Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1561. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Overlord06
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
69.678
Cevap
2.047
Favori
8.312.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Creed silver mountain water %90 dolu takasliktir

• Hocam dumansı prive 1 geldi mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geldi hocam. Aldım hatta ama onu denemeye sıra gelmedi yedili pakette :D
  • Ürünleri teslim aldım ve tester olarak gelen mont blanc legend epey hoşuma gitti. Özellikle grey vetiver sevenleri memnun eder diye düşünüyorum. Pek adı geçmediği için belirtmek istedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünler dün elime geldi.
    Diesel fuel for life
    Boss intense
    Viw
    She sipariş verdim. Yanında azarro wanted ve bulgari aqua marine tester göndermiş sağolsun Eser bey.

Kendimce değerlendirmede bulunursam,
    Boss intense orjinaline çok yakın (keşke boss scent de olsaydı elinde onun kokusunu çok seviyorum)
    Fuel, ilk başta alkol kokusu gibi rahatsız edici keskin bir koku geliyor 5 dakika falan sonra oturuyor koku, bu da orjinale çok yakın ama ilk baştaki keskin koku beni rahatsız etti ama eşim beğendi.
    Viw bir yorum yapmayacağım ama kalıcı değil gibi geldi, taze bir kokusu var.
    Azarro Wanted harika bir koku. yaz için ağır belki ama akşamları kullanılabilir ve kış kokusu da değil ayrıca çok kalıcı, akşam sıktım sabah kalktığımda hala kokusu duruyordu. Bir sonraki siparişimde kesinlikle olacak.
    Bulgari aqua da güzel bir koku yaz için ideal.
    She orjinalini eşime almıştım çok beğendiğimiz bir koku ama orjinaline yakın bir koku alamadık malesef.
  • 27 Nisan ARAS KARGO takip kodları:

www.araskargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgilerimle,
    Eser

AHMET H Y 8191893760202
    EBRU G 8191893771829
    GÖKHAN Ü 8191893787624
    SEÇKİN Y 8191893782786
    CAN G N 8191893766460
    CELALETTİN A 8191893772589
    EMRE Y 8191893770666
    OSMAN Ö 8191893769268
    İBRAHİM T 8191893778465
    İLYAS B 8191893774671
    BURAK K 8191893773025
    ALİ M 8191893783145
    MERT G 8191893784830
    YUSUF M Y 8191893781566
    MURAT U 8191893768307
    FUAT Ç 8191893776710
    EVRİM K 8191893767862
    EMRE T 8191893786035
    KADİR E 8191893777523
    ÇAĞRI M 8191893779341
    MUHARREM D 8191893763307
    NURDAN G 8191893780260
    AHMET E K 8191893785657
    AHMET N 8191893765249
  • Dun viw konusu yogun gecmisken ben de bana gore cok basarili bir misket limon uyarlamasi dunhill desire blue ile bugun beraberdim. Sabah 7'de kullandim. Elimin ustu hala kokuyor ki yaz parfumu olarak mukemmel kalicilikta. Bu 2. Sisem ciktig ilk gun almistim, bitince yaz icin siparisimi verdim ve sozonu acti. Ilk yorumladigimda da viw'den daha cok begendim demistim ve bu gorusum hala devam ediyor.

Yaz icin peony gibi guzel bir alternatif var. Nautica voyage populerligini kaybetmis gozukuyor ama harikadir. Egoiste platinium yaz icin de guzel secenektir. Armani daromes, sculpture, dylan blue portakal/turunc severler icin guzel secenekler. Sabunsularda bvulgari blv cok kalitelidir. (Burberry touch vardi eskiden ama o artik geride kaldi ki bence cok cok basariliydi. Elimde kalani azar azar kullaniyorum). Hafiften agira kacanlar icin tom ford grey vetivier yaz icin kullanilabilir. Lacoste red, lacoste white sabah sporuna gidenler icin yaz mevsiminde ideal. Bence ysl body korus da yaza ideal ama sanirim ben sevdigim icin boyle dusunuyorum. Ysl la nuit, givenghy ultramarine yaz icin yine cok ideal.

Saygilarimla.

• merhaba arkadaşlar parfüm kültürüm çok yoktur listedeki kokular hoşuma gidiyor 4 lü paket için öneride bulunursanız sevinirim
    -lacoste white
    -invictus
    -fuel for life
    -??????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurbosnak23

Creed silver mountain water %90 dolu takasliktir
    Smw yaz yeter biz anlıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

Smw yaz yeter biz anlıyoruz

Alıntıları Göster
    Sizimi kırıcam hocam Smw takasliktir arkadaşlar 😂

• Hocam merhaba, 8 adetin fiyatı ne olur acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Faewox

Hocam merhaba, 8 adetin fiyatı ne olur acaba ?
    havale ile

PAKET 1 (7 Adet 50ml 130 tl) / ( Havale Fiyatı: 120 TL) - Ücretsiz Kargo
    Pakete ek fiyatar: 4 adetten sonra 18 tl, 7 adetten sonra 17 tl olarak ekleyebilirsiniz.

8 tane = 7 + 1 = 120 + 17 = 137
  • Eser bey ve diğer arkadaşlarım 4lu paketten satın almak istiyoum daha önce alışverişlerim olmuştu ancak baya uzak kaldım bana 3 tane erkek 1 tane bayan parfümü lazım kendim için yazlık farklı kokular istiyorum sokakta surekli karşılaşilan kokulardan değil ayrıca meslek icabi surekli dışardayım sürekli hareket halindeyim ve de burnum iyi koku almıyor sıktığım parfümü kendim hic alamıyorum, kadin parfümü olarak çiçek kokuları olan fresh yazlik bi parfüm istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum 28 yaşındayım bu arada açık tenliyim

• eldekiler bitsin bakalım
  • Bende şu an Aventus'un eski prive (meyveli), delux (dumansı) ve yeni prive (dumansı) versiyonları var ve üçünü yanyana karşılaştırıyorum. Delux'te bir noktadan sonra is kokusu benim zevkime göre fazla güçlü oluyor. Yeni prive'de ki dumansılık daha dengeli gibi geldi ve bu açıdan Delux'ten iyi buldum. Farkedilirlik olarak yeni priveyi çok çok az eski priveden önde buldum. Sanırım az miktarda dumansılık onu bu kriterde öne geçiriyor. Delux ise farkedilirlik sıralamasında bu üçlü içinde sonuncu. Kalıcılık içinse Delux eski priveden bir adım önde gözüküyor.

Özetle benim şahsi sıralamalarım şöyle:
    Dumansılık yoğunluğu: Delux > Yeni Prive > Eski Prive
    Ananas yoğunluğu: Eski Prive > Yeni Prive > Delux
    Farkedilirlik: Yeni Prive > Eski Prive > Delux
    Kalıcılık: Yeni Prive > Delux > Eski Prive
    Kendi puanlamam: Eski prive:100 / Yeni prive: 95 / Delux:90

Bu üç ürün içinde meyveli eski prive hala birinci tercihim ve favori tutaste ürünüm. Ancak dumansı türünde ayrı bir güzelliği var ve bu türden bir Aventus'un da elimin altında olması beni mutlu edecek. Delux pedere hediye gidecek, priveleri değişimli kullanacağım.

Ben çok iddialı bir burun değilim ama şahsi yorumlarımı paylaşmak istedim. Eiskent hocamız gibi yetenekli bir burnun da yorumlarını almak isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 28 Nisan 2018; 16:21:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelterazi

Herkese merhaba. Yine bir alışveriş sezonuna geldim. Parfümlerin belirli bir kısmını denedim. 22 yaşındayım VIW ve Issey Miyake’yi çok beğenmiştim çoğu yaz alır kullanırdım, bu ikisinin yanına 2 tane de siz neler önerebilirsiniz acaba?
    Yok mu yardımcı olacak

• buyukbang kullanıcısına yanıt
    Estagfurullah. Ben cok amator sayilirim parfum konusunda. Sadece kullanip birseyler yazmaya calisiyoruz.

Aventus konusunda Eser de cok iyi biliyor gorusumu; ben bu parfumu sevemedim. Ben aventusun normalini aldim bir kere. Sevmedim. Eser tester gonderdi deluxu denemem icin onda da beni cezbetmedi. Royal vintage gonderdi, bu aventus dedim hayir abi dedi notalari bile ayni degil ama bende aventusun gazabina ugradi. Royal vintage da sevemedim:)

Kisisel begenimde tutsu on plana ciktiginda daha cok tercih ederim parfumleri. Meyveleri seviyorum.ama ananasi sevmedime karar vedim aventus sayesinde.

Bu nedenlenyeni aventusu da denemedim ama sizin goruslerinizi yazarken oldukca tutarli ve tarafsiz kriterleriniz var. Bence dogru puanlamissinizdir.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Estagfurullah. Ben cok amator sayilirim parfum konusunda. Sadece kullanip birseyler yazmaya calisiyoruz.

Aventus konusunda Eser de cok iyi biliyor gorusumu; ben bu parfumu sevemedim. Ben aventusun normalini aldim bir kere. Sevmedim. Eser tester gonderdi deluxu denemem icin onda da beni cezbetmedi. Royal vintage gonderdi, bu aventus dedim hayir abi dedi notalari bile ayni degil ama bende aventusun gazabina ugradi. Royal vintage da sevemedim:)

Kisisel begenimde tutsu on plana ciktiginda daha cok tercih ederim parfumleri. Meyveleri seviyorum.ama ananasi sevmedime karar vedim aventus sayesinde.

Bu nedenlenyeni aventusu da denemedim ama sizin goruslerinizi yazarken oldukca tutarli ve tarafsiz kriterleriniz var. Bence dogru puanlamissinizdir.

Saygilarimla.
    Saygılar bizden hocam. Teşekkürler yorumlarınız için.
  • Azzaro Wanted: Kalıcılık konusunda efsane diyebileceğim bir parfüm. Orjinalinin çıkış tarihi 2018 olduğundan etrafınızda bu parfümü kullananı görmeyeceksiniz. Koku olarak Invictus'u andırıyor. Ben beğendim ama Fragrantica gibi sitelerde beğenmeyen kişi sayısı çok fazla.

Invictus: Bu parfümden çok söz etmeye gerek yok diye düşünüyorum ama; kısaca ortalama Kalıcılık + Kalite + Popülerite.

Creed Island Virgin Water: Kokusu size sahilde yürüme isteği getirecek. Önce limon sonra hindistan cevizi kokusunu buram buram alacaksınız. Ama kalıcılık anlamında çok fazla bir şey diyemem. Keza bunun orjinali de kalıcılık konusunda pek iyi değil.

Prada L'Homme: Sanırım koku olarak bundan iyisini görmedim. Eser bey gerçekten orjinaline benzetmiş. Efsane bir koku ama maalesef kalıcı değil. (Orjinali bile 4 saat gidiyor.) Yanınızda taşıyacaksanız mutlaka alın.

Eros: Kalıcı kış parfümü.

Issey Miyake: Çok keskin ve kalıcı bir parfüm. Kokusu ortalama. İlk sıkmanızdan 10 dakika sonra gerçek haline dönecek.

Desire Blue: Kokusu da, kalıcı olması da ortalamanın üstünde. Sanırım en ideal parfüm bu ve Invictus.

Moonlight: Kalıcılığı ortalama, kokusu şeftali + limon + hindistan cevizi karışımı hoş bir parfüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnownBoss -- 28 Nisan 2018; 19:39:25 >
  • 
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.