Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: 3Bir , _GX2_
2 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.704
Cevap
2.049
Favori
8.317.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21742175217621772178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "İşlem banka tarafından onaylanmadı. Lütfen kart bilgilerini kontrol ederek tekrar deneyin."
    diyor ne yapmalıyım bilgisi olan var mı?

edit: Anlamadım gitti. hesap ayarlarına girdim, internet için alışveriş de açık.
    acaba saat geç olduğu için mi hata veriyor diyeceğim de iban ile göndermiyoruz ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnownBoss -- 29 Mayıs 2019; 0:5:22 >
  • Antikaruh kullanıcısına yanıt
    Dior sauvage edt. 212 vip, invictus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • starmaster kullanıcısına yanıt
    Kalıcılıktan çok kokuya önem verdiğim için hangisi kalıcı hangisi değil ilgilenmiyorum açıkçası, sevmediğim bir kokuyu sırf kalıcı diye kullanmayı hiç istemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    Tester için ücret almamaları gerek hocam. Zaten çok küçük şişede deneme amaçlı olduğu icin, bir kaç kişiden verdiklerini duyunca bende istemiştim. Ama maalesef göndermemişler

• Son zamanlarda 3 kisiden 2 si sauvage kullanir olmuş. Alacak olanlarin aklinda bulunsun. Sauvage,aventus da artik herkesin eline düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Son zamanlarda 3 kisiden 2 si sauvage kullanir olmuş. Alacak olanlarin aklinda bulunsun. Sauvage,aventus da artik herkesin eline düştü
    Sauvage'nin orjinali çok pahalı olduğundan alan kişi sayısı (Türkiye'de az.)
    Tutaste'nin bu aralar en çok sattığı parfüm Sauvage fakat Sauvage Tutaste'nin alt kümesi olsa, Tutaste'yi sokakta kaç kişi biliyor ki?
    Bence pişti olma olasılığımız az (kendimi avutmaya çalışıyorum destek ver )

Sauvage [SVG] dışında önerdiğiniz esmer tene uygun, yaz için kalıcı parfüm var mı? (aşağıdakiler nasıl? 1 tane satın alıp beğenirsem orjinalini almayı düşünüyorum.)
    CHANEL Bleu de Chanel
    YSL La Nuit de l'Homme
    Moonlight
    Azzaro Wanted
  • KnownBoss kullanıcısına yanıt
    Sauvagenin klonu her yerde var zaradan tutun kotona kadar.Hepsi de bir şekilde benzetmiş.Bu sauvage klonu dedirtiyor.Yazdiklarinizin cogu zaten yaza gitmez.Gitse bile orijinalleri pahalı.Givenchy insense ultramarine,nautica voyage deneyin.Orijinalleride daha uygundur ve fiyat performans cok yuksek.Ozellikle givenchy sabunsu çok temiz bir koku.

• KnownBoss kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle bir yorum yapmışsınızki sanki Sauvage'yi açık parfüm olarak bir tek Eser abi satıyor
  • @EserKozmetik Hocam'a burdan bir dile getirmek isterim.Koleksiyona:
    Hugo Boss - Orange
    Tom Ford - Neroli Portofino Forte
    Tom Ford - Oud Minerale
    Amouage - Silver Cologne
    James Heeley - Sel Marin
    Guerlain - Homme

bunları yada bunlardan birkaçını ekleme gibi bir plan var mıdır?

Zira benim için bunların hepside önceden kullanmış olduğum yazlık kokular.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessarTT -- 29 Mayıs 2019; 1:2:58 >
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Yaş dışında bilgi vermemişsiniz böyle öneri zor lakin

Ferah sucul tür:nautica voyage, aquva di gio, issey miyake, bulgari aquva
    Yaz akşamları için kalıcılığı yüksek kokular:invictus, diesel only th brave, sauvage edt
    Plaseler her mevsime gider fico di amalfi, prada lhomme
    Yorumlar kişisel olmakla beraber genel beğeni oranı yüksek kokulardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Yaş dışında bilgi vermemişsiniz böyle öneri zor lakin

Ferah sucul tür:nautica voyage, aquva di gio, issey miyake, bulgari aquva
    Yaz akşamları için kalıcılığı yüksek kokular:invictus, diesel only th brave, sauvage edt
    Plaseler her mevsime gider fico di amalfi, prada lhomme
    Yorumlar kişisel olmakla beraber genel beğeni oranı yüksek kokulardır.
    Tavsiyenizle SVG,MRN,İNV,1M aldım. teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @EserKozmetik

Hocam en sonunda 4 adet siparişimi geçtim bugün kargoya verilirse çok sevinirim malum bayram geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iRevinantz

Hocam öyle bir yorum yapmışsınızki sanki Sauvage'yi açık parfüm olarak bir tek Eser abi satıyor
    Haha evet

@JohnLocke. Tavsiyenize uyacağım hocam teşekkürler.
  • Canalan31 @

Paketinizde eğer tester ürün yoksa 1 adet almışsınızdır. Bunun dışında tüm alışverişlere ekleniyor. Ücretli satışı veya çeşitleri yoktur. Haftalık ürün vardır ve dediğimiz gibi en az 2 adet alım ve üzerine ekleniyor. İlk sayfada bahsedilmeyişinin sebebi tester vaadimiz yoktur ancak burada olduğumuz sürece dağıttık, dağıtıyoruz. 1 adet üzeri alımda testersiz geldiyse beni özel mesajda bilgilendirin lütfen.

Mar00N @

Tabi ki verilecek hocam teşekkür ederim.

Arkadaşlar Cumartesi dahil bu hafta kargolar tam çalışacak ancak Türkiye'nin bütün şubeleri çok yoğun. Bu yüzden lütfen kargolarınızı takip edin. Geciktiğini düşündüğünüz kargo hakkında muhakkak beni bilgilendirin. Bayram haftası kargolar çalışmayacak. Yani 3-8 Haziran arasında kargolar kapalı. Biz siparişinizi alacak, geceleri de olsa mesajlara dönüş yapacağız ancak 1 Haziran 12:00'dan sonra gelecek siparişler 10 Haziran Pazartesi kargolanacaktır. Yani kargo kapalıyken biz de yatıyor olacağız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 29 Mayıs 2019; 1:44:12 >
  • 20 yaşında bi gencim yazlık hangi kokuları önerirsiniz ?
  • Hocam bu parfüm kokusuna aşık oldum. Notalarını bulamadım. İntenet den eşdeğeri var mı elinizde bilginiz varsa çok memnun olurum.
    Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Carolina Herrera 212 MEN [212]
    Hugo Boss - Hugo Men (Matara) [Hugo]
    Lacoste - White [BYZ]
    Acqua Di Parma - Fico di Amalfi
    Creed - Millesime imperial [MLS]
    Calvin Klein - CK ONE UNiSEX [CK1]
    Dior Ambre Nuit [DAN]
    Creed - Aventus [CRD]
    Creed - Original Vetiver [ORG]

bugünkü siparişler. cuma elimizde olur.
    Hepsine bayılıyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zedegex

"Jil Sander Sun Men"
    "Givenchy İnsense Ultramarine"
    Beyler, Daha önce kullanma şansı yakalayanlar ve hali hazırda kullan arkadaşlar. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin, zira bu parfümler arkadaşlarım tarafından kullanılıyor ve tutaste versiyonlarının yorumlarını merak ediyorlar. Artıları Eksileri ne biliyorsanız lütfen yazın ona göre sipariş verecekler mahçup olmak istemiyorum.
    +1
  • İlk siparişimi az önce online ödeme yaparak internet sitesi üzerinden verdim. Umarım bugün kargoya verilir.
    Cuma günü tarafıma ulaşırsa çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler

Sipariş No:816XP9775L

Bvlgari - Aqva Marine [MRN]
    Chanel - Bleu de Chanel [CHN]
    Chanel - Allure homme SPORT [ALL] - stokta yoksa Armani- Acqua Di Gio [GiO]
    Dior Homme intense [DHi]
    Terre D'Hermes [HRM]
    Hugo Boss - Boss (Bottlet) [BS]
    Lacoste Essential [ESS]
  • Arkadaşlar,

Hermes, La Nuit, Moonlight , ultramarina

Bu 4 parfümü almayı düşünüyorum. İnvictus kullanan biriyim, kalıcı, farkedilir parfümleri seviyorum. Daha önce kullananlar yorumlarsa parfümleri sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 21742175217621772178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.