Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1970. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kulak jack , kulak jack
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.293.055
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19681969197019711972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kuzgun1984

Kardeş sen haklısın. ne yazıkki takip ediyorum bu yazışmaları. ergenlere de şövalyelere de kulak asma.kolay kışkırtılıyorsun.
    sen tutasteye bi şans vermek istemişsin olmamış belki yanlış parfumlerden başlamış olabilirsin. yani eser hoca nın inanılmaz başarılı işleri var,bunun yanında benim başarısız bulduğum işleri de yok değil. ama ona güveniyorum, başarısız kokuyu da reformule edip iyiye götüren azimli bir arkadaş.
    mesela adam bir dior homme intense yapmış, prive olandan söz ediyorum,gerçekten inanılmaz benzerlik. ve senin o dediğin alt notalarda ortaya çıkan yapaylık vs bunda yok. uyarsa tavsiye ederim. bir ch men prive yapmış, yok böyle taklit. istersen bi bak bunlara. ozaman anlıycaksın insanların niye tutaste diye tezahürat yaptıklarını :)
    edit: sauvage ı da tavsie ederim. ilk 10 dakikası biraz saldırgan ama sonra bildiğimiz sauvage. bildiğimiz derken gerçekten bildiğimiz sauvage :)
    Mantıklı doğru düzgün yorum görünce şaşırıyorum gerçekten.

Evet güzel işleri olabilir, denemediğim ürünlerine bir şey diyemem ben aldığım ürünler için yorumda bulundum zaten.

Kolay kışkırtılma değil aslında hocam, bu tipler cevapsız kalmasın diye yazıyorum, çünkü bir daha yazacakken 2 kere düşünür.
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni üretim parfüm ile demlenmiş koku arasında çok fark oluyor elimde mayıs ayından kalma birçok ürün var 2-3 fıs ile günü çıkarıyorum. Bizim millet sabırsız olduğu için direk "kohmuyor, ne biçim parfüm" vs vs muhabbetlere hasta. Eğer ki böyle kokudan muzdarip varsa 2-3 ay sonra görüşlerini almak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi senin dediğin Sentetik / Doğallık. Yapay kokular doğalından güçlü olur genelde. Bütününe diyemeyiz ancak aynı notanın Yapayı ve Doğalı arasındak çekişmeyi yapay kazanır. Yapaylığın son halleri oda kokuları, deterjanlar, temizlik ürünleri, halı kokuları vs. Yani teknik ürünler.

GeçerkenUğradı

L'homme 2 aylık veya daha fazladır sanırım. Uzun zamandır yaptığımı hatırlamıyorum. Şu sıra taze kokuya denk gelmemeniz için elimden geleni yapıyorum ama eninde sonunda bitiyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 26 Ocak 2019; 2:18:23 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, ben en yakın zamanda alacağım santal33'ü. Çok şık bir koku olmuş elinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Abi senin dediğin Sentetik / Doğallık. Yapay kokular doğalından güçlü olur genelde. Bütününe diyemeyiz ancak aynı notanın Yapayı ve Doğalı arasındak çekişmeyi yapay kazanır. Yapaylığın son halleri oda kokuları, deterjanlar, temizlik ürünleri, halı kokuları vs. Yani teknik ürünler.

GeçerkenUğradı

L'homme 2 aylık veya daha fazladır sanırım. Uzun zamandır yaptığımı hatırlamıyorum. Şu sıra taze kokuya denk gelmemeniz için elimden geleni yapıyorum ama eninde sonunda bitiyorlar..
    Yok ben ambroxan üzerinden gittim.Aynı notanın sentetik ve doğal kullanımı değil anlatmak istediğim.Yani Savauge ambroxan sentetiği üzerine kurulmuş bir parfüm.Gio Profumo daha iyi performans sergiledi daha doğal olmasına rağmen tenimde.Onu anlatmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 26 Ocak 2019; 2:28:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Hocam yeni üretim parfüm ile demlenmiş koku arasında çok fark oluyor elimde mayıs ayından kalma birçok ürün var 2-3 fıs ile günü çıkarıyorum. Bizim millet sabırsız olduğu için direk "kohmuyor, ne biçim parfüm" vs vs muhabbetlere hasta. Eğer ki böyle kokudan muzdarip varsa 2-3 ay sonra görüşlerini almak isterim.
    Testerlarla beraber aşağı yukarı 30 parfüm geçti elime Eser’den.Yaz freshleri dahil performans sorunu yaşadığım parfüm olmadı diyebilirim.Zaten performans takıntısı olan biri de değilim.Önceliğim hep koku kalitesidir.Sakınan göze daha çok çöp batıyor herhalde:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 26 Ocak 2019; 2:51:12 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam lafım size değildi zaten. Genel olarak ülke durumu...

Açılıştaki Amrx patlamasından sonra sauvage sakin kokudur zaten abi. Profumo aynı düzlemde gidiyor. Bir biri ile hiç kıyaslamadım sen daha iyi bilirsin bu yüzden. Tarzları farklı olanlara yanyana bakmam :)
  • kuzgun1984 kullanıcısına yanıt
    Keşke bende dhi prive için bu kadar benzer olarak algılayabilseydim de orjinaline bu paraları vermekten kurtulsaydım. Dhi prive için böyle yorumlar gelince istemsiz olarak bu yorumu yapanların dhi orjinalini düzenli şekilde kullanmadığı düşünüyorum. Yada bende bir sıkıntı var

• viktory.. V kullanıcısına yanıt
    bugune kadar dhi nin 2012, 2013, 2015, 2016(iki farkli batchi), 2017 batchlerini kullandim siseli olarak. 2018 i ise sadece deneme sansim oldu. ben o havayi o konforu aliyorum kullanirken.2012 kullanirken aldgim ovgu ve hayranligin aynisini yeniden aliyorum ki en ovulen sisem oydu.batchleri duzenli takip etmisseniz neredeyse her batchin farkli karaktere sahip oldgunu gormussunuzdur diorda. siz hangi batchle kiyasladiniz acaba. yani bilemiyorum hocam bana gore eser hocanin en iyi işi dhi prive. bunu da benzetemediyseniz tutaste sizi tatmin edemez diye dusunuyorum :)

• Şu forumdan uzaklaşmamın tek sebebi hep sorunlu olması.
    Yine attığım mesajlar görünmiyor.

Tekrar yazıyorum.

Eser selamlar,

2 yıldır senden alışveriş yapamamıştım. Kısmet bugüneymiş. Yorum yapmadan geçmek istemedim. Çok güvendiğim ve beğendiğim bir satıcı arkadaştır. Kimseyi üzmemiştir. Yıllardır da hem buradan hem de farklı mecralardan satışına devam eder. Başarılarının devamını dilerim.

Ama şu yoruma kıskançlık dolu bir gönderme yapmam lazım?
    Eyy iyavuz42,
    Bu nasıl bir yorumdur arkadaş? Sen bu kokuları çıktın ormandan topladın geldin evde hepsini kendin yapmışcasına yazmışsın. Süpersin vallahi. Çok güzel bir değerlendirme olmuş. Hepsi cuk oturmuş. Eline emeğine sağlık.

Eser biz eskiden sanalpazardan sipariş veriyorduk şimdi siten üzerinden veriyoruz sanırım.(Kendimi yaşlı hissettim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucandeve -- 26 Ocak 2019; 12:26:10 >
  • kuzgun1984 kullanıcısına yanıt
    2013 şişem var, 2014 şişem var 2017 şişem var 2012 daha önce kullanıp bitirdim. Benim elimdekiler bile birbirinden bir tık farklı tabiki. Kaç kez bir kola prive diğer kola orjinal sıkarak kendim ve çevremdekilere denettim, benzerlik var fakat öyle muazzam bir benzerlik değil.
    Tutasteden çok parfüm kullandım şimdiye kadar birçok kokusu başarılıdır zaten ama Dior Homme İntense konusunda biraz hassasım çünkü en sevdiğim parfüm. Dediğim gibi orjinali ile birebir olmasını en çok isteyenlerdenim ama benim için öyle yerini tutacak bir benzerlik yok.
    Piyasadaki açık parfümlerle Kıyaslama yaparsak tabiki en iyisi tutaste.
    Bu arada benim elimdeki dhi prive ilk yapıldığı zaman aldığım bir parfüm demlenmiş bir parfüm ama ben aldıktan sonra parfümde değişiklik yapıldıysa bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viktory.. -- 26 Ocak 2019; 12:42:40 >
  • Tutasteden aldığınız ve gerçekten yayılımı iyi olan kokular var mı? Varsa neler (erkek ve yayılım iyi derken insanlara aşırı saldıran rahatsız edecek kadar değil farkedilecek kadar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baddu33 -- 26 Ocak 2019; 12:44:11 >
  • viktory.. V kullanıcısına yanıt
    anladim hocam. ben de dhi klonlarini piyasada teker teker denedim zara 9.0 da dahil.hepsi fiyasko. dhi nazli bir parfum. ekolayzirindaki en ufak oynama onu orjinalinden uzaklastiriyor. ben gecen sene almistim eser beyden dhi prive i. 2012 ye yakin buldum ben, diger batchlerde kendini gostermeyen armut bu batchte cok net ve guzeldi. bana gore en iyi batch 2012 ve eser hocaninki o batchi andiriyor. simdilerde yeni bir oynama planliyor eser bey ama bu sefer iris daha da azalacak gibi gorunuyor. iyiki 6 sise stokladim.

• baddu33 B kullanıcısına yanıt
    212 vip. Tutaste versiyonu çok başarılı 3-4 fısla 7-8 saati hatta belki daha fazla çıkarıyor ve karşı cinsten çok övgü alır.

• quote:

anladim hocam. ben de dhi klonlarini piyasada teker teker denedim zara 9.0 da dahil.hepsi fiyasko. dhi nazli bir parfum. ekolayzirindaki en ufak oynama onu orjinalinden uzaklastiriyor. ben gecen sene almistim eser beyden dhi prive i. 2012 ye yakin buldum ben, diger batchlerde kendini gostermeyen armut bu batchte cok net ve guzeldi. bana gore en iyi batch 2012 ve eser hocaninki o batchi andiriyor. simdilerde yeni bir oynama planliyor eser bey ama bu sefer iris daha da azalacak gibi gorunuyor. iyiki 6 sise stokladim.
    Zara 9.0 ben satın dahi aldım kendi çapında güzel bir koku ki 9.0 zaten dhi den ziyade valentino oumo-oumo İntense e benziyor Dior serisinden homme u daha andırıyor. Dhi prive dan normal kullanıcı çok memnun olur.

• quote:

Zara 9.0 zaten Valentino Uomo klonu hocam.İnsanlar iris yüzünden benzetmişler Dior Homme ve Intense ‘e.Ama en çok Uomo ‘ya benziyor.DHİ’ya benzetememeniz çok normal o yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 26 Ocak 2019; 13:1:54 >
    hocam keske benzetememekle kalsaydim:) zara 9.0 bana gore hakikaten kotu bir koku ya.. valentino uomoya daha cok benziyo evet ama uomo guzel bir koku, zara becerememis. ha zarayi kinamiyorum, dedigim gibi dhi cok nazli, oynak bir koku. ben dhi nin 2015 batchini aldigimda dior a oyle kufurler ettimki afedersiniz. yani birakin firmalari, kazanlar, batchler bile fikir ayriligi yaratiyor.ne irismis arkadas ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun1984 -- 26 Ocak 2019; 13:31:42 >
  • quote:

hocam keske benzetememekle kalsaydim:) zara 9.0 bana gore hakikaten kotu bir koku ya.. valentino uomoya daha cok benziyo evet ama uomo guzel bir koku, zara becerememis. ha zarayi kinamiyorum, dedigim gibi dhi cok nazli, oynak bir koku. ben dhi nin 2015 batchini aldigimda dior a oyle kufurler ettimki afedersiniz. yani birakin firmalari, kazanlar, batchler bile fikir ayriligi yaratiyor.ne irismis arkadas ya.
    İris candır can:) Bir de burda rahatsız oluyor beyfendiler :)

iste tam da o beyefendi kitleye yeni dhi prive geliyor su an :) eser hocanin yeni dhi si genc kesim tarafindan begenilecek baya.bense elimdeki o 6 sisemle mutlu olacam.

• 
Sayfa: önceki 19681969197019711972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.