Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Adeministrathor, devm, MrBarış, Brkelf, 264burak, Mr.Pacino Daha Az
6 Kayıtlı Üye, 19 Misafir Kullanıcı, 21 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz 1 iOS 1 Android )
49.040
Cevap
1.678
Favori
4.697.706
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    12 Mesaj

sen hafif sevmezdin, noldu ?
    |
    |
    ismailyt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yazın bunlar iyi gidecek gibi...Bir yerlerden denedim kokuları güzel hoşuma gitti...
    Kışın tabi ki ağır kokular devam... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailyt -- 10 Ocak 2019; 15:24:18 >
    |
    |
    Isfahan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HackAv

Hocam Reflection maalesef. Zevkinize kesinlikle saygı duyuyorum ama listemizde yara gibi duracak bir koku o. Müşterilerimi tanıyorsam eğer kesinlikle bana sıkıntı çıkarır o :D

quatrros

Abi o benzerlikte piyasadaki firmalarda Tobacco bulamazsın, yapamazlar.
    |
    |
    Bahsedilenler: HackAv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör quatrros
    Baccarat Rouge parfümüm geldi. Aslında geçen hafta geldi de alerjik rinit yüzünden koku alamıyordum epeydir. Liseli yıllardan beri aldığım ilk açık parfüm. Açılış notalarındaki az bir fark hariç bir fark yok. Birebir aynı koku. Bu kadar sevdiğim ve bir o kadar pahalı olan parfümü bu fiyata almak :) Özel günlerde sıkıyordum kıyamayıp. Şimdi yağı bol bulan misali sür sür dur :)

Açık parfüm denemişliğim vardı. Ama açık parfümde hiç nota geçişleri hissetmemiştim. Sıktın, ne kokuyorsa öyle gelir öyle gider, hassas ciltlerde yara yaptığı bile olur. İlk defa orjinal parfüm harici nota geçişlerini ÇOK NET yaşıyorsunuz. Harika. Extrait versiyonla değişmeleri dileğiyle inşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecceanduana -- 10 Ocak 2019; 17:6:42 >
    |
    |
    Honda Shadow VT 750, Mitsubishi Colt 1.3 İnvite, Honda Civic Fd6 Premium AT, VW Golf VII 1.6 Tdi Comfortline, Volvo V40 Cross Country Premium Powershift, Chevrolet Aveo 1.4 SE HB AT - VW Scirocco White Edition
    Opel Astra J 1.6 Turbo AT 180
  • Er
    0 Mesaj

Haklısınız 3-4 sprey yeterli o parfüm için fakat la nuit te sevmediğim tek nokta yayılırlık sıktıktan 1 saat sonra resmen hiç yayılmıyor tene yapışıp kalıyor sizde de yayılım düşük mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    JohnLocke. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam 2-3 saat yayiliyor da sonra dediginiz gibi sanki bana geliyor kokusu ama etrafa gitmiyor gibi.Ama kiyafette falan gunlerce kaliyor.Bu arada dior homme intense yi bu aralae arastirmaya basladim.Boynerde deneyip prive olani almayi dusunuyorum.Aklima takilan tek şey 22 yasindayim ve klasik giyimim yok.La nuiti de çok kullanamiyorum o da oyle olur mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MadCamaRRo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir çok kişi Edition Blanche gelsin diye oy vermiş hocam.
    Bari bu gelsin :)))
    |
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3 sprey sıkarsanız oyle olur. KOkmak istiyorsanız üzerinize parfüm gelmesi gerekiyor. 3 fısta üstünüze sıktığınız parfüm 0.24 ml. Bu nasıl kokutsun sizi? Tester şişesinden sıksanız 4 fıs tamam da, bizim fısfıslara 3 yetmez.

Parfümü suçlamayın lütfen biraz sıkın şunları hocam.
    |
    |
    MadCamaRRo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DHi bende var kışın günlük kullanıma uygun. Tavsiye ederim.

|
    |

Dhi bana günlük kullanıma gitmez gibi geliyor da tabi sizin zevkiniz deneyip karar verin

|
    |

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Er
    0 Mesaj

Artık elimi korkak alıştırmamam gerek anlaşıldı :)

|
    |

Orijinalden alıntı: Angelica

Beyler kisin ofis ortaminda ne kullaniyorsunuz? Direkt tutaste listesinden onerin lutfen :)
    Prada L'Homme aldım ben daha yeni.Ofis kullanımına uygun.Birbirine uyumlu gömlek,pantolon,kemer,saat,ayakkabı kombinin tamamlayıcısı olur.Ben açık mavi gömlek giyerim sanki mavi gömlek için birebir koku gibi geldi bana.Temizlik hissiyatı uyandırıyor dün de dediğim gibi ıslak mendil,yeni yıkanmış çamaşır gibi temiz bir koku işi bilen arkadaşlar iris notası falan diyeceklerdi ama ben öyle benzettim
    Kız arkadaşım beğenmediği için bende çok sevemediğim için takas yapmayı düşünüyorum. Ürün elime cumartesi geldi 3 kere kullandım maks 10fıs yani. Takas yapmak isteyen varsa pm atabilir. Herkese iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MB-DH -- 10 Ocak 2019; 19:24:13 >
    |
    |
  • Yarbay
    2023 Mesaj

Klasik Allure. Digerini kullanmadim.

Saygilarimla.

|
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    56 Mesaj

Üretimi yok hocam.

Dhi'yi tokatlayamaz o koku. Hiç bir yönü ile..
    |
    |
    mellebymelle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1-2 sene önce 3 lü parfüm almıştım baya ilgilenmiştiniz teşekkürler.Şuanda da dior sauvage ve bleu de chanel arasında kaldım yada 2 sinide mi alsam kararsız kaldım 12 ye kadar sipariş versem kargoya verilir mi bir de hangi kargo şirketi ?

Merhaba. Evet verilir hocam.

Yurtiçi kargo.
    |
    |
    asiruhh1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tavsiye vermiyorum demişsiniz ama kararsız kaldım öneriniz var mıdır bu 2 si arasından.
    |
    |
Mobilya Takımları
son dakika
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.