Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: commandostigre
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
69.673
Cevap
2.048
Favori
8.310.703
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21722173217421752176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MancınıK*

Imperial millesime kullanan ya da kullanmış olan hiç yok galiba. Un jardin sur la nil için arkadaşın biri chanel allure home a benziyor gibi demiş, tam alacaktım vazgeçtim eğer öyleyse.
    Beni kastediyorsanız Allure Homme benzetmedim.Limon kolanyası benzetmesi belki Allurre Homme.Allure Homme Edition Blanche için yapılabilir ama Un Jardin için değil demek istedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tarzım; sabunsu, pudramsı, deri, kadife, karizma temalı parfümler. Bunlara uyanlar nelerdir? Gerçi yaz sıcağında deri gitmez ama...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

arkadaşlar daha önce içinizde Lalique Encre Noire kullanan oldu mu ?

öyle bir parfümü seven birine ne tavsiye edersiniz
    Dior Fahrenheit. Sıcak havalarda gitmez ama. Kış için düşünebilirsiniz.

• erkanuygur kullanıcısına yanıt
    Burada ilk sayfada parfümler ve kodları yazıyor. Sitede kod adıyla arama yaparsanız ürüne ulaşırsınız. Bazı parfümler ise sitede bulunmuyor. Sitede olmayan parfümler için ise yine burada ilk sayfada paket fiyatları başlığı altında 1 adet 50 ml yazan linke tıklayınca 1 adet Tutaste 50 ml parfüm adlı ürüne yönlendiriyor. O ürünü alırken istediğiniz parfümün kod adını not kısmına yazıyorsunuz. Armani Black Code un kod adı ARM bu arada.

• MancınıK* kullanıcısına yanıt
    Yazın kullanılabilecek ve deri içeren Royal Vintage olabilir ama buradaki deri kullanımı sizin seveceğiniz türdenmidir bilmiyorum.
    Anlatmaya çalışırsam:

Açılışta yeşil mandalina kabuğu gibi,biraz keskin ve acı sayılabilir.
    Sonrasında acılık azalıyor keskinlik bir süre devam ediyor,daha sonra deri alttan gelmeye başlıyor koku koyulaşıyor.

Olgun oturaklı bir koku herkese hitap etmeyebilir beğeneceğinizin garantisini veremem.Sabunsu pudramsı temalarından çok uzak.Ama deri temalı yaz parfümü denince belirtmek istedim.
  • Tutaste parfümlerinden 3 adet erkek 1 adet bayan kaliciliklari yüksek genel anlamda beğenilen tavsiye istiyorum şimdiden teşekkür ederim. Yıllardır Rochas MAN kullandım 1 yıldır parfüm kullanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • «hidalgo» kullanıcısına yanıt
    Erkek Olarak;
    Armani Black Code
    Ultramarine
    Invictus

Bayan Olarak
    Armani Si
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    sabah 8.15 te ulaştı :)
  • Givenchy - insense Ultramarine [GV]
    Creed - Virgin island Water [ViW]
    Kilian - Moonlight in Heaven UNiSEX [Moon]
    Dior - Sauvage [SVG]
    Kutu açılımında her birini birer fıs denedim ve tercihlerimden son derece memnunum. An itibariyle Dior Sauvage Edt kullanıyorum daha ilk günden 2 fısa rağmen “parfümle banyo yapmışsın” gibi tepkiler aldım.
    Başta YSL tester ı için @EserKozmetik e sonra da tavsiye ve fikrini esirgemeyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

• İnternet sitesinden ilk siparişimi verdim ben de umarım cumaya kadar ulaşır elime. Sipariş no: 277BF5473B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster33 -- 28 Mayıs 2019; 13:41:40 >
  • İlk Siparişim.

Sipariş Numaranız 121YH9928C

Givenchy - insense Ultramarine [GV]

Creed - Virgin island Water [ViW]

Kilian - Moonlight in Heaven UNiSEX [Moon]

Dior - Sauvage [SVG]

Acqua Di Parma - Fico di Amalfi [FiCo]

Okuduklarıma göre yazlık parfüm almaya çalıştım iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum. Parfümleri gelince göreceğiz.
  • 688BC2441Y sizden ilk siparisimi verdim. ARM ve YSL aldim bakalim memnun kalicak miyim, umarim cumaya kadar yetisir

• Siparişiniz başarılı bir şekilde kaydedilmiştir.
    Sipariş Numaranız 737YU1622X

Siparişi verdik inşallah bugün ki sevkiyata yetişmişizdir.
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    Fico hariç birkaç gün önce elime ulaşan siparişle aynı :) yüzde yüz memnun kalırsın. Özellikle Dior Sauvage tazeleme yapmadığım halde iki gündür üzerimde.

• pretilakiozi_35 P kullanıcısına yanıt
    Daha önce bu parfümlerden hiç birini kullanmadım. Söyle tam benlik diyebileceğim bir parfüm arayışındayım. Umarım istediğimi bulurum.
  • Merhaba. Sizden yıllar önce parfüm almıştım tekar alacağım

Bazı parfümler özellikle ağır olanlar bende fena halde başağrısı yapıyor. Soft hafif kalıcılık olarak bir tık iyi olan parfüm önerilerinizi beklerim.
  • Zara Silver Man parfümüne yakın bir parfüm arıyorum var mı bileniniz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aBouT kullanıcısına yanıt
    Fragrantica da Gucci Guilty İntense ye benzetilmiş.Denemediğim için yorum yapamacağım.
  • aBouT kullanıcısına yanıt
    İnvictus

• Bu kadar yorumu görünce bir deneyelim istedim yaza uygun güzel ve kalıcı bir parfüm ne öneriyorsunuz arkadaşlar :)
  • 
Sayfa: önceki 21722173217421752176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.