Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1676. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
69.681
Cevap
2.047
Favori
8.313.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16741675167616771678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sonbahar kış dönemi için erkek parfümü tavsiyelerinizi alabilir miyim ? Tobacco Vanille kullanıyorum kışlık olarak çok sevdim. 185 boyların esmerim :)
    1 kışlık 2 sonbaharlık 1 tane de 4 mevsimlik olabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleJift -- 14 Ağustos 2018; 1:7:5 >
  • s3rhatt kullanıcısına yanıt
    :) bilgilendirme için teşekkürler:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Hermes Sonbahar ( Şık giyinmekte ve tarzınızdan ödün vermiyorsanız oneriyorum bayanlar cidden aşık olmaması elde degil )

Givenchy - Pi Kış ( Eskilerin kokusu bir zamanlar üzerine parfüm yoktu reformule oldu tahtı sallandı vs hala alınabilir kışlık kokularda listeye girer sentetik koku olmasına karşın en sevdiğim kışlık parfüm )

Givency Xeryus Rouge Kış ( Adını yunan tanrısından alan givency firmasının en iyi parfümlerinden biri bunu denemenizi şiddetle oneriyorum.)

Armani Black Code Kış ( Nedeni nedir bilinmez bayanlar tarafından çok seviliyor üzerinde nasıl bir tesir olduysa cok soran oldu bu kokuyu )

Dior Homme intense Kış ( Çok baba yapısı var bu parfümü yaşı büyük kişilere öneriyorum yanında takım elbise deli yürek misali bu parfüm kadar erkeksi maço kokan bir koku nadirdir. )

Daha çok parfüm var konuyu kirletmek istemedim aklıma gelenler bunlar ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paco rabanne invistus alan var mi, onda durum nasil, kalicilik ve benzerlik?

• quote:

Orijinalden alıntı: emir66

Paco rabanne invistus alan var mi, onda durum nasil, kalicilik ve benzerlik?
    onca öneriler içinde yıllardır hala muhakkak bulundurduğum tek parfüm diyebilirim :) Kalıcılıkta benzerlikte kullandıklarımın en iyisi. her 4 siparişin içinde yer alıyor diğerleri kör alım oluyor bende genelde.
  • arkadaşlar geriye doğru sayfalarca yorum okudum ancak rastlamadığım için buradan soruyorum
    siparişimde eşim için de parfüm eklemeyi düşünüyorum.
    var mıdır önerebileceğiniz en risksiz en çok beğenilen bayan parfümlerinden?
    teşekkürler
  • brkmania kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

BRT, BOMB, TEA kodlu ürünleri tercih edebilirsiniz. Risksiz ve beğeneni çok olan kokulardır.
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hermes ve xeryus'u tercih edeceğim sanırım daha çok spor giyiniyorum diyelim :)
  • SP4RCO kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.
  • brkmania kullanıcısına yanıt
    Bombshell , My Burberry , Lady Million genel beğeniye açık kokulardır tavsiye ederim

• GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Bi yanlışlık olmasın? Dior homme intense? erkeksi? maço??? sevdiğim bir koku ancak tarif ile hiç alakası yok, aksine feminen bir yapısı var genelde ruj veya makyaj çantasına benzetirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner175

Bi yanlışlık olmasın? Dior homme intense? erkeksi? maço??? sevdiğim bir koku ancak tarif ile hiç alakası yok, aksine feminen bir yapısı var genelde ruj veya makyaj çantasına benzetirler
    Bence de maço, aşırı erkeksi bir koku değil ama feminen de değil :)

Hepsini kullanmadım, yazlık düşünenler için genel birkaç öneri:

Voyage
    Ultramarine
    Chanel Allure Homme Sport
    Creed Silver Mountain Water
    Fierce
    Creed Virgin Island Water
  • Eser selam ,

Akbank ile ödeme yapıldı .

kilian VOULEZ - VLZ
    erba puro - ERBA
    hermes un jardin - NİL
    creed millsime imp - MLS
    armani D`aromes - D` Ar
    givenchy ultramarine - GV
    Piguet - Visa
  • Bu arada sipariş verdim ama aşağıdaki kokular aynı tarz gibi geldi bana .

Sizde aynı düşüncede misiniz ?

kilian VOULEZ - VLZ
    erba puro - ERBA
    Piguet - Visa
  • Dior Homme kullananlar, hangisi seçilmei Intense mi yoksa Parfum mü? Kokuları yorumlayarak anlatırlarsanız sevinirim. Bir sonraki siparişim bu olucak sanırım. Ayrıca okulda gider mi 17 yaşında biri için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -QSS- -- 14 Ağustos 2018; 14:31:55 >
  • -QSS- - kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle gitmez :) lacoste red, bleu the chanel, olabilir.

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Bleu de chanel var elimde ancak ilk saatlerde sürekli burnumda olan bir koku var hafiften yapaylık hissettiriyor. Açılması ise 2-3 saat alıyor bu da can sıkıcı oluyor benim için. Önerebileceğiniz başka neler vardır acaba geçtiği yerde dikkat çeken ? Sakin ve ağırbaşlı kokular olursa iyi olur, pek enerjik bbiri sayılmam açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -QSS- -- 14 Ağustos 2018; 14:47:43 >
  • Terre D’Hermes, Tom ford tarzı kokular önerebilir misiniz ? Terre D’Hermes kullandım sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: PaspaSsS

Bu arada sipariş verdim ama aşağıdaki kokular aynı tarz gibi geldi bana .

Sizde aynı düşüncede misiniz ?

kilian VOULEZ - VLZ
    erba puro - ERBA
    Piguet - Visa
    voluez çiçeksi, erba meyvemsidir, birbiriyle pek alakaları yok, visa ise sekerli bambaşka bir koku

• crossingover35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 🙏🏻

• 
Sayfa: önceki 16741675167616771678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.