Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (4 Mobil) - 13 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21312132213321342135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim hocam, Hermes ten pek hoşlanmıyorum, ancak creed original vetiever i sonraki siparişime ekleyeceğim. teşekkür ederim.
  • Tom Ford - Noir Extreme [TNX] çok güzel bir parfüm esmer tenliyim one millionu anımsatıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sagmem S kullanıcısına yanıt
    Bana da burdan bi arkadaşım tavsiye etti gidip bi baktım kokusuna gerçekten çok klas bi koku.Salep kokusunu siz de aldınız mı :)
  • Takaslık parfümlerim var;
    42 ml Prada Luna Rossa Extreme
    45 ml Tiziana Terenzi Kirke
    (yanında 5 ml Creed Mls hediye edilecektir.)
    Önceliklerim;
    Bond No9 New York Amber
    Kilian Voulez
    Armani Code Profumo
  • afrossus kullanıcısına yanıt
    Salep kokusuna benziyor ve yakın cidden, One Million ile alakası yok. Piyasa kokusuyla böyle lüks bir kokuyu karşılaştırmak hakaret...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero158 -- 26 Nisan 2019; 17:21:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıllanmış Bond No9 New York Amber vardı. Geçen gün sıktım, durdukça güzelleşmiş.
  • Elimde İstanbul içi ya da Gardrops ile şehir dışı takaslık şu parfümler vardır.

Creed - Silver Mountain Water
    Creed - Himalaya
    Mont Blanc - Legend

Takas yapmak isteyenlerin tekliflerini özel mesaj ile bekliyorum.
  • Geçen ay aldığım hiç kalıcı değildi oturmamıştı bu hafta içinde alan var mı acaba Son durum ne ? With you modeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desire Blue kullanan arkadaşlar kokuyu biraz tarif edebilir mi, yaz için alinabilecek bir parfüm müdür ve slaj durumu nasıldır

• Sth kalkacak mıydı öyle bir yorum okudum sanki daha önce, ama ilk sayfada mevcut görünüyor nasıl kokudur tanımlayacak olan var mı?

• takdag90 kullanıcısına yanıt
    Prive Sth kalktı. Düz versiyon duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

Bence guzel Türkiyede pek bilinmiyor. Hafif tatlimsi mangolu tropik kokusu var.

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkür ederim hocam, kalıcılık yayılım iltifatlar nasıl :)
  • Tom Ford - Oud Wood
    Parfums De Marley - Layton

Bunlar listeye gelebilirse çok güzel olur :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • naboo kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, nasıl iyi midir siz nasıl yorumlarsınız :)

• Takaslık : Hermes 49ml, Amouage Jubilation 44ml, Ex Nihilo narcotique 33ml, Zebramo uygulamasından takas yapabiliriz düşünen olursa. Öncelikli tercihlerim: Nautica Voyage, Bvlgari PH, Creed millissime, Armani aromes..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delfino3 -- 26 Nisan 2019; 22:29:1 >
  • zedegex kullanıcısına yanıt
    Düz dhi bilmiyorum lakin dhi prive’ın benzerliği oldukça yüksek. Kalıcılık iyi yayılım orta. Günler sonra sıktığım kıyafeti kokladığımda kokusunu rahatlıkla alabiliyorum.

• zedegex kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Dhi 2015 orjinali bende mevcut. Eser prive olanın testlerini göndermiş. Eserdekinin nota geçişleri daha belirgin ve kullanması daha keyifli. Orjinalini çok beğenmedim, dümdüz ilerliyor vanilya havası var. Eserdekinin girişi fln daha farklı. Hoşuna gidecektir.

• Hocam parfüme doydu insanlar ben ve cevremdeki tanıdıklarım her hafta sipariş veriyorduk "bunun orjinalini kullandık acaba eser abide nasıl?" Öyle öyle listede alınmadık denemediğimiz parfüm kalmadı. Buluşmalar,Whatsapp Grupları, Troller derken konu böyle oldu iyi mi oldu bence daha iyi en azından kafa ütüleyen adam yok ihtiyaç sahibi merak edenler yazıyor kuru kalabalık olmuyor.

• Pure Havana'nın hem orjinal hem Tutaste versiyonunu denedim. En başarılı gourmand kokulardan bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Zaten yurtici ve yurtdışında çok popüler. Açılışında 5 dakikalık zor bir bölüm var. O geçince de çok lezzetli bir koku kalıyor. Kalıcılık ve yayılım da gayet başarılı.

• ero158 kullanıcısına yanıt
    Eser beye Tom Ford oud wood için ben de sormuştum da kokunun genel beğeniye çok az uygun olduğunu söylemişti,açıkçası ben de sırf merakımı gidermek için de olsa alırım ama maalesef listeye eklenmesi zor gibi :(
  • 
Sayfa: önceki 21312132213321342135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.