimsilik içermeyen bir parfüm arayışındayım.Çünkü CHN çok ekşi geldi benim için.
    Teşekkürler
    |
    |
    Elinde Prive serisinde Magic Tea ve Rose olup takaslamak isteyenler bana PM atabilirler.
    |
    |

http://buyukbang.blogspot.com
  • Er
    5 Mesaj

Eser Bey aldığım ürünlerin yanında tester olarak gönderdi bu kokuyu ve gerçekten çok beğendim. Notaları bir kenara bırakırsak, bu parfümü şöyle tarif edebilirim ; bileğinize sıkıp kokladığınızı varsayarsak, sanki bileğinizde 5 cm karelik bir alana ekili birbirinden güzel kokulu 4-5 çiceğin kokularının birbirini bastırmadan bir diğerinin önüne çıkmaya çalışmadan ahenk içinde koktuğunu söyleyebilirim. Böyle söyleyince biraz kadın parfümü gibi gelebilir ve haklılık payı da veriyorum çünkü unisex bir parfüm ama sadece bu çiçek kokularıyla bitmiyor sınırlanmıyor bu koku. Elit bir havası var bu parfümün ucuz tekdüze bir çiçek kokusu gibi hissettirmiyor. Sizin de bahsettiğiniz gibi karışım içinde gizli bir şeyler arıyor burnunuz, bir kaç çiçek bu kadar gizemli kokamaz diyorsunuz. İşte o gizemli hava bu kokuya elitliğini kazandırıyor bence.
    Bir sonraki siparişimde mutlaka siparişime ekleyeceğim bir koku. Tester olmasaydı fiyatından ve kolay bulunamamasından dolayı böyle bir kokudan haberim olmayacaktı. Eser Bey siparişlerin yanında tester göndererek hem müşteriyi mutlu ediyor hem de ürün yelpazesinin tanıtımını güzel bir şekilde yapıyor.
    |
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6054 Mesaj

Noir Extreme var ama Noir Femme’i de tercih edebilirsiniz. Koku olarak Noir Extreme’e benzer fakat hem koku olarak daha güzel, hem de performans olarak ise en az 2 katı :) Raflarda kadın parfümü olarak geçiyor ama unisex bir koku... Tom Ford Fucking Fabulous da oldukça güzeldir 👍🏻

Hazır konusu açılmışken Tutaste Noir Extreme, orijinal Noir Extreme’den bariz bi şekilde çok daha performanslı ve kalıcı, üstelik koku benzerliği neredeyse birebir!

|
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Sanırım ben doğru yazamadım.Noir Extreme de var bende:)

Merak ettiklerim:

Tom Ford Men Extreme(EXT)

(Noir Extreme değil)

Tom Ford Noir(Noir)

(Noir de Noir ya da Noir Extreme

değil.)

Bu iki parfümü kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum

Kabahat bu kadar benzer ad kullanan Tom Ford ‘da:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 27 Temmuz 2019; 21:34:57 >
    |
    |
    TaKo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    elimde 2 fıstan fazla sıkılmamış joop mevcut Ankara içi takaslamak isteyen olursa yazabilir

|
    |
    3 hafta felan önce oğlumla Gürcistan'a gidecektim. Eser'den de parfüm sipariş etmiştim. Gideceğimi duyar duymaz, 'uğramayacak mısın?' diye sordu, uğramaz olur muydum? :) 'Gelirken aç gelin' dedi, birkaç defa da hatırlattı. Uğradım, merak ettiğim parfümleri denedim. Parfüm hediye etti. Bizi yemeğe götürdü. Daha önce parfüm alışverişi dışında tanışıklığımız olmamasına rağmen 10 yıllık arkadaş gibi sohbet ettik, dertleştik. Sonra vedalaştık ve yoluma devam ettim.

Şunu söylemek istiyorum: Bu adam güzel bir adam. Hangimiz parfüm aldığımız kişinin olduğu şehre gittiğimizde 'Aç gel yoksa parfüm satmam!' diye bir cümle duyduk? Hangimiz parfüm aldığımız satıcı tarafından yemeğe götürüldük?

İsmini bile duymadığım, duysam bile deneme imkanımın olamayacağı nice parfümü Eser sayesinde denedim. Bu yetmez gibi, bir kardeş gibi ağırlandım.

Kendisine bir kez de buradan teşekkür ediyorum. Sizlerin de bilmesini, yakından tanımasını istedim bu güzel insanı.

Kazancın bol olsun.

• Er
    0 Mesaj
    212 vip men'in orijinaline benzerliği hususunda yorum yapabilecek var mı ?
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.