Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1672. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
29 Misafir (9 Mobil) - 20 Masaüstü9 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.374
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16701671167216731674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nyanaa

Tartışmak istemiyorum ama malzemeler anlık alınmıyor çünkü dijital ürün değil hemen kurdan etkilensin. Stokların bazıları dolar düşük seviyedeyken alınmıştır
    Bu dediğiniz ile beraber ekonomiden hiç anlamadığınız çok belli oldu. Eğer eski aldığı fiyattan satarsa ürünlerini, yeni siparişlerini nasıl verecek daha yüksek fiyat ile satılırken. Sen fazla para verme diye Eser Bey her satışından zarar mı edecek? Senin bu kafayla bütün ürünlerini hayrına satması lazım. Ekonomiden anlamıyorsanız rica ediyorum, oturun araştırın buraya gelip kendi emeğiyle bir şeyler yapmak isteyen esnaf birisine bok atarak, laf söyleyerek olmaz. Teknolojiyle alakası yok bu işin dolarla alınan bütün her şey o anki dolar kuruna göre satılır. Sizin dediğiniz gibi ticaret satış yapılabilir mi ya? Bu söylediğim belki biraz hakaret olacak ama hala daha dolar artışından dolayı parfümler niye pahalandı, eskiden alınmadı mı bunlar tarzı soru soranlar bence pek parfüm bakmasın, güzel kokmakla olmuyor bazı şeyler, insan azıcıkta düşünebilmeli. Bu kaçıncı dolar mesajıdır. Bu kafalar yüzünden 10 milyon dolar satınca dolar düşecek zannediliyor, ya da yastık altıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpinist35 -- 11 Ağustos 2018; 22:49:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Erolfa mı? Bir sure daha bekleyeceğiz abi. Hic olmazsa ilk seri demli gelsin. Yorumları da guzel okuruz. Taze sunup demlisini tahmin etmeyelim. Güzel koku ziyan olmasin :) gerçekten muazzam ilerliyor süreci
    vallahi siparis geçeceğim erolfa icin bekliyorum duydugumdan beri

bu arada creed original santal denedim beymende, baya begendim, eve gelince bende takas ile aldigim 5ml lik olduğunu hatırladım, en az 1 yildir demlenmis koku bendeki, dekantlarin arasina karışmış, neyse benzerlik kesinlikle muazzam , bence yazinda kullanilabilecek bir koku, odunsu hafif baharatlı , joop un yumusagi ama daha odunsu olanı, baya begendim bunu, ilk 5ime kesinlikle girer, bir sonraki siparişte mutlaka olacak

hatırlıyorum ilk denediğimde begenmemistim, koku konusu insan psikolojisi ile cok alakalı, grey vetiveri ve hermes nil i ilk denediğimde begenmemistim ama sonra baska zamanlarda sans verdiğimde gayet kullanılır bulmuştum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar şu döviz muhabbetini rica ediyorum bırakalım artık.Uzun zamandır tutasteyi takip ediyorum,hiç bu kadar nahoş muhabbetler olmuyordu.Eser bey bizim için elinden gelen her kolaylığı yapmaya çalışıyor,hepimiz biliyoruz ki bu zor günleride Allah'ın izniyle atlatırız.Herkes ayakta kalmaya çalışıyor,Esnaflarda müşterilerde.Birbirimize anlayış gösterelim,saygı ve sevgiyi bırakmayalım.

Geçen gün Eser beyden aldığım jübilationu Kilian Sth ye benzettim,başlarda Sth yi çok beğenmemiştim ama epey dinlendirince güzel olduğunu farkettim.Sth severler kızmasın ama jübilation bir iki gömlek daha klas geldi bana.Bunlar benim ufak tefek görüşlerim yalnışım varsa af ola.Tabi jübiyide dinlendireceğim tekrar yorum yazmaya çalışırım.+50 gibi yorumlara da saygı duyuyorum fakat koku size hitap ediyorsa hiç tereddüt etmeden kullanılabilir.İyi geceler.

• +50 diyen biri ortalama 20 yaşlarında olmalı ki o kadar ağır gelmiştir. Kesinlikle de hak verebilirim ama +50 garip olmuş :)

Jubilationu bilmeyen almasın arkadaşlar. Zaten koku privede, bilmediğiniz kokuya o paraları vermeyin. İlla o kalitede ürün görmek istiyorum diyorsanız da Aventus'u tercih edin. O grupta bilmeden alınabilecek en uygun koku Aventus'tur.

Söz veriyorum Jubilationu denemeniz için makul oranlarda çalışıp tek seferlikte olsa listeye koyacağım bir kaç hafta içinde.

--------

11 Ağustos MNG KARGO takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz (Fatura no ile sorgulamayı seçiniz)

Sevgilerimle,
    Eser

TF 575015 11/08/2018 ERHAN A
    TF 575311 11/08/2018 ŞABAN T
    TF 575573 11/08/2018 GÖKHAN K
    TF 575928 11/08/2018 İLKER H
    TF 576168 11/08/2018 MAHMUT S S
    TF 576405 11/08/2018 BURAK O
    TF 576727 11/08/2018 ERMAN K
    TF 576835 11/08/2018 UMUT S
    TF 577045 11/08/2018 CAHİT L A
    TF 577213 11/08/2018 RECEP S
    TF 577299 11/08/2018 ONUR S
    TF 577552 11/08/2018 HAKAN G
    TF 577606 11/08/2018 VOLKAN Ö
    TF 578018 11/08/2018 ABDULLAH S
    TF 578575 11/08/2018 FURKAN K
    TF 578659 11/08/2018 KOMİSER K D
    TF 578874 11/08/2018 CEM T
    TF 579191 11/08/2018 YASİN I
    TF 579523 11/08/2018 MEHMET Ş
    TF 580576 11/08/2018 METİN Ö
    TF 580774 11/08/2018 FERDİ Ş
    TF 581224 11/08/2018 İSMAİL Y
    TF 581444 11/08/2018 DENİZ G
    TF 581935 11/08/2018 EYÜP K
    TF 582740 11/08/2018 SEDAT K
    TF 583127 11/08/2018 HÜSEYİN U
    TF 583403 11/08/2018 LEYLA G D
    TF 584504 11/08/2018 TULAY K
    TF 585592 11/08/2018 BARIŞ E
    TF 586218 11/08/2018 SÜMEYYE G
    TF 586511 11/08/2018 ÇİĞDEM A
    TF 588499 11/08/2018 SELİM T
    TF 596383 11/08/2018 MERT O
    TF 596979 11/08/2018 SERKAN D
  • Eser Hocam başta şekerli midir diye çekindim ama iyi ki Jubilation'ı denemişim diyorum, müthiş bir koku, tekrar teşekkürler.
  • metabor kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam. Başı değil ama sonra kalan hafif tatlı notaları var biraz.
  • hayırlı satışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayat böyle işte Eser hocam. Zamanında size övgü düzenler bu zor günlerdeki fiyat artışında sizi acımasızca eleştirebiliyor. Eleştiri elbet olur ama hakaret boyutunda olursa bunun adı terbiyesizlik olur. Bence bu kişilere cevap bile vermeye değmez. ...

• Jubilation konusunda 1 2 şey söylemek istiyorum. Bende geçen siparişimde ilk kez almıştım. Büyük olasılıkla yeni üretilmişti(prive şişelerinde üretim tarihi yazmıyor), ilk kokladım alkol kokusu geliyor, notalar ne olduğu belli değil. Dedim ki bu muymuş herkesin övdüğü koku. Home intense almayı planlıyorum ileri ki zamanlarda, jubiyi koklayınca dedim ki keşke onu sipariş verseymişim. Aradan 1 2 hafta geçti ve şimdi tekrar kokluyorum, koku bambaşka bir hale gelmiş. Gerçekten kaliteli klas bir koku. Jubilation'ı sevmeyenlerin durumu da bu sebepten dolayı olabilir. Biraz zaman tanıyın, olgunlaşsın koku.
  • Merhaba, normalde orjinal parfüm kullanıyorum sadece fakat designer kokulara ulaşabilsem bile niche kokular erişilmesi neredeyse imkansız benim için. Parfümlerin sillage(etrafa yayılma) derecesi nasıl? Killian - Black Phantom yakın zamanda üretilir mi? Prive serisindeki Dior Homme Parfum'de iris-leather dengesi nasıl? Teşekkürler.
  • Eser beyden ilk sipariş verdiğim zaman gelen kokuların kendiside kalıcılığıda hoşuma gitmedi gerçekten basit bir doldurmacı aynı hataya tekrar düşmem dedim ama gerçekten aradan 10 gün gibi bir zaman geçti kokular o kadar iyi hale geldi ki paketle gelen tester green irishi rezil bulmuştum ilk geldiği gün sıkınca şimdi ise 2 gün önce tşörtüme sıktığım kokuyu hala hissederek bunu yazıyorum ve green irish bir daha ki sipariş listeme girdi :) işini gerçekten başarıyla yapan bir insan ve fiyatını hakettiğini düşünüyorum ben 4 lü paketlerin fiyatı 120 tl bile olsa alacağım samimiyetine inanıyorum.
    bu arada çikolatalı bir koku var 2 fıs attım herkes çikolatalı gofret kokusu nereden geliyor diyor :DDD
  • mmyyyymmm M kullanıcısına yanıt
    Fiyatın az veya cok olduğunu bilmek icin maliyetleri bilmek gerekiyor. Eser beyle ozelden sıkca konusuyoruz hangi ürün gelmeli bu parfum nasil olmus diye vs. İstanbulda parfum grubumuz var yapmayı düşündüğü veya bizim istedigimiz urunlerle ilgili numune yapıp hazırlıyor nasıl bulduğumuzu soruyor. Erolfa, mania gibi urunler bizim önerimiz doğrultusunda beraber deneyip begendigimiz ürünler olarak geldi listeye.

Fiyat konusunda bir cok urunun fiyatini tedarikcisiyle konusarak konusma resmini dahi gonderdi. Fiyatlar gerçekten yuksek temin edilen yerlerden cunku kaliteli olanı seçiyor. Aynı urunun en az 4 kalitesi var orta veya düşük kalite kullanmadikca beklediginiz fiyatlar hayal zaten.

Bu bilgileri bizle paylasan bu kadar seffaf olan baska bir satıcı bulun bakalım bu sektörde değil aldigi urunun fiyatını esans aldigi yeri bile soylemez ki Murat abi (buyukbang) bu durumu yaşamıs biri bir satıcıyla.

O yuzden ürün maliyetlerini bildiğim için bu zammın fazla oldugunu dusunmedigim gibi bu maliyetlerle bu urunleri bu fiyata satacak baska biri olduğunuda sanmıyorum.Zararina satmasi gerekir, bildiğin bi yer varsa öyle paylasirsin :)

• güvenebilirmiyim

• Popcorn Playa kullanıcısına yanıt
    Dior homme intense'in orijinalini koklamıştım. Parfümünün testerını hiçbir yerde bulamadım ama prive 6yı satın aldık. Kesinlikle dior homme intenseden daha güzel bir koku. Çok kalıcı. Iristen dolayı pudramsı açılıyor, daha sonra derileşiyor.

• Mojotr kullanıcısına yanıt
    Chocolate Greedy UNiSEX [CHO] bu kokumudur 🙄

• acrylic kullanıcısına yanıt
    Eser Bey'e güvenmekten bahsediyorsanız bir an bile tereddüt etmeyin hocam. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Ben de sadece burada okuduğum yorumlarla geçmiştim ilk siparişimi. Gerisi geldi zaten. Şu anda 3 yılda bitiremeyeceğim parfüm var. Ama yine de yeni siparişler vermeyi düşünüyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s3rhatt -- 12 Ağustos 2018; 11:46:4 >
  • Dün arkadaşın mesajında sonra koluma sıktığım Jubi hala kokuyor kolumda

Esmer tenliyim belki tenimden dolayı olabilir ama koku hala kolumdan gitmemiş

Eser Hocam'n herkesin denemesi için uygun oranda çalışacak olması da müthiş haber STH sevenlerin seveceği tarzda bir parfüm ve bence listenin en iyilerinden Jubiliation.Bu yüzden daha çok kişi ile buluşması ve daha çok kişisinin bu kokuyu koklaması gerek diye düşünüyorum

• Hocam bu hafta içinde 7 li almayı planlıyorum arkadaşlarla alacağım acaba bu hafta içinde 7 li seti kaldırma planınız var mı?

Bu lafınız banaydi sanırım. Müşterine açıklama yapmaktan niye bu kadar acizsin acaba.100 kişi sorsun 100 kişiyede cevap vermelisiniz. Ki böyle bir fiyata satmicaksiniz satmayın tarzı birşey demedim. Açıklamanızı yaparsınız işime gelirse alirim gelmezse almam. Ayni şekilde isinize gelirse satarsiniz gelmezse satmazsınız. Bu gereksiz çıkışınız hiç hoşuma gitmedi. Kimse de zararına ürün sat demiyor. Şu kraldan çok kralcılar sesini kessin konu sahibi cevap versin.

7 yıldır kurmadigim cümleyi kurcam 'da nedir bu ne terbiyesizlik.

• 
Sayfa: önceki 16701671167216731674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.