Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1611. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir (7 Mobil) - 8 Masaüstü7 Mobil
5 sn
69.684
Cevap
2.047
Favori
8.313.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de xerjoff tan daha çok koku bekliyoruz özellikle alexandre Iı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yaz için en ideal popüler olan parfümlerden 10 adet tavsiye verirmisiniz? Şimdiden teşekkürler..
  • Merhaba arkadaşlar

Elimde deneme amaçlı almış olduğum ve sadece 1-2 fıs sıktığım Montale - Chocolate Greedy UNiSEX [CHO] ve Versace - Dylan Blue [DYL] mevcut. İstanbul'da olup da farklı kokularla takaslamak isteyen olursa görüşelim.
  • alisurucu16 A kullanıcısına yanıt
    alisurucu16

Scent intense var hocam. Onu da bırakıcam ama sürekli alanları oldugundan bırakamıyorum. Pek tutan ürünleri yok maalesef.

Xerjoff uden, 40 knots vs bir çok ürününü denedim ama pek tutmadım. Casomoratti yaparlarsa ona bakarız artık. Parfüm arayışım yok hiç. Sadece numuneler geliyor, denedikçe hoşuma gidiyor :) Eternity istedik o gelecek bir kaç aya.
  • gustawa G kullanıcısına yanıt
    Bro sen visneli hafif tatli kışlık derken pdm oajani tarif etmişsin 😄 Gerci denedigimizde pegasusu daha cok begenmistin ama bir sans daha verelim Ankara'ya gelince .

@EserKozmetik

Abi nacizane fikrimce listede Grand Soir tarzı koku baya birikti. Yeni amber kokusu olarak Lddm'den baska bir ismi düşünme derim. Hem kışlık kokulari kis yaklaşırken münazara etsek yazlik kokularada firsat bulabiliriz.

• XERJOFF - Mefisto :Gayet yeşil güzel bir koku lakin kalıcılık ve yayılım gerçekten zayıf geldi bana..

Yeşil koku isteyenlere güzel ama ben olsam sth alırım.

• Merhaba arkadaşlar, belki bileniniz vardır diye size sorayım dedim.

https://www.marketpaketi.com.tr/biobellinda-grek-erkek-parfumu-50-ml-p-5523

Yarın sipariş vereceğim, bı arkadaşım da bu kokudan istedi, koku çok tanıdık geliyor bana ( bir deodorantı hatırlatıyor ) fakat çıkaramadım.

Bilen, Gören duyan varsa, yazarsa sevinirim..

• tuncay_d T kullanıcısına yanıt
    Tahmin olarak Calvin-Klein eternity olabilir.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Çam ve sedir turu bir parfum eksikligimizden bahsetmistik Eser. Bildigim en guncellerden biri Armani cedree. Ancak klasik tarzda bir parfum de tercih edilebilir.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Çam ve sedir turu bir parfum eksikligimizden bahsetmistik Eser. Bildigim en guncellerden biri Armani cedree. Ancak klasik tarzda bir parfum de tercih edilebilir.

Saygilarimla.
    Vay hocam inanmıyorum, ne rastlantı. Bu hafta Sevil'de Cedree'yi denedim ve benim tarzım olmamasına rağmen çok beğendim. Ağır gelmedi bana, kıvanımda güzel bir parfüm. Bir oy da benden buna :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 10 Haziran 2018; 14:37:56 >
  • Bim bu hafta Pino satıcak çam niyetine onu mu alsak hem çocukluğumuza götürür 😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omerfarukkuru -- 10 Haziran 2018; 15:23:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

Tahmin olarak Calvin-Klein eternity olabilir.
    Teşekkür ederim, fakat eternity de lavanta en hissedilir nota olarak oylanmış, bu kokuda ise lavanta hiç hissetmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omerfarukkuru

Bim bu hafta Pino satıcak çam niyetine onu mu alsak hem çocukluğumuza götürür 😄
    Pino da güzel ama çok vinyage bir koku Faruk hocam :) 60 yaş civarı büyüklerimize hediye olarak düşünülebilir yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 10 Haziran 2018; 20:41:17 >
  • Merhabalar,

Birkaç parfüm önerisinde bulunmak istiyorum,

D&G Light Blue erkek parfümü mesela bence yaza çok uygun, ayrıca Eser hocam şu konuda haklı ki, son gelen parfümler yaza pek uygun olmadığı için kışın iyi gidebilecek olanların da kıymeti şu an bilinmeyebilir ve kaldırılabilir. Mesela ben de şu an yeni gelen ve yaz için uygun bir parfüm bulamıyorum.

Önerilerim :

D&G Light Blue pour homme
    Dsquared He Wood
    Fahrenheit 32
    Trussardi - My Land

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveronur -- 10 Haziran 2018; 21:0:44 >
  • Merhaba kiz arkadasima hediye parfum almayi düşünüyorum vanilyali kokulari begeniyor, deneyip begendiginiz bir vanilyali ve birde ferah kokulu parfum tavsiye edebilir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • einsteinwasheree E kullanıcısına yanıt
    Burberry classic

Sheido zen (ferah)

• einsteinwasheree E kullanıcısına yanıt
    Fresh: Bombshell

Vanilyalı: Noir Tease

listede bulunan neredeyse her kadın kokusunu denedim yorumum böyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu parfümlerin sıralaması nasıl ?

normal < delux < priv mi ? sırası böyle mi ? doğruuu anlamışmıyım , ona göre sipariş geçicem :)
  • Demitri Maximoff kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak sıralama böyle, evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

alisurucu16

Scent intense var hocam. Onu da bırakıcam ama sürekli alanları oldugundan bırakamıyorum. Pek tutan ürünleri yok maalesef.

Xerjoff uden, 40 knots vs bir çok ürününü denedim ama pek tutmadım. Casomoratti yaparlarsa ona bakarız artık. Parfüm arayışım yok hiç. Sadece numuneler geliyor, denedikçe hoşuma gidiyor :) Eternity istedik o gelecek bir kaç aya.
    more than words denemenizi tavsiye ederim hoacam :)
  • 
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.