Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1726. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.293.792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arizona76

Seks kokuyor nasıl bir yorum yahu...Direk aklıma ter kokusu geldi...Böyle bir yorum olabilir mi diye düşündüm...Galiba STH ile ilgili anlatılan şu hikaye geldi aklıma

quote:

Bir keresinde yolda yürürken bir adam yanımdan geçti ve bana Straight to Heaven değil mi dedi. Bu bey bana bir hikaye anlattı; New York’ta Straight to Heaven kullanmış bir erkek arkadaşını, yoldan geçen hiç tanımadığı bir kadın arkadan yaklaşılıp boynunu yalamış.

Alıntıları Göster
    hocam ya ekşi sözlükte ya da burada aynen öyle bir yorum gördüm. büyük ihtimalle burda eski sayfalarda parfüm yorumlarına bakarken erotik ve kışkırtıcı bir koku sanırım
  • ahahaha bunu okumuştum daha önce, muhtemelende bu başlık altında konuşulmuştur, ilk okuduğumda da oldukca gulmustum

versace eros ile ilgilide şöyle bir şey hatırlıyorum, vakti zamanında bir arkadaş buradan eros almış ve orjinali ile alakasız olduğunu söylemişti. Bunun üzerine Eser hocamda orjinalini satin alıp arkadaşa göndermişti. Akabinde ilgili arkadaş kokunun orjinali ile birebir olduğunu kabul etmiş ve yorumunu düzeltmisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Orjinale yakın kalıcılığı iyi. Severek kullanmamın yanında ev halkının bana bırakmadan bitirdiği parfümlerden.
  • Burada yorumları ile yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. Bir siparişi daha verdik bakalım hayırlı olsun:))

1- Hugo Boss - Boss (Bottlet) [BSS] 2 Adet

2- Kilian - Straight to Heaven [STH] 

3- Hugo Boss - Bottled intense [Bint]

4- Versace - Eros [ERS] 

5- Hugo Boss - Boss (Vanilyalı) [Bs.V] 

6- Amouage - Jubilation [AMO] 

7- Hugo Boss - Hugo Men (Matara) [Hugo] 

• quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

black afgano yu uzun zaman sonra ancak bugüne denemek kısmet oldu,

hani prive fiyatina satilsa yadirgamayacagim bir ürün olmuş, öyle kaliteli öyle karakterli bir koku ki anlatamam

gerek burada okuduklarım, gerekse parfümün siyah rengi beni cok daha karanlik ve agir bogucu bir koku beklentisine sokmuştu. Lakin alakası dahi yok , son derece baymayan, tadinda ve klas bir koku. Hatta listedeki bir çok nisten cok daha hafif ve günlük kullanıma uygun. tabii kışın kullanmak kaydıyla..

Koku baslarda cok cekingen ve yapay başlıyor, balzemikli bir his veriyor, 10 20dk sonra yerine oturuyor , kendine geliyor. Öd kokusu ön plana çıkıyor ki bence cok tadında verilmiş, ilk kullanimdan 1 saat sonra öd ve tütsü kokusu olarak ilerliyor. Canabis cok cok hafif rahatsız etmeden belli belirsiz hissediliyor.

Her ne kadar günlük kullanım dediysemde niş kokulara alışık olmayan burunlarin temkinli yaklasmasinda fayda olduğunu unutmamak gerekir.

Ankara harvey nasomatto urunleri getirmediği icin orjinalini deneyemedim bilemiyorum, ama eserin listesindeki yuzlerce urunden orjinaline benzemeyen bulunmadığı için eminim ki bununda orjinaliyle farkı yoktur.

puanım; 8/10
    Dün çekmeceyi karıştırırken hiç dokunmadığım bir şişe parfüm çıktı. Bir baktım şişede AFG yazıyor. Bir sene beklemesi nasıl bir etki vermiştir fikrim yok ama yüzüğü bulan gollum gibi sevindim.

Bu parfümün kokusunu fark eden biri ilkte anlayamadığını düşünüp birkaç kere daha burnunu yoracaktır. Kullanana da kendini unutturmuyor.

Stokta yok gözüktüğünden şimdilik eser miktarda kullanalım. Yakında gelir inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostomer -- 17 Eylül 2018; 13:46:39 >
  • Merhabalar bu arada Eser hocama eğer bayan parfümlerine yeni bir şeyler eklemek istiyorsa bi kaç tavsiyem olacak. Kokuları bilenler yorumlayabilir. Eser hocam düşünür yada düşünmez en azından aklında bulunmuş olur. Genele hitap edebilecek kokular diye düşünüyorum. Bu arada zevkler farklı olduğu için karışmadan kalıcı bayan parfümü arayanlara tavsiye olarak eser hocamdan eşime denemek için aldığım Chanel - Coco Mademoiselle [Coco] tavsiye ederim. Bileğime sıktım banyo yaptım herhalde dört beş gün geçti hala kokusunu alıyorum.

https://www.fragrantica.com/perfume/Gucci/Gucci-Guilty-9677.html
    Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

https://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/Dior-Addict-215.html
    Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

https://www.fragrantica.com/perfume/Hugo-Boss/Femme-821.html
    Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)@EserKozmetik
  • limonlusoda L kullanıcısına yanıt
    "dior addict" benimde tutasteye yilllardir gelmesini beklediğim bir koku,

esimde mecburen Dior addict to life ve Dior addict olarak 2 parfümün orjinalini almaya devam ediyor, aslında hem turkiyede hem dunyada cok satan ve bilinen genele hitap eden risksiz kokular, gelse eminim yok satacaktir.

• Erolfa geldi denedim listede ki bir parfüme çok benzettim ama bir türlü hangisine benzettiğimi çıkartamadım daha önce de aldığım bir parfüm ama bir türlü çıkmadı ya benzeten oldumu geçmişte bir parfüme

• Ronaldinho26 kullanıcısına yanıt
    Millesime imperial'dır...Onun az tuzlu versiyonu diyebilirim...Ben tuzu azaltılmış Millesime imperial demiştim ilk kokladığımda...
  • Hay ağzına sağlık abim evet cmi ohh be dün geceden beri düşünüyorum. :)

• 17 Eylül MNG Kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz / FATURA NO İLE SORGULAMA **

Sevgilerimle,
    Eser

TM 102343 YAĞIZ Ö G
    TM 109134 MEDET H A
    TM 109395 CEM T
    TM 109982 HASAN B K
    TM 110206 KADİR K
    TM 110497 KORAY K
    TM 114706 ABDULLAH U
    TM 117443 MÜCAHİD Ö
    TM 117586 KAAN A Y
    TM 117787 MURAT A
    TM 118205 ONUR T
    TM 118949 HANİFİ D
    TM 119141 UMUT S
    TM 119302 HASAN C
    TM 119602 GİZEM T
    TM 119708 EMİR D
    TM 119822 MUHARREM D
    TM 119916 OZAN B
    TM 120064 ONUR S
    TM 120243 MUSTAFA K
    TM 120516 ANIL Ö
    TM 121059 ALİ F Ç
    TM 121397 EMRE K
    TM 121790 MUSTAFA Y
    TM 122313 BİLAL Y
    TM 123614 HÜSNA Ö
    TM 124014 ÖZKAN T
    TM 124376 ŞENOL T
    TM 126394 SAMET Ö
    TM 126851 HACU M T
    TM 127194 NİDA B
    TM 127517 BURAK E
    TM 128063 BAHADIR A
    TM 129931 CEM Y
    TM 130489 TUĞÇE A
    TM 131018 OĞUZHAN Y
    TM 135190 BEKİR B E
    TM 135669 ENDER S E
    TM 136540 SEYMEN U
    TM 137188 ATABERK T
    TM 137813 MURAT T
    TM 144392 NURHAN Ş
    TM 145020 RAMAZAN K
    TM 147457 SAMİ A
    TM 148041 ULAŞ A
    TM 148757 FULYA A
    TM 173213 ERDAL A
    TM 173445 ENES F D
    TM 173777 HAKAN A
    TM 174540 AYDURAN Ç
    TM 179124 ÇAĞATAY U
    TM 179496 SERKAN G
    TM 179542 EMRAH B
    TM 180128 ERKUT Ş
    TM 182324 VEDAT Ö
    TM 184993 MUSTAFA A
    TM 187526 OĞUZ D
    TM 189662 KARACA K G
    TM 191684 FATIH M K
    TM 193651 OKAN G
    TM 195876 İSMAİL O
    TM 197860 MEHMET S A
    TM 200599 UĞUR A
    TM 202503 NURDAN G
    TM 204314 ÖMER Ç
    TM 206577 MUNEVVER A
    TM 208996 HÜSEYİN E C
    TM 214490 SÜMEYYE G
    TM 218289 SAMET B
    TM 228666 FUAT A
    TM 229935 NADİR S
  • Selamlar kış için parfüm almayı düşünüyorum birkaç parfüm arasında kaldım bir yardımınızı alırım.20 yasındayım sınıf ortamına gidicek fazla baymayan parfüm istiyorum.
    1-Prive no.1 (50ml) ( Creed Aventus )
    2-Armani - Black Code [ARM]
    3-Dior - Sauvage [SVG]
    4-Terre D'Hermes [HRM]
    5-Dior Homme intense [DHi]

aventus prive almayı dusunuyorum diğerlerdinden de 2 tane alıcam sizce hangilerini alıyım ? (sizde tavsiyede bulunabilirsiniz).Black code kullanmıstım eskı sevgılım cok begeniyordu acaba tutaste versiyonu nasıl önerir misiniz ?
  • mhmtdrk10 M kullanıcısına yanıt
    Hermes ağir olur sana diye dusunuyorum.Aventus seviyorsan sauvage sevme ihtimalin de var.Sauvage öneririm.

• Kolay gelsin Eser.Sipariş numaram:1269

Erkek:
    Dior - Sauvage
    Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme

Bayan:
    Burberry - My Burberry
    Calvin Klein - Euphoria
    Lacoste Classic (Pour Femme)
    Victoria's Secret - Fabulous
    Tutaste - Peony

Hayır işler ve bol kazançlar dilerim.
  • mhmtdrk10 M kullanıcısına yanıt
    aventus

black code

hugo bottled

xeryus rouge

spicebomb

Burberry

stronger with you

pi

yaşına uygun olacaktır.

• avera A kullanıcısına yanıt
    Yenge baya parfüm istemiş anlaşılan.

• Elimde istanbul içi takaslık virgin island water var yüzde 80 dolulukta. Sevenlerine duyurulur :)
  • Kolay gelsin Eser hocam. 1275 nolu sipariş ile aşağıdaki ürünleri sipariş ettim. Şimdiden teşekkürler.

Amouage - Jubilation [AMO]
    Versace - Eros [ERS]
    Armani - Black Code [ARM]
    Carolina Herrera 212 ViP MEN [ViP]
  • Merhaba arkadaşlar,

"Paco Rabanne - BLACK XS [XS]

Paco Rabanne - Black Xs L'Esces [LEX]

Frederic Malle - Musc Ravageur [Musc] "

Bilenler bilir listedeki çoğu parfümü deneyimledim ve efsanem OP5'tir. Artık hiç denemediğim parfümler denemek istiyorum. Bu üç parfüm son zamanlarda dikkatimi çekti. Koklayan veya kullanan arkadaşlar listede benzetebileceğiniz bir parfüm var mı?. 8'li liste yaptım ve son 1 tane eklemem gerekiyor. Hangisini önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.
  • Creed erolfayı üstümde birkaç kere denedim, ancak hiçbir niş hissiyatı alamıyorum, bana aşırı klasik sucul parfümlerden pek farkı yok gibi geliyor. Kavun, tuz, ambergris? Cık. Vallahi hiçbirini alamıyorum. Azzaro chrome united'a benzettim biraz. (Ki onu da fazla basit geldiği için kardeşime hediye etmiştim) Aynı fikirde olan var mı? Bence çok basit.

• 
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.