Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1742. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: JohnLocke. , JohnLocke.
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (9 Mobil) - 17 Masaüstü10 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.669
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17401741174217431744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevap için teşekkürler. arkadas sepet hazırlıyordu, daha fazla bekleyemeden fahrenheit ten yana kullandım hakkımı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabah denemek için koluma iki fıs Black Afgano sıktım ve üzerime polar hırka giydim. Şantiyeye geldiğimde hırkayı ofise asıp sahaya çıktım. Koku ara ara burnuma geliyordu ama öğlende ofisime girdiğimde tüm ofisi Black Afgano kokusu kaplamıştı.
    Kokuda nota değişimi farketmiyorum, başından sonuna aynı ama çok kalıcı ve yayılan bir parfüm. Soğuk-serin havalarda, geceleri ağır ve etkileyici bir koku ararsanız tüm beklentilerinizi karşılar.
    Yalnız modunuz resimdeki gibi olmalı. Değilse bile yavaş yavaş o moda sokuyor sizi
    Spor giyime kesinlikle yakışmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir2512a

Kışlık parfüm önerilerinizi alabilirmiyim üniversite öğrencisi için ne önerirsiniz?
    Spicebomb
    Le male

bunları kesinlikle tavsiye ederim
  • Noluyo burda popüler olmuş eser hoca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ammianus Marcellinus

Spicebomb
    Le male

bunları kesinlikle tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Teşekkürler önerin için Armani stronger with you nasıldır bunuda onermislerdi daha önceden tercihim ağır olmamas

• Emir2512a E kullanıcısına yanıt
    Stronger With You çok yoğun ve şekerli bir parfüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Chanel - Egoiste Platinum [EGO] 

Creed - Green Irish Tweed [G.i.T]

Armani D'Aromes [D'Ar] 

M.Micallef - Royal Vintage [ROYL] 

Bunlar tatmin eder 8li olcaksa alttakiler de eklenebilir.

Giorgio Armani- Acqua Di Gio Profumo [PRF]

Burberry Classic [BRB] 

Calvin Klein - Eternity [Eter]

Terre D'Hermes [HRM] (Bu biraz daha riskli ama denemeye değer)
    Alakanız için teşekkürler,
    Listenizden Acqua Di Gio kullandım daha önce.
    Vakko kullanıyorum uzun süredir.
    İlk dörtlünüzü deneyeceğim.
    Tekrar teşekkür ederim.

Eser Hocam, Bu dört koku mevcutmudur?

Chanel - Egoiste Platinum [EGO]
    Creed - Green Irish Tweed [G.i.T]
    Armani D'Aromes [D'Ar]
    M.Micallef - Royal Vintage [ROYL]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mufit -- 24 Eylül 2018; 20:6:15 >
  • Merhaba

21 yaşındayım daha önce Eser hocamın parfümlerini kullanmıştım havaların ısınmasıyla bu sene çok terlediğim için sadece deodorant kullanmak zorunda kaldım
    Elimde 1 sene önce satın alıp duran parfümler mevcut uzun süre durmasından dolayı bozulma gibi(kokuda değişme) sorunlar oluyor mu bu parfümlerde ?

Uzun süre durması sorun olursa kullanmayıp mezara götürecem bunları
    elimdeki parfümler :
    Lacoste Red [RED] Full
    Lacoste - White [BYZ] Full
    Hugo Boss - Bottled intense [Bint] bitmek üzere :)
    Creed - Virgin island Water [ViW] Full
    Ralph Lauren Polo - Blue [PLO] Yarım
    Jean Paul Gaultier - Ultra Male [Male] ilk aldığımda kokusu hoşuma gitmemişti şimdi güzel geldi
    Dior - Fahrenheit [FHR] Full
    Bos vanilya %75
    issey Miyake l'eau d'issey [iSY] Full
    Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV] Full

Şimdi önümüzdeki havaları düşünrsek siz olsanız hangilerini kullanırdınız (uzun süre bozulma olmuyor ise tabi)

Parfüm önerisine de açığım tabi şimdiki listem
    Versace - Eros [ERS]

Uzun süredir konuyu da takip etmiyorum, konuya gözatıp listemi oluşturacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irresolute -- 24 Eylül 2018; 20:55:38 >
  • Hafif, dinlendirici, huzur verici, sabunsu ve temiz kokan bir parfüm arıyorsanız ve Dior Homme Eau'yu denemediyseniz mutlaka deneyin arkadaşlar. Eser'deki çok başarılı. Akşamları bazen rahatlamak için bile üstüme sıkıyorum Hanım da çok beğeniyor kokusunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 24 Eylül 2018; 21:25:21 >
  • Irresolute kullanıcısına yanıt
    Son 4 tanesi kış aylarında kullanılır. Bozulmamıştır parfümler merak etmeyin.

Saygılarımla.

• Arkadaşlar 2 parfüm aldım konu sahibi çok iyi ilgileniyor gerçekten. 2 günde geldi siparişim. Israrla kullanınız. Harika bir işletme.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mufit kullanıcısına yanıt
    mufit @ Mevcutlar hocam. İlk sayfamız günceldir. Orada stokta yok yazmıyorsa yanında siparişinize ekleyebilirsiniz.

Irresolute @ Güneşe tutmadığınız sürece bir şey olmaz parfümlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

mufit @ Mevcutlar hocam. İlk sayfamız günceldir. Orada stokta yok yazmıyorsa yanında siparişinize ekleyebilirsiniz.

Irresolute @ Güneşe tutmadığınız sürece bir şey olmaz parfümlere.
    Eser hocam konunun ilk mesajı görünmüyor.
  • Eser abi 7 adet parfüm kalksa yerine 8li paket gelse nasıl olur? üzerine fiyatı eklersin daha iyi olur gibime geliyor

• -QSS- @ DH hatalar konusunda rekor kırıyor. Akıl almaz şeyler :) Mobilde görünüyor, pc de sorun var. Düzeltirler hocam.

GeçerkenUğradı @ Abim büyük paket verebildiğim dip fiyat. Bunu neden 8 yapmamı istersin ki anlamadım. Aynı fiyata 8 9 10 gidebiliyorsun. 183 tl 8 adet.
  • Eser hocam STH Prive geldiğinde testerini dağıtacak mısın? Sipariş geçmeyi düşünüyorum yakın zamanda.

• mufit kullanıcısına yanıt
    bence green irish tweed denemediyseniz önermem çok yeşil,çimen kokan bir koku genel beğeniye uygun değil
    Royal vintage güzel ama - aventusun bir tık ağır başlısı hiç bilmiyor olsam aventus alırdım

Egoiste ve Daromes öneririm
  • Arkdaşlar bu 4 parfümü yorumlar mısınız erkeksi kokuları seviyorum tıraş kolonyası gibi

Versace- eros

Diesel-only the brave

Bleu de chanel

Spicebomb

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Neden istiyorum bende bilmiyorum abi ama şöyle bir gerçek var 4 adet paketten sonra insan 8li paketi görmek istiyor. Belki buna takıntı yapmış olabilirim 7 adet garip geliyor sanki birşeyler eksik gibi her ne kadar uğurlu sayım olsada takıntılık işte

• Irresolute kullanıcısına yanıt
    şahsi tecrubemdir ki eger parfümler klimali oda gibi surekli isi değiştiren bir odada değilse, dogrudan gunes isigina maruz kalmıyorsa, sisede sizma kırılma yoksa, yaridan fazlası dolu ise yillarca bozulmadan saklanabilir.

gelelim elinizdekilere;

bint, male, fhr, bsv, inv kışın kullanılabilir, oldukçada güzel parfümler

ayrica bunlar genel olarak vanilyalı sekerli kokulardir.(almayı düşündüğünüz eros dahil)

değişiklik olmasi adına: spicebomb, Burberry, xeryus rouge,sth, guilty intense, jubilation light düşünebilirsiniz

sağlıcakla...

• 
Sayfa: önceki 17401741174217431744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.