Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1965. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (5 Mobil) - 9 Masaüstü5 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.353
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19631964196519661967
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu kokuyu baya istiyorsunuz sanırım... Daha önce hiç denk gelmedi koklayamadım, çok fark var mı normal allure homme sporttan?Normalini seven biri bu kokuyu da sever mi ?
  • küçük cc tester gibi sipariş verebiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecceanduana

hiç görmedim. dekantını almıştım ilk önce. rom ve tütsü seviyorsan yapıştır :)
    Öyle olacak herhalde:)Hele bir Pure Malt koklayayım.Beğenmezsem kör alış şahlanır Bentley ‘e:) Öyle çok da sev/nefret et bir parfüm gibi görünmüyor.En azından benim için:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baccarat rouge ve amouge Jubilation takas edilir. (1-2 fıs kullandım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Abi pure malt kesinlikle öyle piyasa kokusu değil. One million, stronger with you ailesinden değil yani. Beğeneceğine eminim. Yorumunu sabırsızlıkla bekliyorum kokladığında.

• mhmtdrk10 M kullanıcısına yanıt
    CH Men Prive'ı nasıl bir koku olduğunu tarif edip yorumlayabilir misiniz hocam rica etsem

• Arkadaşlar elimde %70 dolulukta Terre D' Hermes [HRM] var. Yaklaşık 4 ay önce aldım. Sadece İzmir içi takaslıktır. Kadın-Erkek farketmeksizin istediğiniz parfümü önerebilirsiniz takaslamak isterseniz.
  • ero158 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle tatlı parfüm sevmeniz gerekiyor.Tatlı(tonka fasulyesi sanırım) - turuncgille açılıyor bu notaları sevmeyen çıkmaz sanırım.
    15 dk ya turuncgıl notası kayboluyor ve baskın hale viski geçiyor.(Kadınlar içki kokusuna bayılır)viski yanında hafiften lavanta geliyor bazıları orta notalarda kakule baskın dıyor ama ben alamamıştım.Dip notasında deri kendini baya hissediyor tatlılık zaten açılışından beri baskın oldugu icin söylememe gerek yok.Tatlı-deri ile sonlanıyor deri notasını pek sevmediğim için ben pek hoşlanmamıştım ama bu deri çok sert değildi hafifti...

Şahsi fikrim 212 vip men bu parfümü her türlü tokatlar ve genel beğeniye daha uygun.
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    A men beğenmediysen pure malt beğenmeyebilirsin.Açılışları farklı olsada dip notaları aynı gibi.Bentley intense bu kokulardan çok farklı aynı kategoriye bile alınması yanlış olur.
    Bentley intense=kalite,karizma,farklı,olgun oturaklı aşırı kalıcı ve silajı yüksek 35+ bir koku.Sıkılmadan kullandığım biri bitmeden yenisini aldığım bir Başyapıt bence.
    Bu arada T.Mugler kokularını (Pure Havane-Pure Malt-Amen)çok severek ve beğenerek kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: COBALT01

A men beğenmediysen pure malt beğenmeyebilirsin.Açılışları farklı olsada dip notaları aynı gibi.Bentley intense bu kokulardan çok farklı aynı kategoriye bile alınması yanlış olur.
    Bentley intense=kalite,karizma,farklı,olgun oturaklı aşırı kalıcı ve silajı yüksek 35+ bir koku.Sıkılmadan kullandığım biri bitmeden yenisini aldığım bir Başyapıt bence.
    Bu arada T.Mugler kokularını (Pure Havane-Pure Malt-Amen)çok severek ve beğenerek kullandım.
    A Men’de beni zorlayan baskın kirli paçuli notası olmuştu.Bunda o kadar baskın olmadığını ögrendim ama yine de kör alış yapmayacağım.Bentley’in çok kaliteli olduğunu biliyorum.Aynı katagoride yer almaları hemen hemen aynı fiyatlarda olmalarından dolayı :)Bütçeyi ikisinden birine kullanacağım.

• Siparişlerim bugün ulaştı beklediğimin üstünde kalite bittikçe farklı ürünleri denerim.Yalnız ÇKL 'yi bu kadar kalıcı beklemiyordum
  • Eser abicim mont blanc serisinden başka parfüm yapmayı düşünüyormusun

• arkadaşlar satış danışmanlığı yapıyorum büyük bir mağazada çalışıyorum yaşım 30 kış oncelikli yaz içinde ayrı tavsiyelerinizi bekliyorum begendipim invictus parfümdü kendimce bir liste yaptım ne çıkarıp eklemeliyim
    212 vip
    Armani code
    voyage
    invictus
    hermes,
    lacoste red
    L'Homme
    Creed - Green Irish Tweed [G.i.T]
  • bermuda_18 kullanıcısına yanıt
    Kış için; (İş ortamına da gireceğini farzederek)
    Terra d'Hermes
    Armani - Code
    Prada L'Homme

Yaz için iyi ve çekici kokular;
    Creed - Green Irish Tweed
    Dior - Savuage (4 Mevsim)
    Lacoste - Red

• Herkese selam ,

Tabacco Vanillia takas etmek isteyen olursa PM den yazabilir . 3-4 fıs kullanıldı .

• 4 parfümün 50 tl olduğunu hatırlıyorum. Dolar enflasyon her yere vurmuş.
  • Kör alış yapacağım
    Yaş 35 bölge antalya bu yüzden genelde sıcak ve
    Kullanim alanı açık hava

4 kendime birde eşime alacağım öneri verecek arkadaşlara şimdiden teşkler
    Kendim forumdan beğendiğim yorumlar cercevesinde

Kilian - Straight To Heaven (White Crystal
    Dior - Savuage
    Zegna Florentine İris'i
    Lacoste red
    Tom Ford Noir Extreme
    Mont Blanc - Legend [LEG
    Baccarat Rouge 540
    Tiziana Terenzi Kirke
    Nautica Voyage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trabzonizm -- 24 Ocak 2019; 12:43:23 >
  • bermuda_18 kullanıcısına yanıt
    Size armani code profumo gider bir de 212 vip men. Övgü alırsınız.

• trabzonizm kullanıcısına yanıt
    Sth Antalya için ağır kaçar bence

Sauvage güzel kullanılabilir zevkine bağlı karabiberli odunsu kokulu.

Lacoste red olabilir

Tom Ford sıcakta gitmez

Voyage güzeldir fresh, yaz için çok ideal

Benim önerilerim

Sauvage

Bleu de channel

Armani profumo

Pour homme2

Polo blue

Hugo boss bottled intense

• Ctnkyx kullanıcısına yanıt
    Tesk ederim dikkate alip arastirmaya basladim.

• 
Sayfa: önceki 19631964196519661967
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.