Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1725. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: JohnLocke.
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.704
Cevap
2.049
Favori
8.317.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17231724172517261727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: V. van Gogh

Merhabalar, bana 19 yasında üniversiteye gidecek biri için hafif bir koku önerebilir misiniz ? Sabunumsu kokuları seviyorum ama erkekte pek gitmiyor galiba. Birde bir koku vardı calvin klein yada hugoya ait, lavanta gibiydi galiba onun adı nedir ? Bana olur mu ? Ben internetten baktigimda su parfumu buldum bana uygun olur mu ? Kokusu hafifmidir buldugum parfumun adi jean-paul gaultier.

Fiyat onemli degil cunku buradan alacagim zaten
    Ultramarine

Polo Blue

Lacoste Essential

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V. van Gogh kullanıcısına yanıt
    kokusuz deodorantlar var onlardan kullanıyorum koku karışması vs olmuyor doğal olarak
  • Uzman arkadaslara bisey danisacaktim jubilation birde noutica bu parfumleri yorumlarsaniz sevinirim hangi parfumleri andiriyorlar tesekkurler ilgilenenlere...

• Bugun zorlu beymende aventus denedim.bana acilişi isseyi andirdi.Basit gibi gozuken ama çok guzel bir parfum.Sanirim dumansı olanıydi denedigim.Priveden söyliycez bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Bugun zorlu beymende aventus denedim.bana acilişi isseyi andirdi.Basit gibi gozuken ama çok guzel bir parfum.Sanirim dumansı olanıydi denedigim.Priveden söyliycez bakalim
    hocam çok darlamıyorlar mı ya orda? sanki almak zorundaymışsın gibi, geçen gittim erba pura falan denetti aventusu sordum hemen zorla aldıracakmış gibi davranmaları falan?
  • Berke Ç kullanıcısına yanıt
    Hocam istedigi kadar zorlasin ben müşteriyim orda ne dersem yapacak.Hep takim elbiselilerin arasinda da kot t shirt sırıttim biraz ama deneyip kaçtim:) zaten creed i sordugumda beyefendi creed bakacakmiş diye kosa kosa geldiler:)

Koluma 2 fıs sıktırdım bana kokusu gelmiyor çok fazla ama eve girince o koku ney öyle çok guzelmiş diye tepki aldım siz düşünün.

• quote:

Hocam istedigi kadar zorlasin ben müşteriyim orda ne dersem yapacak.Hep takim elbiselilerin arasinda da kot t shirt sırıttim biraz ama deneyip kaçtim:) zaten creed i sordugumda beyefendi creed bakacakmiş diye kosa kosa geldiler:)

Koluma 2 fıs sıktırdım bana kokusu gelmiyor çok fazla ama eve girince o koku ney öyle çok guzelmiş diye tepki aldım siz düşünün.
    Buradaki hangi aventus'lara yakın kokusu :)
    Dumansı olana mı meyveli olana mı?
    Bir de benzerlik derecesi nasıl,buradakileri denediyseniz?
  • Merhaba arkadaşlar,fazla şekerli ve vanilya notası olmayan kışlık bayan parfüm önerisi alabilirmiyim.
  • İsaac Newton kullanıcısına yanıt
    Hocam o an hangisini çikarirlarsa odur.İlk defa denedim aventusu.Ama burdan iki arkadaş denemeye gitmişti.Dumansi prive olanın benzerliğini çok fazla bulmuştu.Benim denedigim de dumansi olan diye duşunuyorum.Gayet guzel koku tavsiye ederim.Prive dumansi siparisi vericem gelince yazarim yine

• quote:

Hocam o an hangisini çikarirlarsa odur.İlk defa denedim aventusu.Ama burdan iki arkadaş denemeye gitmişti.Dumansi prive olanın benzerliğini çok fazla bulmuştu.Benim denedigim de dumansi olan diye duşunuyorum.Gayet guzel koku tavsiye ederim.Prive dumansi siparisi vericem gelince yazarim yine
    Tamam hocam,incelemeni bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

Uzman arkadaslara bisey danisacaktim jubilation birde noutica bu parfumleri yorumlarsaniz sevinirim hangi parfumleri andiriyorlar tesekkurler ilgilenenlere...
    Yorum yokmu arkadaslar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

Yorum yokmu arkadaslar...

Alıntıları Göster
    Hocam şu mesajmda yorum vardı burdan okuyabilirsiniz...

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/131960761
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jour

Yavaş yavaş kışın yaklaşmasıyla bir 4 lü paket sipariş edip kışı çıkartmak istiyorum.

Yaşım 22 daha çok sportif giyinen biriyim. 4 lü paket hazırlamak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aklımdakiler
    Hugo boss vanilyalı
    Spicebomb

diğer ikisi için fikrinizi bekliyorum kalıcı ve herkeste olmayan kokulardan istiyorum.
    Dostum bende 21 yaşındayım, 1 senedir hugo boss vanilyalı kullanıyorum. Bende sportif giyinen birisiyim. Gider sana, pişman olmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona76

Hocam şu mesajmda yorum vardı burdan okuyabilirsiniz...

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/131960761

Alıntıları Göster
    hocam tesekkurler bırde burda armanı black code eser hocadan aldınızmı orjınale yakınlıgı nasıl kalıcılık ve benzerlık olarak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Bu mesaj silindi.
    hocam versace eros hakkında yorum yapar mısın ? bazıları seks kokuyor(hafif kışkırtıcı yani) bile yazmış merak ettim nasıl bir koku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Donanım -- 17 Eylül 2018; 11:46:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Dostum bende 21 yaşındayım, 1 senedir hugo boss vanilyalı kullanıyorum. Bende sportif giyinen birisiyim. Gider sana, pişman olmazsın

Alıntıları Göster
    hocam kızların yorumu nasıl o parfüme ? bir de kalıcılığı nasıl ?
  • black afgano yu uzun zaman sonra ancak bugüne denemek kısmet oldu,

hani prive fiyatina satilsa yadirgamayacagim bir ürün olmuş, öyle kaliteli öyle karakterli bir koku ki anlatamam

gerek burada okuduklarım, gerekse parfümün siyah rengi beni cok daha karanlik ve agir bogucu bir koku beklentisine sokmuştu. Lakin alakası dahi yok , son derece baymayan, tadinda ve klas bir koku. Hatta listedeki bir çok nisten cok daha hafif ve günlük kullanıma uygun. tabii kışın kullanmak kaydıyla..

Koku baslarda cok cekingen ve yapay başlıyor, balzemikli bir his veriyor, 10 20dk sonra yerine oturuyor , kendine geliyor. Öd kokusu ön plana çıkıyor ki bence cok tadında verilmiş, ilk kullanimdan 1 saat sonra öd ve tütsü kokusu olarak ilerliyor. Canabis cok cok hafif rahatsız etmeden belli belirsiz hissediliyor.

Her ne kadar günlük kullanım dediysemde niş kokulara alışık olmayan burunlarin temkinli yaklasmasinda fayda olduğunu unutmamak gerekir.

Ankara harvey nasomatto urunleri getirmediği icin orjinalini deneyemedim bilemiyorum, ama eserin listesindeki yuzlerce urunden orjinaline benzemeyen bulunmadığı için eminim ki bununda orjinaliyle farkı yoktur.

puanım; 8/10

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Armani code kullanmadım hocam bilmiyorum...Kullanan arkadaşların yorumunu almanızda fayda var.
  • Arkadaslar bu mesajım itibarı ile gelecek tüm siparişler yarın kargolanacaktır. Lütfen dikkate alınız. Gün içine yetiştirebileceğim kadar siparişi aldım. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

hocam versace eros hakkında yorum yapar mısın ? bazıları seks kokuyor(hafif kışkırtıcı yani) bile yazmış merak ettim nasıl bir koku

Alıntıları Göster
    Seks kokuyor nasıl bir yorum yahu...Direk aklıma ter kokusu geldi...Böyle bir yorum olabilir mi diye düşündüm...Galiba STH ile ilgili anlatılan şu hikaye geldi aklıma

quote:

Bir keresinde yolda yürürken bir adam yanımdan geçti ve bana Straight to Heaven değil mi dedi. Bu bey bana bir hikaye anlattı; New York’ta Straight to Heaven kullanmış bir erkek arkadaşını, yoldan geçen hiç tanımadığı bir kadın arkadan yaklaşılıp boynunu yalamış.
  • 
Sayfa: önceki 17231724172517261727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.