Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2070. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.698
Cevap
2.048
Favori
8.316.315
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20682069207020712072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • demin gördüm de yeni bir hugo boss parfümü çıkmış. BOSS BOTTLED İNFİNİTE.
    nasıl acaba :D
    https://www.fragrantica.com/news/Hugo-Boss-Boss-Bottled-Infinite-12024.html
  • Abilerim,kardeşlerim bana bir parfüm önerir misiniz allure homme sport ve dior sauvage gibi kokulardan hoşlanıyorum fresh ama dikkat çekici şimdiden çok teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: afrossus

hayır o değil https://www.ozelparfum.com/prive-no.3-STH bu :)
    Aaaa, bunun zaten tester'ı geliyor bana, yolda :) Eser bey haber verdi özelden. Son siparişime eklemiş. Eğer beğenirsem bir sonraki siparişime ekleyeceğim.

Bu arada AvriL adlı kullanıcı farklı bir kokunun linkini vermiş fragrantica'da. Onun verdiği linkteki koku benim TUTASTE'deki verdğimle aynı.

https://www.fragrantica.com/perfume/By-Kilian/Straight-to-Heaven-4323.html

bu hocam
  • nameoflord kullanıcısına yanıt
    paco rabanne invictus,invictus intense,invictus aqua. bunları dene bi seversin bence. bi de belki polo blue.
  • afrossus kullanıcısına yanıt
    tutaste versiyonları aşırı kalıcı onu söyleyebilirim.
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    var Hocam :-) tene göre değişir belki ama
    POLO BLUE
    listenin gizli kahramanı...
  • kalıcılık isteyen black afgano veya tf tuscan leather sıksın iki gün boyunca koksun
  • burakkerden kullanıcısına yanıt
    Bence çok güzel her mevsime giden bir beyefendi kokusu. Ben gayet memnunum her yönüyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mtoyanik kullanıcısına yanıt
    İlginize çok teşekkür ederim hocam, sipariş vereceğim ilk parfüm olacak ay başında kendisi :)

• 1 Yıldır Ultramarine kullanıyorum ve bu kokuyu çok seviyorum. Bi kaç ay farklı parfüm denemek istiyorum bu kokuya benzer ve farkedilirliği yüksek parfüm önerilerinizi alabilir miyim? Creed Aventus dumansı nasıldır?

Daha önce bu parfümleri kullandım;

Armani - Black Code
    Joop Homme
    Ultramarine
    Blvgari AQVA
    Blvgari BLV
    Terre Hermes
    Dior - Sauvage
    Paco Rabannne- İnvictus
    Dior - Fahrenheit
    Davidoff Cool Water
    212 Men
    Nautica Voyage
    prada l'homme
    Creed - Virgin island Water
    Polo - Blue
  • Arkadaşlar, bende hastalık derecesinde bir koku tutkusu var. Güzel koku beni mutlu ediyor. Ancak şöyle bir sorunum var: parfümler benim tenimde kalıcı olmuyor. Şu ana dek pek çok parfüm denedim hatta bu konuda küçük bir servet bile harcadım diyebilirim. Fakat en iyisi en fazla 2 saat dayandı. Yorumlarda genellikle Tutaste parfümlerinin orjinallerinden bile daha kalıcı olduğu söylenmiş. Acaba hem yazlık hem kışlık en kalıcı Tutaste parfümlerini yazabilir misiniz?
  • tonyali61 kullanıcısına yanıt
    hocam tf tuscan leather i yorumlama şansınız var mı? tavsiye eder misiniz? teşekkürler.
  • seref89 S kullanıcısına yanıt
    Hocam kalıcılık konusunda günü çıkarıyor tabiri vardır ya öyle işte ama hafif hafif hala gece kokuyor günün sonunda. Zaten iki fis günü çıkarıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • afrossus kullanıcısına yanıt
    Tuscan Leather soğuk havalarda gidecek bir parfümdür, yaş ister, bariz deri kokusu, herkesin beğeneceği bir parfüm değil ama beğenin de vazgeçemeyeceğim bir parfüm.

• İlk defa sipariş verdim ve bugün elime ulaştı. Teşekkürler. 1 tane alınca tester verilmiyor galiba. İçinden çıkmadı :(

• lewizsthank1 kullanıcısına yanıt
    hocam bvlgarı aqva orjinale yakınlık ve kalıcılık olarak performansı nasıl bilgi verebilir misiniz ?
  • Bu parfümü siz iyi bilirsiniz. :)

• Quickhand7 kullanıcısına yanıt
    Orijinale yakınlık çok yüksek %95 diyebilirim oran isterseniz. Kalıcılığı çok fazla değil etkisi 4-6 saat civarı ancak orijinalini bilen biriyim orijinali de çok kalıcı bir parfüm değil ve yazlık parfüm olduğunu unutmamak lazım. Ancak en güzel yazlık parfümlerden birisi çok ferah denizel iklimde iseniz çok daha uygun olur sizin için. Eğer kalıcılığı yüksek olsun istiyorsanız aqva marine alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtoyanik -- 20 Mart 2019; 20:28:54 >
  • Siparişim i teslim aldım arkadaşlar şöyle söylim aventus ananas H A R İ K A !!! Eser bey elinize emeğinize sağlık gerçekten süper ötesi.

Ayrıca lacoste white ı da çok beğendim kokusu orjinali ile birebir aynı.

Bottle night denemedim onu da denedikten sonra yorumlayacağım.

• 
Sayfa: önceki 20682069207020712072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.