Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2245. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: cboy60 , cboy60
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.685
Cevap
2.047
Favori
8.314.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22432244224522462247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    orjinalini bilmiyorum ama prive zamanlarındaki dhp listedeki kullandığım en yoğun kalıcı parfüm olabilir. ama dediğiniz gibi dhi daha genel beğeniye uygun
  • Eyvallah hocam sürekli soruyorum kusura bakmayin elimde şuan voyage mevcut oldugundan siparis gecmedim henüz degistiginde edecegim kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gustawa G kullanıcısına yanıt
    Ben yeni aldım ve mevsimi olmadığından performans testi yapamadım ama kullananlar eski batchlerin 24 saatı,refurmule olmuş yeni şişelerin ise 15-16 saati kolaylıkla çıkardığını hatta iyi ki reformule olduğunu söylüyorlar.Bu süreler bir designer için bu dünyanın dışından rakamlar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 29 Temmuz 2019; 8:4:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Günün Parfümü:Versace Dylan Blue Pour Homme

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Dior - Sauvage |SVG|

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isfahan -- 29 Temmuz 2019; 8:56:6 >
    Tutaste'si en çok yorum manyağı olduğum parfümdür. :)

Orijinalin niyetindeyim, hep erteliyorum.
  • Isfahan kullanıcısına yanıt
    Evet Savauge övgü konusunda oldukça başarılıdır.Aman fazla övmeyelim John Locke hocam pusudadır:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 29 Temmuz 2019; 9:1:52 >
  • Nirvana'nın diğer Aventus Prive'lerden farkı nedir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar acaba Creed Aventus ne zaman stoklarınıza girer.

• Arkadaşlar 4 adet parfüm almak istiyorum ama hayatımda hiç dolum parfüm vs almadım buradan önereceğiniz müthiş diyeceğiniz parfüm var mıdır kalıcılık çok önemli ve tabi kokuda mümkünse odunsu kokular. Sportif giyim tarzım var öneriniz nedir ? 4 adet söyleyin sipariş geçim beni uğraştırmayın lütfen yaş 31 bu arada yaşa uygun lütfen

Böyle çiçekli böcekli kokuları sevmiyorum

Not : Biraz forumu kullanınca alttakileri sepete ekledim eğer bunlara biri ok derse alacağım iyi mi sizce alttakiler

VERSO DiLAN BLUE [DYL]
    ASSOS L'EAU DiSSEY (iSY)
    NiKO SUCUL [SCL]
    SAUVAJ DIALOG [SVG]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakeBenihime -- 29 Temmuz 2019; 13:21:29 >
  • 528DQ4641G sipariş numarasıyla az önce sipariş verdim.
    almak istediğim parfümler,
    1- CK one
    2- Lacoste RED
    3- Aqua Di Gio
    4- Chloe Love
    5- Bvlgari AQVA
    6- Carolina Herrera CH men
    7- Chanel Blue De Chanel

Hayırlı satışlar olsun
  • BTB AMO KRK ALL WİV STH (düz) SNT YOU kodlu parfümler var elimde doluluk oranı yüksek çoğu tamdır. Takaslıktır. Bunlar dışındaki parfümlerle takas edilebilir.
    Özellikle tercihlerim Aventus
    Dhc /Neroli
    Terre de H
    Gio Profumo
    Lacoste Red
    Noir Extreme
    Aqva Marine
    D'aromes
    Opus V
    Es 2 Escobar

• 948NF6377O sipariş numarasıyla az önce sipariş verdim. @Eserkozmetik

1-CHANTIE DE BLEU [CHN]
    2-NARCOTIC VOYAJ [VYG] (2 adet)
    3-TF BLACK [ORC]
    4-CHANTIE MATMAZEL [Coco]
    5-VERSO DiLAN BLUE [DYL]
    6-LANCO IN LOVE [TLV]

treson in love için çarşamba gelir demiştiniz ama stoklarınıza girmiş galiba hocam görünce geçtim siparişi.
  • Creed aventus ne zaman gelir? Creed Viw hakkında yorumlarınızıda alabilirim.

• Elinde Prive serisinden Magic Tea ya da Rose olup takaslamak isteyenler bana PM atabilirler.

• Beyler kendim için bir kış koleksiyonu yapmaya çalışıyorum ve aklımda şuan için 3 parfüm var. Bunlardan biri elimde bulundurduğum ve benim için tüm zamanların en iyi parfümlerinin arasında yer edinmiş olan Dior Homme İntense . Bu parfüm dışında aklımdaki iki parfüm ise şunlar.
    "By kilian Back to black"
    "Tom Ford Noir de noir", bana bu iki parfüm hakkında bilgi verebilecek arkadaşlarımı yoruma davet ediyorum. Bunlar dışında favori kış parfümlerini benimle paylaşabilecek arkadaşlarımıda bekliyorum.

• Noir de Noir ile ilgili geçmiş sayfalarda bir inceleme yazım var .Back to Black ise baya baya tatlı bir parfüm.Tatlı parfümleri seviyor olman lazım Back to Black’i sevebilmen için

Buraya da favori sonbahar/kış parfümlerimi bırakayım:)

-Dior Homme
    -Dior Homme Intense
    -Dior Homme Parfume
    -Custom National Homme
    -Bvlgari Man in Black
    -Victor&Rolf Spicebomb
    -YSL La Nuit de L’homme
    -Le Labo Santal 33
    -Amouge Jubilation
    -Dolce Gabanna The One
    -Carolina Herrera CH Men
    -Carolina Herrera CH Men Prive
    -Gucci Pour Homme II
    -Nasamato Black Afgano
    -Tom Ford Black Orchid
    -Tom Ford Tobacco Vanille
    -Tom Ford Tuscan Leather
    -Tom Ford Noir Extreme
    -Tom Ford Noir de Noir
    -Boss Bottled Intense
    -Killian Intoxicated
    -Mugler Pure Malt
    -Mugler Pure Havane
    -Parfums de Marly Herod
    -Zara Rich Warm Addictive
    -Xerjoff More Than Words

Dior Homme,Zara ve Custom National hariç hepsi Eser ‘in listede mevcut.More than Words ‘u ise dekant olarak kullandım,yakında listede olacak o da sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 29 Temmuz 2019; 18:11:11 >
    hocam ben bu listeden black orchid Victor&Rolf Spicebomb YSL La Nuit de L’homme almayı düşünüyorum kış için şu ana kadar aldığım parfümlerden sırası ile en çok afgano bottled intense invictus the one ı beğendim bana uygun mudur bu parfümler uygunsa bunlara benzer 4 tane daha öneriniz olur mu acaba eylül gibi 7 tane kış- sonbahar için parfüm almayı düşünüyorum
  • The One sevdiyseniz La Nuit ‘i büyük ihtimalle seversiniz .Bu koku grubundan yani yabancıların “date” parfümü dediği gruptan CH Men Prive ‘yi de deneyebilirsiniz.Ancak La Nuit ilk tercihiniz olsun

Spicebomb ise kaliteli bir baharat parfümü.İsminin hakkını verecek şekilde yoğun bir tarçın,pembe biber ve tütün ağırlıklı keyifli bir parfüm.Oldukça tatlı bir parfüm ama gördüğüm kadarıyla tatlı parfümlerle ilgili sorununuz yok .Yine buna alternatif olarak özellikle 30 yaş üzerindeyseniz Bvlgari Man in Black tavsiye edebilirim.

Yine Dior Homme Intense ya da Dior Homme Parfume düşünebilirsiniz şık ve özel akşamlar için.İkisi ile ilgili daha dün bir karşılaştırma yazısı yazdım.

Gündelik kullanım için CH Men (düz olan) tercih edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 29 Temmuz 2019; 18:10:6 >
  • İstanbul içi takaslik:
    - Royal Vintage
    - Kilian Voulez
    - Musc Ravageur
    - Dior Eau Homme
    - Tom Ford Tuscan Leather

• 
Sayfa: önceki 22432244224522462247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.