Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

15 Kayıtlı Üye, 13 Misafir Kullanıcı, 16 Masaüstü Kullanıcı, 12 Mobil Kullanıcı ( 8 Mobil Cihaz 4 Android )
48.989
Cevap
1.680
Favori
4.686.589
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Listede vardi. Hatta son parfum de bendedir. Yogun taleplerimdrn biriydi, Eser sagolsun ekledi listeye ama ilgi gormedi fazla. Zaman degistikce kult parfumler sinirli cevreye hitap etmeye basliyor sanirim.

Saygilarimla.
    Hangi parfüm hocam Allure Homme mu Edition Blanche mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 10 Ocak 2019; 10:26:5 >
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gecceanduana

2 tane ergen toplaşmış 3-5 parfüm kullanmışlar, kör-kütük burunlarıyla daha parfümlerdeki kokuları ayırt edemeden kültür lafını iğneliyorlar Kokuları ayırt ettiğiniz vakit anlarsınız bebeler. Şuan tek derdiniz ucuza parfüm kullanmak. Parfümün açılışı, geçişi, ana notaları, kapaşını, her seferinde hangi kokuları ne derece hissettirdiğini anlamaya başladığında ve sefil-ergenlikten kurtulduğunuzda gelin istediğiniz kadar laf çarpın
    Hocam ne oldu sen niye dellendin yine??:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

2 sefil ergenin eline parfüm geçmiş, parfüm kültürü lafıyla maytap geçmeye çalışmışlar. Zihin fukara olunca akıl ukala olurmuş
    |
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Honda Shadow VT 750, Mitsubishi Colt 1.3 İnvite, Honda Civic Fd6 Premium AT, VW Golf VII 1.6 Tdi Comfortline, Volvo V40 Cross Country Premium Powershift, Chevrolet Aveo 1.4 SE HB AT - VW Scirocco White Edition
    Opel Astra J 1.6 Turbo AT 180
  • Yarbay
    3099 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakanizm

Temiz kokan (krem, sabun, şampuan, yumuşatıcı, pudra, beyaz çiçek) parfümleri araştırıyordum. Bulduğum parfümlerden tutaste listesinde sadece "Blvgari BLV" ye rastladım. O da stokta yok uzun zamandır. Sizlerin tavsiye edebileceğiniz BLV tarzı parfüm var mı?
    Creed Original Vetiver
    |
    |
    Channel parfüm evinin ünlü parfümürö Jacques Polge'un muhteşem bir eseri olan Channel Allure Edition Balanche'ı listede görmek isteyenler beğen butonuna tıklasın :)
    quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

Channel parfüm evinin ünlü parfümürö Jacques Polge'un muhteşem bir eseri olan Channel Allure Edition Balanche'ı listede görmek isteyenler beğen butonuna tıklasın :)
    Canına okudum o beğen butonunun:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 10 Ocak 2019; 11:8:19 >

Evet Prada L'Homme..(İris ile kehribarın zarif birlikteliği)
    |
    |
    Hakanizm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Canına okudum o beğen butonunun:)))

Alıntıları Göster

Bence Eser Bey de beğen butonuna tıklamıştır
    @EserKozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HackAv -- 10 Ocak 2019; 11:39:33 >

• Ahahhahahaha sesli güldüm buna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    HackAv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam ben de bastım. :)

Arkadaşlar bazı kokuları neden yapmadığımın çeşitli sebepleri var.

Misal, Allure homme sport. Orjinaline çok yakın olmasına rağmen talebi ortalarda. Bir de edition blanc buna çok benzediği için neden ısrarla istendiğini anlamıyorum. Ürün prive fiyatlarında bu arada.

Sizin Amouageyi'de denedik hocam. Buraya gidecek bir koku değil o. Ne tarafından bakarsam bakayım olmuyor :)

mhmtdrk10

Şuan Lacoste red hocam.
    |
    |
    HackAv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

güzel ama biraz 3 5 fıs fazla sıkmak lazım, tek fısla iki fısla günü çıkarmaz. yani 3 4 saat arayla tazelemek gerekir bence. 25 liraya gayet mükemmel kalıcılkta koku, 3 4 saattede yenilemek gayet iyi
    |
    |
    quatrros kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sevgili hocalarım. Parfümden çok anlamayan biri olarak yardımınız lazım. Aradığım koku vanilyamsı hafif tatlı şeyler. Ancak hafifliği çok önemli. Baysın istemiyorum. Acqua di gionun orjinali vardı bi ara o hoşuma gitmişti. Bu iki bilgiden yola çıkarak önerilerinize açığım. İyi forumlar.

Düzeltme: Erkek kokuları. Birkaç öneri olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckr2424 -- 10 Ocak 2019; 13:21:46 >

Arkadaşlar bu kokuyu geçen yıl sanırım bir yerde denemiştim gece yatana kadar bileğimi koklayıp durmuştum ,sonra ünlü bir açık parfüm markasından aldım gerçeği ile alakası olmayan bir piyasa parfümü havası oluşturmak istediklerini farketmiştim,yani orjinalinde keskin olan kokuyu insanlar beğensin diye ortalama bir hale getirmişler gibiydi ve bir süre sonra koku geçişleri olmuyor etkisi kaybolup gidiyordu.Bununla beraber o ıslak tütün kokusunu verememişler ve bunun yerine kesif bir vanilyayı doldurmuşlardı içinde.

Fakat eserden aldığım bu tv ilk denediğim orjinal olanla farkını hiç anlayamadım ilk başta ıslak tütün kokusu puro kokusu kaplıyor ortalığı böyle purosunu yakan bir kovboyun yanında oturuyorsunuz,sonrasında vanilya ile devam ediyor ama farklı bir vanilya böyle tam tarif edemiyorum Angel deki veya boss vanilyadaki gibi keskin ve delici değil de daha ortalama bir vanilya bu.Şekerli denemez tam olarak,çok az varsa da bile tarçın ve alttan alttan odunsuluk da hafif hafif hissediliyor,en hoş rayihası ise kokunun son bölümleri hafifledikçe ve kaldıkça kokladıkça koklayası geliyor insanın, kabana evden çıkmadan yarım saat önce 5-6 fıss sıkmıştım iki kişi burası çok güzel salep kokuyor dedi.Bir süre sonra evet tarçınlı salep gibi ben değil etraftakiler söyledi ama sonrasında dediğim gibi farklılaşıyor ve değişken bir koku bu ve eser kardeşim de bu durumları çok güzel yansıtmış kullandıkça anlaşılıyor ,belki koku gurmesi değilim ama amatör olarak şunu söyleyeyim bu kokunun orjinali ile tutaste olanı arasındaki farkı anlayamadım ben...fark varsa bile Orjinali çok pahalı olan bu kokuyu bu benzerlikle 25 tl ye bizlere sunduğu için ve deneme fırsatı verdiği için buradan esere bir kez daha teşekkür ediyorum .

|
    |

Hocam biraz da kişiye bağlı bir durum bu bulunulan ortamla alakalı ,komple kapalı ortamlarda ağır kaçabilir ama nispeten daha açık bölümleri olan ortamlarda çok olumlu tepkiler alınabilir bence ortamla alakalı

|
    |
    anilx55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ckr2424

Sevgili hocalarım. Parfümden çok anlamayan biri olarak yardımınız lazım. Aradığım koku vanilyamsı hafif tatlı şeyler. Ancak hafifliği çok önemli. Baysın istemiyorum. Acqua di gionun orjinali vardı bi ara o hoşuma gitmişti. Bu iki bilgiden yola çıkarak önerilerinize açığım. İyi forumlar.

Düzeltme: Erkek kokuları. Birkaç öneri olabilir.
    hugo boss bottled aklıma gelen
    |
    |

dior homme parfüm
    noir extreme
    |
    |

Editin Blanche'ın orta notaları çok güzel kokuyor,karamelli limon. Bir çok kişi bundan ötürü seviyor sanırım(Ben dahil)
    Amouage Reflection Man da gelmeyecek sanırım
    |
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• + givenchy gentlemen only absolute (2016 edp)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia_ -- 10 Ocak 2019; 17:48:36 >
    |
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj

İssey Miyake ... Erofa ... D'Aomes ... Euphoria Man (Saklı hazineler)
    |
    |
    ckr2424 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

elbette öyle ortamda önemli, ben esmerim bendeki kalcılık elbette az olur beyaz tenliye göre :)
    |
    |
    quatrros kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.