Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1678. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: SuCh , brucelee
2 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.321.029
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16761677167816791680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • black code hiç koklamadım hocam o yüzden yorum yapmadım
  • Eser bey şuanda siparişlerle birlikte gönderdiğiniz tester'ların ismini öğrenebilir miyim? Ayrıca paket alımlarında ya 2 ya da 3'tü sanırım tester gönderiyordunuz, bu tekli veya ikili siparişlerde de geçerli mi? İyi satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eserim Dlx urunler eşitlendi bu süper haber ancak bir ricam var, Delux olan kokuları yine eskisi gibi ayrı bir liste yapabilir misin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Siparisim geldi arkadaslar.

CRD: Kendi batchleri arasinda bile epey farklilik gosteren bir parfum olmasina ragmen bilindik kokusunu sagliyor ve kalicilik yeterli.

JPG: 2000 lerin basinda orijinal olarak kullandigim bir parfumdu ve sıkar sıkmaz direkt gecmise gittim. Kaliciligi orijinalinde oldugu gibi son derece iyi.

VIW: Orijinalini hic bilmedigim bir parfumdü açıkcası bana pek hitap etmedi. İzmir içinde takas etmek isteyen varsa pm de ulaşabilir.

Kutulama ve sise kalitesine kimse bir sey diyemez gayet tatminkar.

Tester parfuma gelince axe africa demisti Eser hocam ama baska bir koku geldi. Koku bana hitap etmiyor ama inanilmaz kalici :)
    VIW bana hitap etmiyor demistim ama suan inanilmaz alismis durumdayim. Bundan sonra kesinlikle her siparisimde olacak bir urun

Kokusu resmen Malibu

• Oncelikle gelen siparislerden yorum yapicaktim ancak su fiyat doviz mesajlari benimde cok sinirimi bozdu. D&P dediginiz firma bile 50ml 35 lira suan. Ucuz parfum heryerde var onemli olan kalite bozulmasin. Yada gidin en dandiginden bi lime bide hindistan cevizi esansi alin karistirin 2-3 liraya viw 3tl edition yapin kendinize

Killian moonlight in heaven: Tester olarak gelmisti bunca zaman denemedigime pisman oldum orjinalinide denemedim hic.Tropik olsun hindistan cevizi olsun sevenler, viw sevenler veya viwi basit bulanlar denemeli daha karisik bi harman var nota cok saniyorum. Genel begeni uygun hatta designer kivaminda, killian bu kokuyu yapip sonra icine genel begeni designer kokulari karistirmis gibi. Guzel hos bir harman, unisex kokulari ayni ben gibi feminen bulanlar bu koku gercek unisex ayni viw gibi. Bayildim adeta muthis koku. Her yas grubuna gider, yaz aksamlari cok guzel gider kisinda kullanilabilir

Axe africa: Yillar once eser hocamdan listeye sokmasini istemistim sagolsun kirmamis sokmustu. Suan esans degismis ve orani olsun benzerlik olsun fevkalade harikulade. Hanimlarin da dikkatini ceken bir koku bu, deodorantini deneyin iste begenirseniz direk alin hatta ikisini beraber alin kombine yapin. Axe bu esansi siseleyip 100 liradan satsa deli gibi satardi. Mukemmel calisma

212 sexy men: Bu koku hakkinda en kisa soyleyebilecegim jpg le male cok benzetmem oldu, hatta vanilya kullanimi birebir ayni. Biraz daha modernlesmis, baharatlar eklenmis ama le maleden daha yumusak daha gunluk kullanilabilir bi koku. Le maleyi sevip de cok yogun bulanlar bunu alsinlar fazla agresif degil fazla sonuk de degil kararinda. Agresif olmamasinin yaninda kaliciligida cok iyi tenimde.

Armani d'aromes: Hermes seven, grey vetiver seven denesin, vetiverle portakal kabugu seven direk alsin. Ayni hermes gibi +30 yas beyaz gomlek gunluk koku, yazin hermese gore daha rahat kullanilir kisin hermes yazin aromes gibi falan filan iste ama 4 mevsimde gider. Genel begeni hermesten biraz daha uygun, 4 mevsim de gideri var performansda iyi.

Bleu de chanel: Piyasada bulabileceginiz en kalitelisi ve en benzeri. Esans biraz yogun tutuldugundan acilma suresi var acildiktan sonra orjinaliyle pek fark goremedim arasinda. Tabi birebir karsilastirmadim orjinali yok ama cok kez kokladim. 4 mevsim imza kokusuda olur yaz kokusuda her yasa her ortama gider begenmeyen olmaz.

• 1 adet numune ekleyebiliyorum şuan. Boyutu 5 ml.e cıktıgı için 2 adet doldurmuyorum artık. Eskdiden 2 ml 2 taneydi. O şişeden bulamadık.

--
    berkan 197

Eline sağlık Berkan hocam. Güle güle kullan.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hocam axe black dusunuyormusunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sipariş geçsem bugün çıkar değil mi?
  • CnnRose kullanıcısına yanıt
    Hocam 13:00a kadar tamamlanan her sipariş çıkar.
    hocam o zaman sizden bir fikir alayım tavsiye olmasa da;

acqua di gio kullandım memnun kaldım tester le male yollamışsınız arada kaldım kokuyu unuttum, şimdi kör alış yapacağım
    yaz günü için uygun iki parfüm istiyorum sizden

le male
    tom ford tobacco vanille
    terre d'hermes

hermes ile tom ford'u çok övmüşler internette, oradan gördüm. 2 tanesini söylerseniz onları geçeyim sipariş hemen. teşekkürler.
    Hermes +30 yaş iseniz okey.

Tobacco yaş üst olsa bile yaz sıcağında zorlar ağır kokudur.

Merak ettiğiniz kokunun üstüne tıklayın. Yönlendirdiği sitede sillage kısmına kalıcılığa bakın ikisi eşit oranda yüksek ise koku muhtemelen ağırdır.
    hocam siparişi geçtim no 759, içine tobacco vanilla ya da issey miyake tester koyarsanız sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

1 adet numune ekleyebiliyorum şuan. Boyutu 5 ml.e cıktıgı için 2 adet doldurmuyorum artık. Eskdiden 2 ml 2 taneydi. O şişeden bulamadık.

--
    berkan 197

Eline sağlık Berkan hocam. Güle güle kullan.
    Eser bey peki göndereceğiniz numunenin ismi nedir acaba? Ayrıca hemen şimdi verirsem siparişi bugün çıkma ihtimali var mı?

Kesenize bereket teşkkür ederim. Tester Kirke hocam.
  • Dün Beymen Business'ın mağazasını gezerken terre d'hermes'i mağaza kokusu yaptıklarını fark ettim. Ben hermesten nefret ederdim, çok sert ve ekşi gelirdi ama mağazada o kadar güzel koktu ki, dün gece hemen sipariş edesim geldi ve ettim Umuyorum ki aklımda kaldığı gibidir hermes'in kokusu ve o mağazadaki kokunun hermes olduğu tahminim doğrudur

Bu arada Tom Ford Grey Vetiver' de hermes gibi kokuyormuş, kullanan varsa tarif edebilir mi?

Ayrıca Axe-Africa gelmiş, benim yıllardır aradığım bir koku var, tüm oklar axe africa olduğu yönünde ama deodorantını ne zaman marketlerde deneme amaçlı sıksam kokunun içeriğini anlayamıyorum. Yani bazı ucuz parfümler vardır ya sadece herhangi bi koku gelir ne olduğunu anlamazsınız, aynen öyle hissediyorum. Portakallı, biraz alt notalarda şekerli hot water tarzı iç gıdıklayıcı bir kokusu olduğunu duymuştum ama bi ben hissedemiyorum herhalde Napsam bi çılgınlık edip onu da mı sipariş etsem bilemedim, marketteki deodoranttan farkı var mıdır acep kullanan varsa?
  • Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    Az üstte yorumu var Axe'ın
  • Creed aventus for her veya acqua fiorentina çalışma ihtimaliniz olabilir mi? Çok beğendik parfümleri.

• AnasonKokusu A kullanıcısına yanıt
    Aventus her çalışması mevcut ama priveyi de aşıyor iyisi. 1 altı fiyatımıza uyar ancak pek bulasmak istemiyorum.

Diğeri hakkında bakacağım. Çalışmasının oldugunu zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bırak Zaman Aksın

Dün Beymen Business'ın mağazasını gezerken terre d'hermes'i mağaza kokusu yaptıklarını fark ettim. Ben hermesten nefret ederdim, çok sert ve ekşi gelirdi ama mağazada o kadar güzel koktu ki, dün gece hemen sipariş edesim geldi ve ettim Umuyorum ki aklımda kaldığı gibidir hermes'in kokusu ve o mağazadaki kokunun hermes olduğu tahminim doğrudur

Bu arada Tom Ford Grey Vetiver' de hermes gibi kokuyormuş, kullanan varsa tarif edebilir mi?

Ayrıca Axe-Africa gelmiş, benim yıllardır aradığım bir koku var, tüm oklar axe africa olduğu yönünde ama deodorantını ne zaman marketlerde deneme amaçlı sıksam kokunun içeriğini anlayamıyorum. Yani bazı ucuz parfümler vardır ya sadece herhangi bi koku gelir ne olduğunu anlamazsınız, aynen öyle hissediyorum. Portakallı, biraz alt notalarda şekerli hot water tarzı iç gıdıklayıcı bir kokusu olduğunu duymuştum ama bi ben hissedemiyorum herhalde Napsam bi çılgınlık edip onu da mı sipariş etsem bilemedim, marketteki deodoranttan farkı var mıdır acep kullanan varsa?
    Hermes'i uzun zaman önce kullanmıştım ama hatırladığım kadarıyla Grey Vetiver'le pek alakası yok. Hermes'te de vetiver var görünüyor ama hermes hatırımda ana olarak turunçgil-odun temalı bir parfüm olarak kalmış. Grey vetiver yoğun şekilde vetiver kokuyor. İkisini de alabilirsiniz, öneririm.

Eser Hocam axe tester göndermiş, benim zevkim için fazla şekerli geldi. Her yaşa, daha çok kış olsa da her mevsime gider bence.

Biraz biber-odun-turunçgil-vanilya karışımı gibi geldi bana:

https://www.fragrantica.com/perfume/Axe/Africa-29921.html
  • Yarın kargolanacak siparişler hakkında:

Pazartesi günü kargolar çalışmayacak. Cumartesi de malum saat 14:00e kadar açık olduklarından dolayı, bayram yoğunluklarını da düşünerek o gün dağıtımda pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum.

Perşembe çıkan kargolar da cumartesi şubeye ulaşacağı için ve sizlerin de bayrama kadar teslim almayı isteyeceğiniz için sipariş veren arkadaşlar mümkünse şube teslim tercih ederlerse kesin kargonuzu almış olursunuz.

Aksi halde cumartesi günü kargonuzu adresinize getirecekleri hakkında garanti veremem.

Sevgilerimle,
    Eser
  • 
Sayfa: önceki 16761677167816791680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.