Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

9 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 5 Mobil Kullanıcı  ( 5 Mobil Cihaz  )
43.531
Cevap
1.551
Favori
3.442.570
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      10 Mesaj

"Armani Code" , Eski adıyla Black Code yılların eskitemediği, çıktığı yıl (2004) en iyi erkek parfümü kategorisinde birincilik ödülü almış. Armani'nin ilk oryantal baharatlı parfümü olma özelliğini taşıyan şaheseri.. Elimde orijinali'de bulunuyor farklı firmalardan aldığım taklitleride tutaste versiyonu'da, aslında zor bir koku değil yani burnun çok kaliteli değilse anlaman pek zor ama Tutaste versiyonunu tavsiye ederim kesinlikle. Bana göre dünyanın en karizmatik erkek parfümüdür.

"Paco Rabanne İnvictus" Bu firmanın parfümleri zaten çok satmasıyla bilinir, Efsanevi One Million'dan sonra en beğenilen genele en uygun parfümleri diyebilirim, yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında kendisine yer edinmişliği vardır, ve pişti olma ihtimalin yüksek olan bir parfümdür. Ama listendende anladığım üzere kızların ilgisini çekecek parfümleri yazmışsın (: İş görür.

"Chanel Bleu" Sıcak yaz aylarının sportif beyefendi kokusu (: "bu kişisel bir fikir olmakla birlikte, bence Dior Sauvage çok daha kaliteli ve çok daha ilgi çekici bir parfümdür derim.

" Armani Acqua Di Gio" Tüm zamanların en çok satan parfümü, Deniz temalı en karizmatik parfümlerden biridir kanımca.. Buna alternatif olarak Chanel Allure Homme Sport'u da deneyebilirsin.

"Creed Aventus" Maalesef bunu söylemek zorundayım artık baydı o kadar fazla taklidi o kadar fazla kullananı varki anlatamam, kokuyu tanıyan ve parfümlere ilgi duyan herhangi biri artık yanından geçen insanların hangi parfümü kullandığını öğrenebilmek için koklar yada ben öyle yapıyorum bilmiyorum ama 5 kişiden 3'ü bunu kullanıyor ve artık cidden baydı.

"YSL Lanuit de l'homme" Bugüne kadar aldığım en kaliteli kokuların başında geliyor, daha önce yapılmamış birşey.. Ve inan kızların muhteşem geri dönüşleri oluyor kesinlikle almalısın.. (:

"Versace Eros" yaz aylarında şekerli kokuların en farklı hissettireni. genel beğeniye çok uygun ve geri dönüşleri çok tatmin edici (:

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Mert103 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      547 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: zedegex "Armani Code" , Eski adıyla Black Code yılların eskitemediği, çıktığı yıl (2004) en iyi erkek parfümü kategorisinde birincilik ödülü almış. Armani'nin ilk oryantal baharatlı parfümü olma özelliğini taşıyan şaheseri.. Elimde orijinali'de bulunuyor farklı firmalardan aldığım taklitleride tutaste versiyonu'da, aslında zor bir koku değil yani burnun çok kaliteli değilse anlaman pek zor ama Tutaste versiyonunu tavsiye ederim kesinlikle. Bana göre dünyanın en karizmatik erkek parfümüdür.

"Paco Rabanne İnvictus" Bu firmanın parfümleri zaten çok satmasıyla bilinir, Efsanevi One Million'dan sonra en beğenilen genele en uygun parfümleri diyebilirim, yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında kendisine yer edinmişliği vardır, ve pişti olma ihtimalin yüksek olan bir parfümdür. Ama listendende anladığım üzere kızların ilgisini çekecek parfümleri yazmışsın (: İş görür.

"Chanel Bleu" Sıcak yaz aylarının sportif beyefendi kokusu (: "bu kişisel bir fikir olmakla birlikte, bence Dior Sauvage çok daha kaliteli ve çok daha ilgi çekici bir parfümdür derim.

" Armani Acqua Di Gio" Tüm zamanların en çok satan parfümü, Deniz temalı en karizmatik parfümlerden biridir kanımca.. Buna alternatif olarak Chanel Allure Homme Sport'u da deneyebilirsin.

"Creed Aventus" Maalesef bunu söylemek zorundayım artık baydı o kadar fazla taklidi o kadar fazla kullananı varki anlatamam, kokuyu tanıyan ve parfümlere ilgi duyan herhangi biri artık yanından geçen insanların hangi parfümü kullandığını öğrenebilmek için koklar yada ben öyle yapıyorum bilmiyorum ama 5 kişiden 3'ü bunu kullanıyor ve artık cidden baydı.

"YSL Lanuit de l'homme" Bugüne kadar aldığım en kaliteli kokuların başında geliyor, daha önce yapılmamış birşey.. Ve inan kızların muhteşem geri dönüşleri oluyor kesinlikle almalısın.. (:

"Versace Eros" yaz aylarında şekerli kokuların en farklı hissettireni. genel beğeniye çok uygun ve geri dönüşleri çok tatmin edici (:
      en beğendiğiniz 5 parfüm erkek :)
      tutaste yada diğeri ?

• Binbaşı
      1827 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: zedegex "Armani Code" , Eski adıyla Black Code yılların eskitemediği, çıktığı yıl (2004) en iyi erkek parfümü kategorisinde birincilik ödülü almış. Armani'nin ilk oryantal baharatlı parfümü olma özelliğini taşıyan şaheseri.. Elimde orijinali'de bulunuyor farklı firmalardan aldığım taklitleride tutaste versiyonu'da, aslında zor bir koku değil yani burnun çok kaliteli değilse anlaman pek zor ama Tutaste versiyonunu tavsiye ederim kesinlikle. Bana göre dünyanın en karizmatik erkek parfümüdür.

Çok teşekkür ederim valla güzel bilgiler verdiniz nasıl memnun oldum :)) Sizce 10 parfüm arasından hangilerini almalıyım? Şöyle bir şey yapmak istiyorum 2-3 kokum olsun ve böyle 5-10 sene onları kullanayım devamlı.
      |
      |

• Yüzbaşı
      619 Mesaj
      Eser Bey;
      Sipariş Numaram: 955RD6116L
      2 ad.[KRS] [J'DR] [Code]
      [ATL] [MFK] [GV]
      |
      |
      Terre d hermes geldi. Valla belki bi hermes değil tam olarak ama herme olduğu kesin. Baya aynı gibi. Sorunsuzca geldiği için de artık herkese sizi önerebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

|
      |
      |
      |
      |
      |

Benim beğendiğim parfüm ile senin beğeneceğin parfümler arasında dağlar kadar fark olabilir. Şimdi ben sana parfüm önerilerinde bulunurum bulunmasınada alırsın ve eline ulaştığında bumuymuş diyebilirsin ki bu çoğu zaman böyledir. (: yinede yazayım "kendi" favorilerimi.

Dior-Homme intense, Kış aylarında benim için özel günlerin can kurtaran simidi.. Kadınsı gibi kokan ama aslında çok maskülen olan bi kokudur. Almadan önce bir araştır derim, herkesin kullabileceği bir parfüm değil maalesef.

YSL - Lanuit de l'homme, Kış aylarında ve serin yaz akşamlarında kullandığım, her zaman bi stok bulundurduğum parfümdür çiçeksi ve baharatlıdır. Dior homme intense gibi karşı tarafın ilgisini üzerine çabuk çeken bir kokusu var.

Creed - G. İ. T, Bu parfüm için fazla söze gerek yok diye düşünüyorum, 85 yılında yapılmış ama bugünlere kadar hiç eskimeden gelmiş bundan sonra da eskiyeceği yok Davidoff Cool Water bu parfümün klonudur ama Git çok daha yeşil bir kokudur.

Nautica - Voyage, bence farkedilirliği ve yayılımı yüksek az bilinen yaz parfümleri listesinde..

Armani - Code uzun yıllardır bıkmadan kullandım imza kokum diyebilirim çok karizmatik bir havası olduğunu söylesem yanlış olmaz diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      starmaster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      22 Mesaj
      Tutaste Facebook grubu açıldı bu grupta parfüm incelemeleri paylaşarak,önerilerde bulunarak konuya yeni gelenlere ve mevcut takipçilerimize yardımcı olmaya çalışacağız bu sayede forumdaki mesaj karmaşasının biraz olsun önüne geçilmiş olunacak.
      Grubun işlevsel hale gelmesi,belirli bir sayıya ulaşmamız biraz zaman alacaktır,başta deneyimli kişiler olmak üzere katılımlarınızı bekliyoruz.

Gruba üye olurken sorulan 3 soruya cevap yazın.Gruba üye olduktan sonra grup kurallarını mutlaka okuyun.

Grup adresi:https://www.facebook.com/groups/tutaste/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YamporozZM -- 25 Mayıs 2019; 16:44:49 >
      |
      |

• Merhaba Eser bey. İlk siparişimdeki ürünler bugün geldi. Az önce de ikinci siparişimi de tamamladım. Sipariş kodu: 644AQ6183A

Alınan ürünler:

Tresor in love(TLV)

Chloe - Love Story(STR)

Maison Francis Kurkdjian - Aqua Celestia (MFK)

Chanel - EAU TENDRE (TEN)

|
      |
      |
      |
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.