Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ismailyt, Ctnkyx, MSerkanXXX, sinanc, armutsapi44 Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı  ( 4 Mobil Cihaz  )
42.673
Cevap
1.535
Favori
3.321.582
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
      390 Mesaj
      20 Eylül 2018 21:07:56
      Anladığım kadarıyla (bir arkadaşında dediği gibi) şube şube (il/ilçe den il/ilçeye) değişiyor demek ki kargoların durumu. Benim ilçemde MNG iyi değilken bir beşka il/ilçede Aras dan memnun olmayan arkadaşlar var.Yurtİçi ortak nokta gibi göründü ama bu seferde ESER'in ilçede Yurtİçi sıkıntılı...
      Biraz daha sabır derim ben...Bakalım ileriki günler ne gösterecek...?
      |
      |

En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
    • Er
      8 Mesaj
      20 Eylül 2018 21:14:58
      mng kargo burada baya elestiri aliyo ama benim yasadgim yerdeki mng subesi gayet iyi calisiyor. bence sehirden sehire subeden subeye degisiyo durum. kargo sirketi degisse bile bu seferde farkli sehirlerden insanlarin elestirilerini duyacaz. sirketten cok subelerin calisma disiplini onemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      20 Eylül 2018 21:22:13

Gerek yok abi o zaman, Vaktinde çıkması daha önemli bence. Zaten 2 gün kargoda geçmek bilmiyor. Bi de çıktı çıkmadı stresi eklenmesin.

Yurtiçine Veto. (:

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1490 Mesaj
      20 Eylül 2018 21:35:26
      Eser bey;Öncelikle hassasiyetinize,emeğinize sağlık.Devamında ise yine aynı tevazu ile bizlere elinizden geldiğince zaman ayırıp,bizleri dikkate değer bulduğunuz için de teşekkürler.

Merak ettiğim şu;Doğru anlayıp anlamadığıma emin olmak adına soruyorum.İnternet sitenizden örneğin 4'lü paket sipariş vermek istediğimizde,sipariş esnasında son adımda not kısmına istediğimiz parfümlerin kodlarını belirterek siparişi tamamlıyoruz.Öyle değil mi?

Buarada Kirke önermişsiniz zaman zaman,fakat malesef ürünü listede göremedim.Benim dikkatsizliğim mi acaba?

• Yüzbaşı
      589 Mesaj
      20 Eylül 2018 22:41:56
      Ankara içi takaslık elimdekiler :

Xerjoff Mefisto
      Royal Vintage
      Montale Chocolate
      Creed Virgin İsland Water
      İnvictus 2
      Jean paul Le male
      Kilian Voulez

takas düşünen varsa ulaşabilir
      |
      |

• Çavuş
      57 Mesaj
      20 Eylül 2018 22:56:08 Konu Sahibi

Merhaba hocam.

Tiziana Terenzi - Kirke UNiSEX [KRK] listede var. Önerimi yanlış anlamayın. Ben öneri yapmıyorum. Kalıcı ürün isteyenler için önerdim. Koku olarak yorum yapamam.

Sitede tek tek ürün aramayın, henüz eksikler de var. O yüzden o paket linklerden alıp sipariş notuna ürün kodlarını yazmanız yeterli.
      |
      |
      BoDuR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gsm: 0541 571 60 80
    • Yüzbaşı
      256 Mesaj
      20 Eylül 2018 23:30:15
      su kargodan edilen sikayetler bıktırdı artık, zannediyorusunuz ki firma degisince hersey çözülecek, bilmiyorlarki tüm kargo firmalari denendi , problemler aynı şikayet edenler değişiyor. maalesef bunun orta yolu yok

mesela ben mng den cok memnunum, ama ayni sehirde baska bir semtteki mngden memnun olmayacaklar illaki olacaktır. çünkü firma ile ilgisi yok, çalışanlarda bitiyor iş.

|
      |

• Teğmen
      211 Mesaj
      20 Eylül 2018 23:39:08
      https://www.strawpoll.me/16495873

Artık ortalığı mı karıştırır, kargaşayı mı yok eder bilemem ama, yararımıza olması umuduyla.

Kalbi Hacize Verdim Oysa Borçlu Sendin!
    • Yüzbaşı
      470 Mesaj
      21 Eylül 2018 00:14:58

Benimde aklimda edt olan daha tozlu topraksi olarak kalmis ama o gun buyukbang(murat abi) ile birebir denedik fark algılamadik edt olanla. Orjinal satan bile tozlu greyfurtlu olarak ayırıp satmadigina göre bu konuda yapılacak elestiriler boş olur. Çünkü bu hali her anlamda daha kaliteli bir esans.

|
      |
      trakia_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      57 Mesaj
      21 Eylül 2018 00:49:07 Konu Sahibi

PTT neydi İbrahim :)
      |
      |
      SP4RCO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      211 Mesaj
      21 Eylül 2018 01:13:10

Google search --> Kargo firmaları --> çıkanları yazdım :D
      |
      |

Kalbi Hacize Verdim Oysa Borçlu Sendin!
    • Teğmen
      203 Mesaj
      21 Eylül 2018 01:24:28

Mahsuru yoksa Erolfa'yı neden bırakacağınızı söyleyebilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathProof -- 21 Eylül 2018; 1:25:19 >
      |
      |

• Teğmen
      143 Mesaj
      21 Eylül 2018 04:56:42
      Kimse kusura bakmasin Türkiye'de taşımacılık berbat bir şekilde hangi firma gelirse gelsin bozulur ülkede ben şu ana kadar hiç bir kargo şirketinde sorun yaşamadım desem yalan olur inanın ki fakat bazen pürüzler çıkmıyor değil hemde ciddi şekilde

Yurtiçi kargo ( Sabah geliyor ekran kartımı çöp etmişlerdi fanları kırıktı )

Mng kargo ( Öğlen geliyor çok dikkat ettim özellikle )

Aras kargo ( Pahali değerli kargo ise öğlen yoksa mesai bitimi uğruyorlar en kötü sorun yaratıp ertesi güne sarkıyor )

Ptt kargo ( uğramadan gidiyorlar evde yoktunuz diyor )

Ups kargo ( fbi ajanı gibi sorular soruyor enteresan şekilde sanki alıcı ben değilmişim gibi )

Anlayacağınız dostlarım , abilerim, kardeşlerim kim gelirse gelsin yine bahane çıkar ortaya O yüzden boşverin anı yaşayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 21 Eylül 2018; 5:4:46 >
      |
      |

• Binbaşı
      1469 Mesaj
      21 Eylül 2018 06:39:13
      Kargo olarak bizim burada da en kötüsü Aras. Diğer hepsi iyidir. Yurtiçi daha önce Aras'tan da beterdi. Yıllarca süren şikayetlerimizin ardından geçen sene şube çalışanlarının tamammı değiştirildi. Şu an çok çok memnunuz. Maalesef firmadan çok şubeden şubeye değişiklikler oluyor. Ben bizim MNG şubesinden memnunum. Bizim burada MNG, Yurtiçi, Sürat iyi, bizi çok üzmüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 21 Eylül 2018; 9:9:45 >
      |
      |

It all started with a BigBang...

http://buyukbang.blogspot.com
    • Binbaşı
      1469 Mesaj
      21 Eylül 2018 06:53:49

Hocam Rappapompom'un dediği gibi yeni gelecek Terre mevcut orijinalle birebir aynı, hiç fark yok. Yeni gelecek olanı birkaç arkadaş deneme fırsatımız oldu ve herkes bayıldı. Bence siz de kesin seveceksiniz. Çok ama çok doğal ve canlı bir greyfurt kokusu var. Prive Aventus'taki ananas, Erolfa'daki kavun ve yeni Terre'deki greyfurt notaları birbirinden güzel ve çok çok doğal hissiyat veriyor.

Eser bunları yazmaz ama ben affını isteyerek yazayım: Bu aralar yaptığı tüm parfümlerde ve yenilemelerde ciddi maddi fedakarlıklar yapıyor. Dolar ve Euro fırlamışken Dolar/Euro bazında daha pahalı mallar alıp kullanmaya başladı. Bu yeni Terre de onlardan biri.

Bence yenisini alın, bir müddet deneyin ve sonra bu konudaki talebinizi tekrar düşünün. Ben kendimden şöyle bir örnek vereyim: Benim hazırladığım bir puanlama listesi var belki denk gelmişsinizdir. STH ve Terre o listede, çünkü sevdiğim beğendiğim parfümler. Ama listemde en üstlerde değil ortalarda yer edindiler. Yeni versiyonlarsa kesin olarak ilk 10'da olacak. Hatta ilk beşten neleri aşağıya alsam diye düşünüyorum. O kadar beğendim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 21 Eylül 2018; 9:13:40 >
      |
      |
      mmyyyymmm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

It all started with a BigBang...

http://buyukbang.blogspot.com

• Binbaşı
      1580 Mesaj
      21 Eylül 2018 08:35:31
      Erolfa yı diğer creedlere benzetemedim.Oldukça hafif çok güzel bir yaz parfümü . Hiç sıkıcı değil. 2. kazandan da alış yapacağım.Teşekkürler Eser
      |
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      21 Eylül 2018 09:01:18
      Siparişimizi geçtik.

Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV]
      Prada - Luna Rossa Extreme [Luna]
      Creed - Aventus [CRD]
      Frederic Malle - Musc Ravageur [Musc]

Escada - Collection [CLC] Bayan
      Tom Ford - White Patchouli [PÇL] Bayan
      Paco Rabanne - Olympea [OLY] Bayan
      |
      |

Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.
    • Teğmen
      129 Mesaj
      21 Eylül 2018 10:11:48

Hocam rahatsız ediyorum ama isimlerini tam yazar mısınız
      All dediğiniz
      Chanel allure hom sport
      Happy zaten yoktu
      Xs ve gio nun tam modellerini verirseniz burada bir parfümcüden bakıp sipariş geçeceğim. Dün gittim all diye bir isim Yok ki diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1490 Mesaj
      21 Eylül 2018 10:22:50

Sipariş şeklini doğru anlamışım o halde,parfümlerin full listesi aslında mevcut mu yoksa şimdilik ana konuda görebildiklerimiz mi?Çünkü dikkat ettiğimde gördüm ki,arkadaşlarımız bayağa farklı parfüm isimleri zikredip sipariş verebiliyorlar.
      |
      |

• Çavuş
      57 Mesaj
      21 Eylül 2018 10:23:58 Konu Sahibi

Chanel allure homme sport / ALL
      Paco rabanne black xs / XS bunun yerine Black Xs L'excess olanı öneririm LEX kodlu
      Gio armani / GiO demeniz yeter her yerde
      |
      |
      Kuhey1an kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.