Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1674. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (5 Mobil) - 9 Masaüstü5 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16721673167416751676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben boş adamımdır doğrudur. Ama sen ne dediysen hepsini açıklayacak kadar da boş adamımdır. Sen ise söylediğim (Bissuru) şeylerin 1 tanesine bile cevap vermeyerek kendi adamlığını gösterdin. Satıcıyla aranı bağlıyorsa bir üstteki kişinin de dediği gibi Eser Bey'in numarasına kadar bütün bilgileri var. Telefonla arayıp, kendin kişisel olarak cevabını alabilirsin ama sen buraya yazdığında insanların cevap verme hakkı doğuyor.

Ben, sen değilim gene de açıklamamı yapacağım, üstteki mesajında stokta ürünleri var ona göre fiyatlandırma yapabilir tartışmak istemiyorum diye mesajın var. Bu zaten senin 1 gram ticaretten, ekonomiden anlamadığını gösteriyor. Bu söylediğin sanki istese eski fiyattan da satış yapabilecekken, keyfi olarak fiyatları yükseltiyor, insanlara daha pahalıya satıyor gibi bir düşünce barındırıyor. Bu konu altında bir sürü eski ve yeni satış fiyatlarını dolara çevirip hesaplama yapılan yorum atıldı. Onları incelersen şu an dolar bazında daha ucuza satış yapıldığını görürsün. Bu da daha az kar elde etmek demek. Buna rağmen bu fedakarlıklara rağmen senin gibi birisi çıkıp fiyatların zamlanmasına laf söylemesi yapılan emeğin en büyük saygısızlığıdır.

Kral, kralcı olayı da gerçekten çok komik. Sırf sana açıklama yaptığım için artık parfümlerin fiyatı bana 4TL oldu hatta 5 tane alınca 1 tane de hediye ediyor. Bence sende kralcı tayfaya katıl dostum. Burası çok güzel!!!!

İstediğin yerden alabileceğini söyledim evet. Eser Bey'in ürettiği parfümlerin maliyeti bu, sattığı fiyat bu. Ama sen gelip satış fiyatını eleştirebiliyorsun. Rica ediyorum aynısını bütün her şey de dene git mesela şimdi telefon al bu 6 binken üretildi. Şu an 7 bin ama bana 6 binden satın de. Hatta Eser Bey'in verdiği örnekteki gibi döviz satan dükkanlarda sürekli dolar var sonuçta kim bilir ne zaman aldılar o doları onlar. Şu an 6.40 ama bana 4.8den satarsın de. Nasıl olsa stoklarında dolar var ya belki hatta adamlar taaa dolar 3 iken almışlardır.

Bu arada dostum dolar bu gece 7.2 TL civarına çıktı. Yarın borsanın açılması ile ekonomi iyice bozulacak. Parfümlere de yine zam gelir büyük olasılıkla. Fiyatlar değişirse gene yazarsın niye stokta ürün yok muydu diye? Sonuçta cuma günü sipariş verse 6.40 dan alacaktı malzemeleri demi :D :D :D

Eser Bey her zam yaptığında sebepleri ile birlikte hatta belgeleri bile birlikte müşterileri ile paylaşan birisi. Kaç kere açıklama yapmasına rağmen daha hala sebep arıyorsun. Biz burada dolardan dolayı fiyat artışının normal olduğunu savunuyoruz bana dolar ile alınıp 1 tane fiyatı artmayan şey söyle aklına ne gelirse.

Emeğine saygım var deyip söylediğin laflarla en büyük saygısızlığı sen yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpinist35 -- 12 Ağustos 2018; 22:42:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

quote:

Benim tepkim sizler gibi iyi birşey gördüğü zaman bağlaşık duygular ile ona körü körüne bağlanmanız ve savunmaya çalışmanız.

Böyle yazıpta ustune benim sozlerimi carpitiyonuz demeniz gercekten tuhaf daha cevap verme geregi duymuyorum bende.Yazdığım seyleri hala köru korune olarak nitelendiren biriyle daha tartisma geregi duymam. Cunku belliki sozlerim karsi taraf tarafindan idrak edilemiyordur.
    Cevap verme gereği duymuyorum diyorsunuz ama alıntı yapıyorsunuz. :) Lütfen belanızı açın benden, rica ediyorum. Satıcının ticaretine engel oluyoruz farkındaysanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmyyyymmm M kullanıcısına yanıt
    Evet alıntı yaptım cunku bu konuda daha cevap vermeme geregimi belirttim. Bu mesaji yine yazma sebebimde bunu anlamamis olmaniz. Kimseye cevap vermeyecegim zaten bu fiyat konusunda artik

• Hugo Boss - Hugo Men (Matara) [Hugo]
    Victor & Rolf - Spicebomb [Spice] x2
    Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV]
    Diesel - Only The Brave - ( Yumruk ) [Dsl2]
    Hugo Boss - Boss (Vanilyalı) [Bs.V]

Üsteki 2 tanesini denedim beğendim diğerleri kendime değil ama çok sevdiğim kokular. Acaba bu tarzda yazlık koku önerebilir misiniz? 21 yaşındayım, spor giyiniyorum. issey, grey vetiver, xeryus rougeyi beğenmedim. Viw, aventus, ch men prive i çok beğendim.
  • Dolar 7,2TL oldu yarın 7,5 olur.Allah sonumuzu hayır etsin.
  • Eser hocam vede diger uzman arkadaslara birsey sormak istiyorum cacharel clasic erkek kokusuna en yakin listenizde hangi koku var o yok galiba goremedim simdiden ilgilenen arkadaslara tesekkurler...

• Arkadaşlar bankada paranız varsa çekin derim !! Durum hiç iyi değil 😔😔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekonomi kötü durumda ama şu anda yapılacak yanlış hareketlerden biri piyasada panik havası oluşturulmasına katkı sunacak duyumları paylaşmak, önermek. Bankalardan yarın herkes parasını çekmek için başvurursa kendi parasını kurtarirken bankacılık sistemini panik nedeniyle batırır. Sonuç para kurtulur belki ama usd 12tl olursa o para da pul olur. Bankalar açık pozisyonda yakalandılar bu zaten belli. Hatta usd 7tl'yi geçtiğinde bazı bankalari zor günler bekliyor olacak ama bankalar bu kararları yüzünden batmayip zararla kötü günü kurtarabilirken, bankalara yapılacak hücum onları batırır.

Saygılarımla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Panik havası zaten var , kimse ne yapacağını bilmiyor. Bunu ben değil ekonomistlerin hepsi söylüyor . Ama bu devlet büyüklerinin umrunda değil , hala seçim derdindeler !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaspaSsS -- 12 Ağustos 2018; 23:14:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabor

Hocam ben kompleks parfümlerden hoşlanıyorum, jubi aldıktan sonra forumdan bir arkadaş chergui önerdi ona da bayıldım. STH nasıl, beğenir miyim? Başka sofistike, mistik koku önerilerine de açığım

Alıntıları Göster
    STH'yi seversiniz.

• Allah büyüktür.

Dövizin inişine çıkışına bakıp döviz alım satımı yapmayın sakın. Merkez bankası her an satışı yada alımı durdurabilir.

ykp34

Öyle bir şeye gerek yok hocam. En fazla ithalat durur, firmalar batar ama bankalara bir şey olmaz.
  • Bu saatten sonra bu sayfaya gelip yok zam olmuş yok çok olmuş yok az olmuş muhabbeti yapmasın kimse muhtemelen eser abi ne yapacağını zaten şaşırmış durumdadır. Parfümdür en nihayetinde kesene uymuyorsa alma tatava yapma hiç, kimse zorla satmıyor kimse kimsenin avukatı da değil ki zaten eser abi mecburen bu gün yarın yine zam yapmak durumunda. Yaklaşık 3-5 güne her yere deli gibi zam zaten gelecek. Dövizle aldığı mala zam yapan esnafı değilde dövizi bu hale getiren ne onu konuşmak lazım eğer birşey konuşulacaksa ve bu konuların yeri burası değil.

Güncel dolar kuru:7.08

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

Eser hocam vede diger uzman arkadaslara birsey sormak istiyorum cacharel clasic erkek kokusuna en yakin listenizde hangi koku var o yok galiba goremedim simdiden ilgilenen arkadaslara tesekkurler...
    Yokmu yorum?

• Öğleye doğru sipariş geçeceğim, Acqua Di Gio kullandım fena değil başka bir şey almak istiyorum,

issey miyake
    armani code
    le male
    rochas man
    boss bottled
    shiseido zen
    terre d'hermes by hermes

hangilerini önerirsiniz? mevsime de uygun olursa iyi olur.
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz Cacharel Pour Homme olmalı.

80'li yılların klasik parfümlerinden.

Bu yüzden buna benzer parfümden ziyade bu çizgideki parfümlere bakabilirsiniz.

Mesela Cahnel Egoiste Platinum benzer sınıfta bir parfüm yine Creed GİT gibi JPG L'Male gibi,Joop Pour Homme gibi Tom Ford Grey Vetiver gibi bunlar hep benzer tarzda parfümlerdir bunlardan birini seçerseniz istediğinizle benzer tarzda bir parfüme sahip olursunuz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 13 Ağustos 2018; 9:38:28 >
  • CnnRose kullanıcısına yanıt
    Onu beğendiyseniz issey miyake, ch man, Creed millessime denemenizi tavsiye ederim.

• Eser Bey Merhaba,

713 nolu siparişim ile ben de aranızdayım. Ödememi yaptım, bilgilerinize.
  • Bu listeye şu 3 parfümden biri gelse ben de buradan almaya başlarım.

Vera Wang... Costume National Homme... Loewe Solo.

• Merhaba arkadaşlar. Açık parfümden çok fazla randıman beklememem gerektiğinin farkındayım fakat yine de sorayım dedim. Parfümlerin kalıcılığı ne durumda acaba?

• CnnRose kullanıcısına yanıt
    Hocam Code için diğerlerinde olduğu gibi tam klon denemez onu düşünerek karar verin. Hafiften bir portakal çiçeği var hissedilen o da zaten yıldız anason yerine koyulmasından kaynaklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -QSS- -- 13 Ağustos 2018; 12:3:13 >
  • 
Sayfa: önceki 16721673167416751676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.