Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

6 Kayıtlı Üye, 16 Misafir Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
40.442
Cevap
1.478
Favori
2.982.643
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
      380 Mesaj
      02 Aralık 2018 12:57:02
      quote:

Orijinalden alıntı: mrfalcon253

yazdığınız yani dahs önceden önerilen diye bahsettiğiniz bu parfümler kış için uygun mu hocam sitede çoğunda winter daha az oy almış ama siz daha iyi bilirsiniz sormak istedim hangileri kışlıktır diye
      Yves Saint Laurent - Body Kouros [Body]
      Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme [YSL]
      Victor & Rolf - Spicebomb [Spice]
      Paco Rabanne - 1 Million [1.M]
      Nicos - Sculpture [SCL]
      Lacoste - L.12.12 Rouge [L12]
      Lacoste Red [RED]
      issey Miyake l'eau d'issey [iSY]
      Jean Paul Gaultier - Ultra Male [Male]
      Chanel - Bleu de Chanel [CHN] EDT Versiyon
      Chanel - Allure homme SPORT [ALL]

Yukarıdakilerden bir 4 lü yap (sevdiğin çiçek ve meyve kokuları parfümünü de belirlermiş) ve getirttir.
      Bu şekilde kokunu bul gözüm.Daha da yapacak bir şey yok...Tecrübe deceksinki en iyi yol bu....
      Ha deneme imkanın olsada tester vs denesen daha güzel olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailyt -- 2 Aralık 2018; 12:57:40 >
      |
      |

En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.

• Çavuş
      57 Mesaj
      02 Aralık 2018 13:54:46 Konu Sahibi

Aynı ürün üzerinde ufaktan bir ekleme yapıldı. Geri kalan kısmı aynı. Biraz daha ceviz ve altlarda tatlı notalar arttırıldı. Şuan daha güzel durumda.

Aventus soran arkadaslar 'senden ucuz ve daha yakını xxxx' diye bana yazarlarsa ilgilenirim istekleri ile ancak her firmanın her kalitesi deneniyor arka kısmımızda. Hatta onları karıstırıp yine deniyoruz. Olanı en uygun ve en güzel sekilde satmaya calısıyorum. Gizli kalmıs aventus klonu kalmadı yani hepsi geçiyor elimizden :)
      |
      |
      weehwet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gsm: 0541 571 60 80
    • 02 Aralık 2018 14:14:09
      Dhi prive sipariş ettim. Bi süre kafam rahat eder artık

Ama dhi’ye alternatif aramaya devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia_ -- 2 Aralık 2018; 14:47:10 >
      |
      |

• Teğmen
      134 Mesaj
      02 Aralık 2018 15:17:41

Şuan ki aventus'a söylenecek söz yok özellikle prive serisi daha iyisi olacağını sanmıyorum aynı şekilde yapılacağınıda. Piyasadaki en iyi aventus sende mevcut abi bütün açık parfümcü firmaların aventusu denemişimdir. Bunuda beğenmezlerse gidip yüksek meblağ verip orjinalini alabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      3 Mesaj
      02 Aralık 2018 16:06:39

kışlık kokular genelde ağır denebilecek kokular oluyor bahar ve yazlık kokular daha ferah daha hafif oluyor, söylediğin kriterlere göre givenchy pi tavsiye ederim ben sana, koku zevklerin en öznellerinden, en sağlıklı yol deneyip almak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      mrfalcon253 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      3 Mesaj
      02 Aralık 2018 16:10:52
      Çok fazla benzer koku biriktirdiğimden takaslamak istediğim en az %95 doluluktaki parfümlerim,

Boss vanilya
      Amo jubi
      Musk
      Givenchy pi
      Black orchid
      Body kouros
      Creed org vetiver

Dolu prive dhi ye üç şişe verebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1173 Mesaj
      02 Aralık 2018 16:15:06
      İstanbul ici aventus dumansiya sauvage,royal vintage ve chanel allure sport vereceğim.

|
      |

• Er
      0 Mesaj
      02 Aralık 2018 16:24:44

Görecelidir bu konu hep deriz ya zevkler ve renkler diye ama tabiki şahsen Serge Lutens Cherqui Aventus prive Straight to Heaven Dior homme intense PDM Herod Terre d Hermes pek konuşulmasada Roja Dove Danger son olarak Creed Virgin Island Water benim en sevdiklerim ve genel beğeniye uygun olanlar tabi parfümleri dozajında ve mevsiminde kullanmakta önemli bir kriter beğeni konusunda.
      |
      |
      Don Jose kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      02 Aralık 2018 16:37:01

İsmail hocam haklı çok parfüm denedik çok eledik çoğunuda dağıtmışımdır.Zaten ilk sıktığınızda ne istediğinizi bildiğinizden parfümleri ya sahipleniyorsunuz yada hemen eliyorsunuz.Çok parfüm kullandıkça zaten neyi istediğinizi bileceksiniz.
      |
      |
      ismailyt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1242 Mesaj
      02 Aralık 2018 16:42:52
      quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Aynı ürün üzerinde ufaktan bir ekleme yapıldı. Geri kalan kısmı aynı. Biraz daha ceviz ve altlarda tatlı notalar arttırıldı. Şuan daha güzel durumda.

Aventus soran arkadaslar 'senden ucuz ve daha yakını xxxx' diye bana yazarlarsa ilgilenirim istekleri ile ancak her firmanın her kalitesi deneniyor arka kısmımızda. Hatta onları karıstırıp yine deniyoruz. Olanı en uygun ve en güzel sekilde satmaya calısıyorum. Gizli kalmıs aventus klonu kalmadı yani hepsi geçiyor elimizden :)
      Sitenizde bir hata var.Üye olup bilgileri girdiğimde semt kısmı ve doğum tarihinin gün ay bölümü kayıt olmuyor kendini resetliyor hep.O kısımları kaydedemedim bir türlü bu hataları düzeltmeniz gerek..

Bu mesajı yazmıştım ama sanırım gözünüzden kaçtı kontrol edebildinizmi sorunu?

• Yüzbaşı
      505 Mesaj
      02 Aralık 2018 16:51:56
      quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

751WX7491T sipariş numarası, 7 adet sipariş verdik, acelesi yok ne zaman kargolanırsa artık.
      içerikleri sipariş notunda belirttim. buraya da yazayım dedim ama listeyi bulamadım

düzenleme: sanırım bunlardı, :)
      1 Givenchy - Xeryus Rouge 
      2 Nautica Voyage - Nautica For Men
      3 Parfums De Marley - HEROD 
      4 issey Miyake al'eau d'issey
      5 fahrenheit
      6 Amouage - OPUS V
      7 Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme
      xeryus
      herod
      opus V
      fahrenheit
      hergün 1 parfümü denedim, o ne öyle hepsi birbirinden şahane.
      daha öncelerden almış olduğum creed'in 2-3 çeşidini beğenmemiştim, bitsin diye sıkıyordum. Bunlar cidden çok güzel!

ekleme: internet sitenizde "sipariş notuna" parfüm isimlerini yazmıştım ancak sitede o kısma tekrar ulaşamadım. sipariş notları görünmüyordu. Bilginiz olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conqierors -- 2 Aralık 2018; 16:54:12 >
      |
      |

Sinemia magduru (uyeligim iptal edilmis)

• Binbaşı
      1242 Mesaj
      02 Aralık 2018 17:11:27

Valla burnum öyle kokuları tane tane notalarına ayıracak kadar hassas değil.Mesela Fico di amalfi bunda üst nota incir ama açıkcası ben öyle mis gibi buram buram bir incir kokusu alamıyorum hatta açıklamasını okumamış olsam ve sorsalar ne kokuyor diye incir diyemezdim sanırım.

..Birde koku olayı o kadar değişkenki birine çok güzel gelen bir başkasına güzel gelmiyebiliyor o nedenle ben çok güzel desemde bu sadece bana göre çok güzel olacak.

Moonlight şuana kadar aldıklarım içinde eşimin en beğendiği parfümlerden birisi bende çok beğeniyorum ama geçenlerde bir arkadaş burada kötü yorum yaptı hiç güzel değil diyordu.

Epey çeşit parfüm aldım şuan ekran başında çoğu aklıma gelmiyor ama ilk etapta aklıma gelen özellikle eşimin beğendiği aynı zamanda benimde beğendiğim bazılarını yazayım

Moonlight(kalıcı ve farkedirlik yüksek)
      D aromes (çok kalıcı buram buram farkedirlik çok iyi)
      Aventus (kalıcı farkedirlik iyi)
      Peony (kalıcı buram buram farkedirlik iyi)
      xerjof mefisto (kalıcı buram buram farkedirlik iyi)
      Wiw (orta kalıcılık hafif farkedirlik az ama güzel koku)
      fico di amalfi(kalıcılık ve farkedirlik az )
      |
      |
      mtoyanik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      57 Mesaj
      02 Aralık 2018 19:13:25 Konu Sahibi

HOŞGELDİNİZ
      Yeni Üyelik İşleminiz Başarıyla Kaydedildi!
      << Anasayfaya Geri Dön

Tarayıcınız ile alakalı bir durum olabilir. Denemelik üyelik açtım bir sorun ile karşılaşmadım. Altındaki kısmı onaylamayı unutmayın. ( Üyelik koşullarını ve kişisel verilerimin korunmasını kabul ediyorum.)

conqierors

Sipariş notları bize görünüyor hocam sadece.
      |
      |
      Bahsedilenler: conqierors , aybasan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gsm: 0541 571 60 80
    • Kurmay Yarbay
      8436 Mesaj
      02 Aralık 2018 19:30:17

quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

HOŞGELDİNİZ
      Yeni Üyelik İşleminiz Başarıyla Kaydedildi!
      << Anasayfaya Geri Dön

Tarayıcınız ile alakalı bir durum olabilir. Denemelik üyelik açtım bir sorun ile karşılaşmadım. Altındaki kısmı onaylamayı unutmayın. ( Üyelik koşullarını ve kişisel verilerimin korunmasını kabul ediyorum.)

conqierors

Sipariş notları bize görünüyor hocam sadece.
      arkadaşın bahsettiği sorunu ben de yaşadım ama yazmamıştım, defalarca denedim üyelik bilgileri kısmında il-ilçe-doğum günü yazıldığı gibi kaydedilmiyor, ben yazıyorum o kendi kafasına göre değiştiriyor yada siliyor ...
      hatta denemek için az önce üyelikten çıktım tekrar üye oldum, üye bilgilerini girdim onayları işaretledim kaydettim ama aynısı oldu ... chrome kullanıyorum ...

@aybasan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 2 Aralık 2018; 19:31:19 >
      |
      |
      Bahsedilenler: aybasan

• Yüzbaşı
      712 Mesaj
      02 Aralık 2018 20:17:05
      Spicebomb muhteşem şekilde üretilmiş. Resmen aynı, hatta daha kalıcı. Baharatlı koku sevenler kaçırmasın.

|
      |

• Teğmen
      118 Mesaj
      02 Aralık 2018 20:23:43
      arkadaşlar selam,

konu dışı ama bu akşam fox tvde kozyatağı ve ataşehirde indirim çadırları olduğu haberi vardır. 1000-1500 liralık montlar 300 liraya inmiş, kazaklar sweatler montlarda oldukça fazla indirimler yapıldığı söylenmişti haberde. bu çadırların yerini bilen var mıdır ?
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      02 Aralık 2018 20:25:10

Aynen öyle parfümleri yiyeceğe de benzetebilirsiniz bu arada herkes kendi sevdiği damak zevkine uyan yiyecekleri lezzetli bulur kimine tatlılar kimine baharatlı yiyecekler lezzetli gelir örneğin ben baharatlı parfümleri beğenirken tatlı kokulardan haz etmem ama bu demek değil tatlı parfümler kötü deneye deneye kendi zevkiniz ne öğrenirsiniz

|
      |
      ismailyt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1400 Mesaj
      02 Aralık 2018 21:01:18
      Tavsiyelerinize ihtiyacım var arkadaşlar. Şekerli, baharatlı ağır kokuları sevmiyorum.
      Dior Homme İntense denedim ağır geldi, İnvictus denedim ağır geldi.

Fresh kokulardan hoşlanıyorum, Bvlgari AQVA tarzında ne tavsiye edebilirsiniz?

• Er
      0 Mesaj
      02 Aralık 2018 21:07:24

İnsense ultramarine, chanel blu de chanel, nautica voyage, creed git bu kokular fresh tarzda beğenebilirsiniz

|
      |
      Ayrton_SENNA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      155 Mesaj
      02 Aralık 2018 21:14:04

Davidoff cool water, kenzo pour homme deneyebilirsiniz. Ama yazlık kokulardır.
      |
      |
      Ayrton_SENNA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.