Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1943. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
22 Misafir (4 Mobil) - 18 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19411942194319441945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Artık elimi korkak alıştırmamam gerek anlaşıldı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Beyler kisin ofis ortaminda ne kullaniyorsunuz? Direkt tutaste listesinden onerin lutfen :)
    Prada L'Homme aldım ben daha yeni.Ofis kullanımına uygun.Birbirine uyumlu gömlek,pantolon,kemer,saat,ayakkabı kombinin tamamlayıcısı olur.Ben açık mavi gömlek giyerim sanki mavi gömlek için birebir koku gibi geldi bana.Temizlik hissiyatı uyandırıyor dün de dediğim gibi ıslak mendil,yeni yıkanmış çamaşır gibi temiz bir koku işi bilen arkadaşlar iris notası falan diyeceklerdi ama ben öyle benzettim
  • Arkadaşlar TAKASLIK Dior Homme İntense
    Kız arkadaşım beğenmediği için bende çok sevemediğim için takas yapmayı düşünüyorum. Ürün elime cumartesi geldi 3 kere kullandım maks 10fıs yani. Takas yapmak isteyen varsa pm atabilir. Herkese iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MB-DH -- 10 Ocak 2019; 19:24:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Klasik Allure. Digerini kullanmadim.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Designerların sefiri, nichelerin inşallahı, anaların maşallahı, dhi’nin tokatçısı L’instant de Guerlain Pour Homme/Extreme gelirse litre litre alacaklar beğensin 😄

• mellebymelle kullanıcısına yanıt
    Üretimi yok hocam.

Dhi'yi tokatlayamaz o koku. Hiç bir yönü ile..
  • 1-2 sene önce 3 lü parfüm almıştım baya ilgilenmiştiniz teşekkürler.Şuanda da dior sauvage ve bleu de chanel arasında kaldım yada 2 sinide mi alsam kararsız kaldım 12 ye kadar sipariş versem kargoya verilir mi bir de hangi kargo şirketi ?
  • asiruhh1903 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet verilir hocam.

Yurtiçi kargo.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Tavsiye vermiyorum demişsiniz ama kararsız kaldım öneriniz var mıdır bu 2 si arasından.
  • Arkadaşlar, gündelik olarak Armani Code(orijinal) kullanıyorum. Bu parfümü tutaste'de test etmiş birleri yardımcı olabilir mi? Koku kalitesi ne derecede. Daha önce buradan YSL aldım gayet memnunum bunu da söylemek istiyorum. Ve sizden bir ricam da şudur bana Özel günlerde (Toplantı, davet vs..) kullanabileceğim ortamına göre hafif kalmayacak parfüm lazım. Aklımda tabii ilk olarak Dior Homme İntense ve Normal versiyonu var bunları hiç kullanmadım ama bir kaç kere deneme fırsatım oldu One million kullandım kokusunu sevmiştim genelde çok kişi sevmez. Bu kokular dışında önerisi olan varsa bekliyorum Tutaste'de bulabileceğim ürünler olursa çok güzel olur. Şimdiden teşekkür ederim.

• zedegex kullanıcısına yanıt
    Ofis+ toplantı + takım elbise (şirket ortamı) = therre d’hermes

Dhi’yi kimse tokatlamasın, seviyorum onu abi :)

Ama illâ dhi’ye bir rakip aranıyorsa :

https://youtu.be/hVECIPLrmjc

• zedegex kullanıcısına yanıt
    Sth prive(kaliciligi zayif deniyordu)
    Terre hermes
    Dhi prive
    İkisinden birini alcaksaniz chanel almaniz daha mantikli cunku genel begeniye daha uygun.Sauvage agir gelebilir ama chanel cok daha hafif ve gunluk kullanima uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Prada L'Homme aldım ben daha yeni.Ofis kullanımına uygun.Birbirine uyumlu gömlek,pantolon,kemer,saat,ayakkabı kombinin tamamlayıcısı olur.Ben açık mavi gömlek giyerim sanki mavi gömlek için birebir koku gibi geldi bana.Temizlik hissiyatı uyandırıyor dün de dediğim gibi ıslak mendil,yeni yıkanmış çamaşır gibi temiz bir koku işi bilen arkadaşlar iris notası falan diyeceklerdi ama ben öyle benzettim

Alıntıları Göster
    Bayan için:
    - Victoria's Secret - Bombshell [Bomb] ----------------- kesinlikle süper bi koku tatlımsı çekici bir kokusu var. bayana kesinlikle yakışıyor.kalıcılıgı çok iyi

- Chanel - EAU TENDRE [TEN] ---------------------------- bu da güzel ama bombshell kosundan sonra çok sönük kaldı.

Bay için :
    -Creed - Green Irish Tweed [G.i.T] -------------------- favori kokularım arasına girdi. sportif ferah bir koku bir süre sonra çim kokusu gibi koku geliyor. kalıcılığı 3
    saatin üzerine çıkmaz. ama dibine gelip üstünü falan koklarsan anca alıyosun kokuyu

-Prada - L'Homme [L'Hm] ------------------------------- kesinlikle efsane gece kokusu. turunçgil ve baharatımsı bir koku içeriyor.kalıcığı iyi

-Tom Ford - Noir Extreme [TNX]------------------------- bu tom fordu herkes şöyle iyi böyle güzel diyor ama prada bunun yanında çok daha iyi geldi bana. ben ahım şahım bi
    özelliğini göremedim. kalıcı da değil. odunsu vanilyalı gibi kokusu ama herkes gibi ayılıp bayılmadım. sanırım
    beklentim yüksekti.

-Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme [YSL] -------- Creed ile birlikte en çok kullanacağım parfüm gibi geliyor bana. çok sevdim. orjinalini denemiştim ona çok yakın.
    meyveli baharatlı bir koku. bununda kalıcılığı 3 saatin üzerine çıkmaz. ama dibine gelip üstünü falan koklarsan anca
    alıyosun kokuyu

-Jean Paul Gaultier - Ultra Male [Male] --------------- beğenmediğim bir dahaki listeme girmeyecek bir koku. cazbesi çekiciliği yok. kalıcılık orta-alt seviye.

YSL, GİT, L'HM bittiğinde tekrar alacağım kesin kokular. birde OPUS V denicem bakalım o nasıl bişey.

edit: bir yerde ufak bi düzeltme yaptım. arkadaşlar uyardı sagolsunlar. yanlış yönlendirmiyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 11 Ocak 2019; 22:47:14 >
  • Phileo Sophia_ kullanıcısına yanıt
    Hermes nedense hoşuma gitmiyor benim L'Homme idea'da öyle. Onemillion'ın kokusunu duyduğumda kendimden geçiyorum galiba yine DHİ veya 1M,

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Evet onuda sevmiştim çok zarif hafif kokusu var.

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bi deniyelim chaneli bakalım umarım kalıcılığı iyidir siz kullanıyor musunuz ?
    ENpara ödeme bildirim formu doldurdum siteden iyi akşamlar.
    Çogu yazlik parfume gore iyi performansı var.Kendim de kullanıyorum ama gunden gune performansi da kokusu da cok degisiyor.Çok soguklarda bu tarz parfumlerde nota gecisleri de duzgun olmuyor kalicilik da olmuyor.Bu kokulari baharda ya da kapali ortamda kullanmak lazim.Bunlar benim kendi tecrubelerim.
  • 
Sayfa: önceki 19411942194319441945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.