Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1616. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.321.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.boyner.com.tr/kenzo-parfum-204454?gclid=EAIaIQobChMIwOLX_OPV2wIVEpMbCh0zBAovEAQYAyABEgL--_D_BwE

Bu parfumden ariyorum katalogda goremedim ama bir ümit elinizde var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güle güle kullanın gayet ferah bir liste olmuş Fico, di gio, Nautica ile gayet güzel bir yaz bekliyor sizi 🤗

• İnvictusu bosverin ferah bir parfum degil. Mont blanc legend veya milissime imperial guzel secim olur.

• HeavenLife H kullanıcısına yanıt
    Eren Keleş, _DarthVader_

Pazartesi çıkacak hocam kargolar.

-------

HeavenLife

Çok üzgünüm, maalesef yok.
  • Bir parfümün fıs fısı (adı neydi hatırlamıyorum ) bozuldu, basıyorum ama parfüm çıkarmıyor. Çözümü neydi bunun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mofire

Bir parfümün fıs fısı (adı neydi hatırlamıyorum ) bozuldu, basıyorum ama parfüm çıkarmıyor. Çözümü neydi bunun?
    düz bir zemine koy avucunla hızlı hızlı pompala.

bu olmazsa

valf (fısfıs dediğin yeri) basılı tut, 30 saniye falan aşağıda kalsın içindeki hava boşalsın. sonra sık birkaç kere
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundercry

düz bir zemine koy avucunla hızlı hızlı pompala.

bu olmazsa

valf (fısfıs dediğin yeri) basılı tut, 30 saniye falan aşağıda kalsın içindeki hava boşalsın. sonra sık birkaç kere

Alıntıları Göster
    İlk cümle yardı
  • Merhabalar. 25 yaş beyaz ten için yazlık 4 adet parfüm önerisi alabilir miyim ?
  • Creed - Royal Mayfair
    Creed - Love in White (Bayan kokusu olarak çok riskli olmayan kokulardan, a la rose'a alternatif çıkmış olur. Kokuya gelirsek a la rose nasıl gül kokusu ise bu da papatya kokusu)
    Creed - Viking
    Creed - Himalaya

Tom Ford - Azure Lime
    Tom Ford - Oud Wood Intense

Chanel - Egoiste
    Chanel - Antaeus

Roja Dove - Enigma
    Roja Dove - Fetish

Biliyorum yeni ürün istemiyorsun dolar kurundan dolayı eser hocam ama şunlara bir bakarsan sevinirim.
  • creed aventus (deluxe)

abercrombie&fitch fierce

bleu - bleu de channel (deluxe)

giorgio armani - acqua di gio

Ödemeyi yaptım Eser hocam. Detayları pm ile ilettim

• Moonlight heaven kokusunu yorumlayabilecek varmi

• Mangolu, limonsu, hindistan cevizli tropik havada tatlı bir koku. Pek ferah değil ama güzel.

• Royal Mayfair ve Himalaya nasil acaba deneme fırsatım olmadı.

Ayrica Viking bana tam bir hayal kırıklığı yaşattı

• quote:

Orijinalden alıntı: Serciob58

Royal Mayfair ve Himalaya nasil acaba deneme fırsatım olmadı.

Ayrica Viking bana tam bir hayal kırıklığı yaşattı
    viking şöyle bir parfüm, ilk kokladığınızda beğenmiyorsunuz. zaman vermeniz gereken parfümlerden. bende bleu de chanel ile böyle olmuştu. ilk kokladığımda dedim bu ne traş losyonu yahu bir de millet buna mı ölüyor. şişesi vardı tabi boş zamanlarımda gelip gidip kokluyorum. 2-3 hafta sonra fikrim değişti tamamen. bayağı seviyorum ve oldukça risksiz bir koku olduğunu düşünüyorum.

kokladıkça seviyorsunuz viking'i de. kör alım yapmıştım viking'i ucuza geldiği için, ilk geldiğinde yattım şöyle tavana baktım yarım saat ben buna mı parayı harcadım diyerek. bleu de chanel ile aynı kaderi paylaştı. sonradan hoşuma gitti koku.

neyse, royal mayfair ilk başta çok ama çok emsalsiz, kendine mahsus bir koku. gerçekten kokladığım hiçbir şeye benzemiyor. koku orijinalliği 10 üzerinden 10. kokuda okaliptus teması var ama vicks vaporub gibi değil, ağacını kokladıysanız yağmur yağıyorken onun yaprakları gibi. cin, tatlı misket limonu gibi notaları var. ana notaları sürekli değişiyor, okaliptus-gül-yine okaliptus-cin-tatlı misket limonu-yine gül.

koku yaz için yeterince fresh, kış için de yeterince güçlü. creed'in parfümleri arasında 1. sırayı aldı benim için şu an.

himalaya ise, basit fakat istenilen şeyi veren bir parfüm. parfümün içine buz mu atmışlar bilmiyorum ama kokladığınız kokuda buz kokusu var kesinlikle. bu buz kokusu (bu buz kokusunun yanında ayrıca musk da var), sandal ağacı ile desteklenmiş güclü narenciyelerle çevreleniyor ve ortaya himalaya çıkıyor. sev ya da terk et parfümlerinin atası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

Mangolu, limonsu, hindistan cevizli tropik havada tatlı bir koku. Pek ferah değil ama güzel.
    Hocam elimde wiw mevcut benzermi bu kokuyua limon Hindistan cevisi ayni

• Benzemiyor bence. Tarzları yakın sadece. Moonlightta baskin olan mango zaten.

• Serhan bey size ozel mesaj atılmıyor. Bu yuzden yazdığım mesaji buradan iletiyorum. Rekrar cevap yazilacaksa eger mesaj almayi acarsiniz hocam.

Merhaba Serhan bey. Bas agrisi hakkinda birsey diyemem. Ancak sectiginiz kokular cok uygun ve guzel. Aralarinda en agiri millesime.. ki bir cok kisiye hafif diye sattigimiz urundur

• Konusu açılmışken sormak istiyorum. Listedeki en hafif erkek kokusu hangisi? Kalıcılık ve kişisel beğeni önemli değil, sadece hafif, adeta yokmuş gibi olan bir parfüm var mı listede? Böyle bir parfüm belki de satılmaz diye listeye de alınmamış olabilir. Yine de buna en yakını hangisi?

• ANNICK GOUTAL Eau D' Hadrien Bu parfüm ya da benzeri kokusu olan ne önerebilirsiniz.(erkek)

Birde eskiden plus cridance (bayan) vardı (bergamut, sıklamen, ylang, yasemin, yeşil, portakal, ahududu, gül, pudra, iris, musk, sandal, vanilya, petit grain, patchouli ve wood )şeklinde ne önerebilirsiniz benzer olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morlale -- 17 Haziran 2018; 14:26:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naboo

Konusu açılmışken sormak istiyorum. Listedeki en hafif erkek kokusu hangisi? Kalıcılık ve kişisel beğeni önemli değil, sadece hafif, adeta yokmuş gibi olan bir parfüm var mı listede? Böyle bir parfüm belki de satılmaz diye listeye de alınmamış olabilir. Yine de buna en yakını hangisi?
    Creed - Virgin Island Water
  • 
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.