Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1876. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kellemrt , kellemrt , diyar_21 , diyar_21
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü5 Mobil
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.293.244
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18741875187618771878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2012 versiyonu mu bu
  • Eser Beyciğim, Valentino Uomo Intense desek, ne dersin?

Listeye uyar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Bende ilk çıktığı hafta almıştım prive olanı yanlış hatırlamıyorsam muhtemelen aynı kazan ürünü almışızdır:) batchlerin hepsi farklı o ayrı ama koku net farklı kötü mü koku değil tabi ama 4 farklı batch kullanmış biri olarak net olarak söyleyebilirim benzerliği yeterli olmadığını kendi açımdan :) valantino oumo İntense bende isterdim şahsen

• viktory.. V kullanıcısına yanıt
    Evet eksik yazmışım intense olan :) dekanti var suan baya guzel koku.

• Valentino Uomo Intense +1

Ben de orjinal DHI kullanıcıyım. Şu an DHI prive kullanıyorum ve beni oldukça memnun ediyor. Armut daha belirgin, evet. Açılışı ve özellikle tene oturduktan sonra muazzam bir benzerlik var. Koku geçişleri de harika. Yıllarca DHI kullanan, birçok farklı batchini kullanan birisi farkları daha net bir şekilde görebilir fakat ortalama bir kullanıcı için benzerlik %95 diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volksdeutsche -- 4 Aralık 2018; 10:4:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isfahan

Eser Beyciğim, Valentino Uomo Intense desek, ne dersin?

Listeye uyar mı?
    Bu koku listede olsa tadından yenmez diye düşünüyorum. Harika maskülen bi koku...
  • By DarquE kullanıcısına yanıt
    Bayadır istenen bir parfüm listeye girer ansızın.

• Hocam elinizden onlarca parfüm geçmiş.

İster istemez artık bir koku gurmesi olmuşsunuzdur.

Kendi özel kokonuzu üretmenizi isterim. Kendine has şişesinde farklı bi marka olarak göğsümüzü gere gere kullanabileceğimiz yerli bi parfüm olsa çok güzel olur bence

Benle aynı düşüncede olan arkadaşların desteğini bekliyorum.

• Isfahan kullanıcısına yanıt
    Dhi’den daha kullanılabilir. Gelse güzel olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DHI'e en son laf atan çarpılmıştı
  • LissStrike L kullanıcısına yanıt
    Uomo intense'in üretimi yok. Düz upmo var ancak listemizde prive dhi varken buna hiç gerek yok. DHi DHP karısımı bir koku.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCrush

Hocam elinizden onlarca parfüm geçmiş.

İster istemez artık bir koku gurmesi olmuşsunuzdur.

Kendi özel kokonuzu üretmenizi isterim. Kendine has şişesinde farklı bi marka olarak göğsümüzü gere gere kullanabileceğimiz yerli bi parfüm olsa çok güzel olur bence

Benle aynı düşüncede olan arkadaşların desteğini bekliyorum.
    Paralel şekilde düşünüyorum, çok mantıklı..
  • iCrush kullanıcısına yanıt
    Parfüm yapmak kolay hocam da güzel parfüm yapmak sağlam bir geçmiş gerektiriyor. Bu dalı ile hiç uğraşmadığım için de bir çok parfümden sıyrılacak koku yapmak imkansıza yakın. Hele piyasada bu kadar güzel parfümler varken :)
  • Eser Hocam; burada bir arkadaş Dior Homme parfümünün kalıcılığından bahsetmişti. Sitede arama butonuna yazınca, toplamda 9, prive hariç tutulunca 8 adet parfüm görüntüleniyor. Dior Homme hangisi acaba?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Parfüm yapmak kolay hocam da güzel parfüm yapmak sağlam bir geçmiş gerektiriyor. Bu dalı ile hiç uğraşmadığım için de bir çok parfümden sıyrılacak koku yapmak imkansıza yakın. Hele piyasada bu kadar güzel parfümler varken :)
    Eser abi zaten piyasadaki bir çok parfüm de hali hazırda birbirlerine benzemekte ufak tefek farklılıklar var. Misal Zara bu işi çok yapıyor ufak değişikliklerle bilinen parfümlere benzer kokular üretmekte ama özgün yapıya sahip bence.

İllaki parfümlerin notaları başka parfümlere benzeyecek az veya çok bu onun özgün olmadığı manasına gelmiyor.

• thinkandfeel kullanıcısına yanıt
    mtoyanik kullanıcısına yanıt
    thinkandfeel @

Mesajı alıntılayabilir misin hocam, bakayım.

mtoyanik @

Öncelikle ürünün çalışması yok üstte de dediğim gibi. Çalışması olmayan ürünü getiremem. Çalısması olsa da uzunca süre düşünürüm getirip getirmemek hakkında. Bana pek özgün gelmedi koku. Bariz bir taklit var ve listemiz kabarık o yüzden çok benzerlerden ziyade ciddi eksiklere bakmaya çalışıyorum.

Çalışması olur da fiyatlara uyarsa, güzel hazırlanmışsa bakarız ama şuan onun hakkında yapabileceğim bir şey yok.

Zara kafasına göre fiyat koyup satıyor. Ben 23 tl ye uygun tutmam gerekiyor. Hala bunda fiyat muhabbeti yapan insanlar var.

Her gün bir çok ürüne fiyat soruyorum.

quote:

[12:33, 4.12.2018] Tutaste Parfüm: Man black orient
    [12:33, 4.12.2018] Tutaste Parfüm: bu var mı bizde
    [12:38, 4.12.2018] : a : 126
    [12:38, 4.12.2018] : 186 top
    [12:39, 4.12.2018] Tutaste Parfüm: selam söyle

Sonuç: Fiyat uymuyor.

Bu kalite BCD gider. Ama ben bunlarla çalışmayı sevmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 4 Aralık 2018; 13:3:24 >
  • creed green irish tweed
    creed millesime
    lacoste white
    nautica voyage - nautica
    paco rabanne - invictus
    issey miyake
    Giorgio Armani- Acqua Di Gio Profumo
    Son siparişimde yukarıdaki parfümleri aldım pek hoşuma gitmedi. Parfümden de pek anlamıyorum. Daha önce verdiğim siparişlerden en çok black xs, invictus, burberry touch hoşuma gitmişti. Black xs i tekrar almayı düşünüyorum, yanına 3 adet benzeri parfüm tavsiye edebilcek olursa sevinirim.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Sende haklısın abi elbette ama ben eninde sonunda büyüyüp bir marka olarak ismini duyuracağına inancım var. Ben henüz sipariş vermemiş biri olarak sırf bu konuda işini hakkıyla yaptığını görebiliyorum, ki dh lileri memnun etmek çok zordur biliyorsun

Allah işini doğru yapanların mükâfatını öyle ya da böyle verir ben buna inanıyorum. Allah bahtını açık etsin abi.

• .
  • quote:

Orijinalden alıntı: gustawa

Eser abideki Dior homme parfüm kalıcılığı dehşet bir koku net 12saat üzeri kalıyor ve hissettiriyor. Orjinalini bilmiyorum karşılaştırmıcam
    Koku pek benim tarzım değil ama.
    Eser Hocam, arkadaşımızın mesajı buydu..
  • 
Sayfa: önceki 18741875187618771878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.