Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1969. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir (5 Mobil) - 11 Masaüstü5 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.686
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19671968196919701971
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buyukbang

Oyları bölmeyelim şimdi. Biliyorsunuz devir ittifakların devri

Alıntıları Göster
    :))) Valla hocam gençleri görünce diyorum “Benim burunda sorun var herhalde,milletin burun ne biçim seçici “Her ay 7 şer 7 şer alıyorum 5’ine bayılıyor ikisine daha az bayılıyorum.Benim burnum seçici değil herhalde:))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayır vetiverle olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrenhayt46

Bu mesaj silindi.
    Kişisel kararındır sonuna kadar saygı duyuyorum. Ama şu son mesajlara bakar mısın? Bir düşünsene benim derdim ne diye. Konuyu neden bombok ettiğini bir anlığına düşün. Beğenmedin tamam ama niye cezasını bizim gibi fayda almaya gelen insanlara kesiyorsun? Çünkü canın sıkılıyor. O kadar boş zamanın var ki gelip o enerjini buraya boşaltıyorsun başka bir aracın yok çünkü o enerjiden kurtulacak. Harbiden sizin gibi hayatı birilerini baltalamaya çalışarak geçiren insanlara lanet olsun. Bir faydanız yok bak bir faydanız yok!

Diğer arkadaşın da hiçbir farkı yok. Yukarıda yazdıklarımın hepsi aynen diğer şahıs için de geçerli. Hatta onun için daha olumsuz düşünüyorum. Eser bey keşke bu tür şahıslara uyarıdan daha fazla bir yaptırım uygulayabilse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmyyyymmm -- 25 Ocak 2019; 23:5:45 >
  • fahrenhayt46 kullanıcısına yanıt
    Dostum diğer aldığın 4 parfümü sorabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmyyyymmm

Kişisel kararındır sonuna kadar saygı duyuyorum. Ama şu son mesajlara bakar mısın? Bir düşünsene benim derdim ne diye. Konuyu neden bombok ettiğini bir anlığına düşün. Beğenmedin tamam ama niye cezasını bizim gibi fayda almaya gelen insanlara kesiyorsun? Çünkü canın sıkılıyor. O kadar boş zamanın var ki gelip o enerjini buraya boşaltıyorsun başka bir aracın yok çünkü o enerjiden kurtulacak. Harbiden sizin gibi hayatı birilerini baltalamaya çalışarak geçiren insanlara lanet olsun. Bir faydanız yok bak bir faydanız yok!

Diğer arkadaşın da hiçbir farkı yok. Yukarıda yazdıklarımın hepsi aynen diğer şahıs için de geçerli. Hatta onun için daha olumsuz düşünüyorum. Eser bey keşke bu tür şahıslara uyarıdan daha fazla bir yaptırım uygulayabilse..

Alıntıları Göster
    Hocam kusura bakma da asıl senin canın sıkılıyor. Asıl sana lanet olsun. Senin gibi okuduğunu anlamayan insanlardan bıkkınlık geldi artık.

Sana konuyu özetleyeyim.

Ben beğenmedim yazdım o kadar, sonra dengesizin biri niye beğenmiyorsun diye hakaret etti.

Sonraki mesajları bana hakaret eden dengesize yazdım.

Parfümü beğenmedim diye bana hakaret eden dengesize cevap yazmasamıydım. Onu mu diyorsun?

Madem tepki gösteriyorsun. Konuya boş boş mesaj atanlara göster tepkini. O kadar duyarlıysan tabi.
    Benim soruma bir cevap verebilir misin dostum
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Tebrikler. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpinist35

Benim soruma bir cevap verebilir misin dostum
    biri versace bayan parfümü idi. Diğerlerine bakmam lazım yanlış olmasın.
    edit: 2 bayan 2 erkek parfümü idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahrenhayt46 -- 25 Ocak 2019; 23:48:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Tuşunun iyisi sirkeyle olur diyenler lütfen bu mesajımı beğensin
    Ben limonla olur diyorum.
    Limonculari begene bekliyorum.

• Eskiden forumda yapılan fifa vs pes, amd vs intel kavgaları geldi aklıma hahaha

Kardeş sen haklısın. ne yazıkki takip ediyorum bu yazışmaları. ergenlere de şövalyelere de kulak asma.kolay kışkırtılıyorsun.
    sen tutasteye bi şans vermek istemişsin olmamış belki yanlış parfumlerden başlamış olabilirsin. yani eser hoca nın inanılmaz başarılı işleri var,bunun yanında benim başarısız bulduğum işleri de yok değil. ama ona güveniyorum, başarısız kokuyu da reformule edip iyiye götüren azimli bir arkadaş.
    mesela adam bir dior homme intense yapmış, prive olandan söz ediyorum,gerçekten inanılmaz benzerlik. ve senin o dediğin alt notalarda ortaya çıkan yapaylık vs bunda yok. uyarsa tavsiye ederim. bir ch men prive yapmış, yok böyle taklit. istersen bi bak bunlara. ozaman anlıycaksın insanların niye tutaste diye tezahürat yaptıklarını :)
    edit: sauvage ı da tavsie ederim. ilk 10 dakikası biraz saldırgan ama sonra bildiğimiz sauvage. bildiğimiz derken gerçekten bildiğimiz sauvage :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun1984 -- 26 Ocak 2019; 1:28:36 >
  • Arkadaşlar merhaba su yazacağım notaları içeren bir parfüm var mıdır buna yakın da olabilir.
    Üst notalarında greyfurt ve yeşil elma; Orta notalarda bambu ve zencefil; Taban yani alt notaları sedir, hint ağacı ve paçuli.

• kuzgun1984 kullanıcısına yanıt
    hocam sauvage hakkında fikrini değiştiren ne oldu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thundercry kullanıcısına yanıt
    Sauvage benzerligi,yayilimi,kaliciligi çok iyi buna eminim.

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    yo hocam, kuzgun1984 hocam sauvage'ı pek beğenmiyordu da ben de neredeyse birebir demiştim. onu sordum. kalıcılığı kötü zannediyordum baya iyi olduğunu gördüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    sauvage ı geçen sene almıştım ilkin eser hocadan.çok benziyordu ama bikaç kullanımdan sonra farklılıklar burnuma batmıştı. hatta burada ''birebir aynısı'' diyen arkadaşlara da itiraz etmiştim. fakat geçen hafta bir şans daha vermek istedim.tekrar aldım bu sefer çok hoşuma gitti. eser hocama sordum, bir oynama mı yapıldı kokuda diye, küçük bi değişiklik yaptığını söyledi,kapsamlı bir reformule değil tabi de, ben ayırt edebildim, iyi iş olmuş.
    Hocam kullanilan mevsim,kullanma dozu,demlenmesi,o anki psikolojik durum ve koku alma durumu gibi faktorler çok etkiliyor.Benim de benzettigim yada benzetmedigim parfumler hakkinda fikrim değişiyor bazen.Kalicilik ambroxandan geliyor ne kadar yapay o kadar kalici ne kadar doğal o kadar uçucu

• creed himalaya ilginç şekilde zamanla sevdiriyo kendini.koku olarak arko traş köpüğü geliyor aklıma koklayınca direk berber kokusu dedikleri şey belirdi aklımda. bana göre tam bir klasik erkek kokusu basit ama kendini sevdiriyor. 4mevsim kokusu bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gustawa -- 26 Ocak 2019; 2:13:31 >
  • ersunvanderyanal kullanıcısına yanıt
    Ben hediye edeyim hocam size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Hocam kullanilan mevsim,kullanma dozu,demlenmesi,o anki psikolojik durum ve koku alma durumu gibi faktorler çok etkiliyor.Benim de benzettigim yada benzetmedigim parfumler hakkinda fikrim değişiyor bazen.Kalicilik ambroxandan geliyor ne kadar yapay o kadar kalici ne kadar doğal o kadar uçucu
    Hocam artık yapaylık/kalıcılık önermesine katılmıyorum.Eskiden ben de sizin gibi düşünüyordum.Ama fikrim değişti.Prada L’homme ‘un asağı yukarı 6.saati tenimde şu an o kadar güçlü alıyorum ki kokuyu gayet hafif bir koku olmasına rağmen.Yine Gio Profumo ‘nun performansı Savauge ‘dan daha iyi oldu mesela tenimde.Tam tersini beklerken:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 26 Ocak 2019; 2:9:2 >
  • 
Sayfa: önceki 19671968196919701971
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.