Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Bu Konudaki Kullanıcılar: EserKozmetik , zaferrsln
2 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (6 Mobil) - 9 Masaüstü6 Mobil
5 sn
60.257
Cevap
1.757
Favori
6.326.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5526
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9727
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4250
  • Favoriye Eklediklerim 1881
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (9727 mesaj) Bonobo643 (1645 mesaj) Rappapompom (1135 mesaj) eiskent (941 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21628 mesaj) Mobil (20593 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1566 mesaj) Uygulama (5039 mesaj) (136 mesaj)
  • @
473 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    283 Mesaj
    Designerların sefiri, nichelerin inşallahı, anaların maşallahı, dhi’nin tokatçısı L’instant de Guerlain Pour Homme/Extreme gelirse litre litre alacaklar beğensin 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Üretimi yok hocam.

Dhi'yi tokatlayamaz o koku. Hiç bir yönü ile..
    |
    |
    mellebymelle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1223 Mesaj
    1-2 sene önce 3 lü parfüm almıştım baya ilgilenmiştiniz teşekkürler.Şuanda da dior sauvage ve bleu de chanel arasında kaldım yada 2 sinide mi alsam kararsız kaldım 12 ye kadar sipariş versem kargoya verilir mi bir de hangi kargo şirketi ?
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba. Evet verilir hocam.

Yurtiçi kargo.
    |
    |
    asiruhh1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1223 Mesaj

Tavsiye vermiyorum demişsiniz ama kararsız kaldım öneriniz var mıdır bu 2 si arasından.
    |
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    14 Mesaj
    Arkadaşlar, gündelik olarak Armani Code(orijinal) kullanıyorum. Bu parfümü tutaste'de test etmiş birleri yardımcı olabilir mi? Koku kalitesi ne derecede. Daha önce buradan YSL aldım gayet memnunum bunu da söylemek istiyorum. Ve sizden bir ricam da şudur bana Özel günlerde (Toplantı, davet vs..) kullanabileceğim ortamına göre hafif kalmayacak parfüm lazım. Aklımda tabii ilk olarak Dior Homme İntense ve Normal versiyonu var bunları hiç kullanmadım ama bir kaç kere deneme fırsatım oldu One million kullandım kokusunu sevmiştim genelde çok kişi sevmez. Bu kokular dışında önerisi olan varsa bekliyorum Tutaste'de bulabileceğim ürünler olursa çok güzel olur. Şimdiden teşekkür ederim.

• Ofis+ toplantı + takım elbise (şirket ortamı) = therre d’hermes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    zedegex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Dhi’yi kimse tokatlamasın, seviyorum onu abi :)

Ama illâ dhi’ye bir rakip aranıyorsa :

https://youtu.be/hVECIPLrmjc

|
    |
  • Binbaşı
    1399 Mesaj

Sth prive(kaliciligi zayif deniyordu)
    Terre hermes
    Dhi prive
    |
    |
  • Binbaşı
    1399 Mesaj

İkisinden birini alcaksaniz chanel almaniz daha mantikli cunku genel begeniye daha uygun.Sauvage agir gelebilir ama chanel cok daha hafif ve gunluk kullanima uygun
    |
    |
  • Yarbay
    3415 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Prada L'Homme aldım ben daha yeni.Ofis kullanımına uygun.Birbirine uyumlu gömlek,pantolon,kemer,saat,ayakkabı kombinin tamamlayıcısı olur.Ben açık mavi gömlek giyerim sanki mavi gömlek için birebir koku gibi geldi bana.Temizlik hissiyatı uyandırıyor dün de dediğim gibi ıslak mendil,yeni yıkanmış çamaşır gibi temiz bir koku işi bilen arkadaşlar iris notası falan diyeceklerdi ama ben öyle benzettim

Alıntıları Göster
    Bayan için:
    - Victoria's Secret - Bombshell [Bomb] ----------------- kesinlikle süper bi koku tatlımsı çekici bir kokusu var. bayana kesinlikle yakışıyor.kalıcılıgı çok iyi

- Chanel - EAU TENDRE [TEN] ---------------------------- bu da güzel ama bombshell kosundan sonra çok sönük kaldı.

Bay için :
    -Creed - Green Irish Tweed [G.i.T] -------------------- favori kokularım arasına girdi. sportif ferah bir koku bir süre sonra çim kokusu gibi koku geliyor. kalıcılığı 3
    saatin üzerine çıkmaz. ama dibine gelip üstünü falan koklarsan anca alıyosun kokuyu

-Prada - L'Homme [L'Hm] ------------------------------- kesinlikle efsane gece kokusu. turunçgil ve baharatımsı bir koku içeriyor.kalıcığı iyi

-Tom Ford - Noir Extreme [TNX]------------------------- bu tom fordu herkes şöyle iyi böyle güzel diyor ama prada bunun yanında çok daha iyi geldi bana. ben ahım şahım bi
    özelliğini göremedim. kalıcı da değil. odunsu vanilyalı gibi kokusu ama herkes gibi ayılıp bayılmadım. sanırım
    beklentim yüksekti.

-Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme [YSL] -------- Creed ile birlikte en çok kullanacağım parfüm gibi geliyor bana. çok sevdim. orjinalini denemiştim ona çok yakın.
    meyveli baharatlı bir koku. bununda kalıcılığı 3 saatin üzerine çıkmaz. ama dibine gelip üstünü falan koklarsan anca
    alıyosun kokuyu

-Jean Paul Gaultier - Ultra Male [Male] --------------- beğenmediğim bir dahaki listeme girmeyecek bir koku. cazbesi çekiciliği yok. kalıcılık orta-alt seviye.

YSL, GİT, L'HM bittiğinde tekrar alacağım kesin kokular. birde OPUS V denicem bakalım o nasıl bişey.

edit: bir yerde ufak bi düzeltme yaptım. arkadaşlar uyardı sagolsunlar. yanlış yönlendirmiyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 11 Ocak 2019; 22:47:14 >
    |
    |

• Er
    14 Mesaj

Hermes nedense hoşuma gitmiyor benim L'Homme idea'da öyle. Onemillion'ın kokusunu duyduğumda kendimden geçiyorum galiba yine DHİ veya 1M,

|
    |
    Phileo Sophia_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    14 Mesaj

Evet onuda sevmiştim çok zarif hafif kokusu var.

|
    |
    JohnLocke. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1223 Mesaj

Çok teşekkür ederim bi deniyelim chaneli bakalım umarım kalıcılığı iyidir siz kullanıyor musunuz ?
    |
    |
    JohnLocke. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1223 Mesaj

ENpara ödeme bildirim formu doldurdum siteden iyi akşamlar.
    |
    |
  • Binbaşı
    1399 Mesaj

Çogu yazlik parfume gore iyi performansı var.Kendim de kullanıyorum ama gunden gune performansi da kokusu da cok degisiyor.Çok soguklarda bu tarz parfumlerde nota gecisleri de duzgun olmuyor kalicilik da olmuyor.Bu kokulari baharda ya da kapali ortamda kullanmak lazim.Bunlar benim kendi tecrubelerim.
    |
    |
  • Teğmen
    180 Mesaj

L'homme ideal bir ara listedeydi ve kalktı. Sanırım ilgi görmediğinden.

|
    |
    Phileo Sophia_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Biliyorum önceden listede varmış eser abi ilgi görmediği için kaldırmış. Niche kalitesinde bir koku bence o. Dior homme intense gibi niche’liğe göz kırpanlardan. Yazık olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia_ -- 11 Ocak 2019; 1:17:5 >
    |
    |
    naboo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj

Gözünüz kapalı alın armani code, daha iyisini bulacaginizi sanmıyorum piyasada. One millon sevdiyseniz DHi de seversiniz diye düşünüyorum ancak orjinali deneyin en azindan begenirseniz prive almak daha iyi olur. tom ford tobacco vanille de alternatif olarak düşünülebilir. Ayrıca Pdm herod da yine begeneceginiz tarzda cok kaliteli bir üründür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 11 Ocak 2019; 1:58:33 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1869 Mesaj
    Ya arkadaşlar bazen okuduğuma inanamıyorum bu forumda.Bu ağır diye bahsettiğiniz bizim bildiğimiz,aromatik/fresh üstüne basarak söylüyorum fresh Savauge değil mi?Hani evrenin bilinen en versatil,genel beğeniye en uygun parfümlerininden biri olan övgü canavarı(compliment moster) olarak bilinen Savauge mı yoksa siz başka benim bilmediğim Savauge ‘dan mı bahsediyorsunuz.Hergün parfümlerle ilgili videolar izlerim,yabancı/yerli forumlarda gezerim.Savauge ve ağır kelimelerinin bir araya geldiğini ilk kez görüyorum.Evet Savauge ‘i sıradan bulanlar olur (ki designer parfümlerin belki %80’i bu dertten muzdarip),Ambroxan sebebiyle doğal kokmadığını düşünenler ve bu notadan rahatsız olanlar da var ama Savauge ‘a ağır demek Tobacco Vanille ‘e fresh demek gibi birşey.Yani eşyanın tabiatına aykırı bir durum.Beni de zaman zaman özellikle çok sıcak aylarda özellikle iç mekanlarda yayılımı yüzünden rahatsız edebiliyor ama geceye kaydırarak önü alınabilecek bir durum bu.Özellikle konunun tecrübeli,nitelikli üyeleri yanıltıcı ifadelerden kaçınmalı ve yeni arkadaşları yanlış yönlendirmekten kaçınmalı diye düşünüyorum.Çünkü siz burada Savauge ‘a ağır derseniz kokuyu hiç deneyimlememiş biri kafasında Angel Man gibi bir parfüm fikri oluşuyor.Belki de terminoloji ile ilgili bir sıkıntı yaşıyoruz burada.Fresh ilkbahar/yaz ağırlıklı bir parfümün ağır olabilmesi mümkün değil ancak çeşitli subjektif sebeplerle rahatsız edici olabilir.

Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,669
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.