Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1499. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: sahbazpower- , sahbazpower-
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.685
Cevap
2.047
Favori
8.313.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14971498149915001501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200 kişiye testerini yolladım. Biri çıkıp yorumunu yapar heralde :)

Oldukça güzel koku ve benzerliği iyi. Barış abinin eline ulaşır illaki. Yazar o.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Yarın sipariş geçebilirsek inşaallah yorumlarım geldiğinde.. Ben de çok heyecanlıyım :)
  • Siparis vermeyi düşünüyorum yakin zamanda bir danisayim diyorum kullandigim kokular

Fico koku hosuma gitti ama ben agresif kokulari herkesin duydugu kokulari seviyorum ficonun kokusu ilkten turuncgil gibi sonra incir sariyor 4 bir yanı ama yayilma konusunda pek hosuma gitmedi

Viw bunun yayilmasi hosuma gitti olumlu yorumlar aldim parfumun guzelmis vs gibi

Royl ya nasil desem bundada yayilmaci kokuyu hissedemiyorum koku cok hos hafif guzel bir agac kokusu ama disardan pek hissedilmiyor gibi geldi

Dsr bu koku hosuma gidiyor hem yayilmasi guzel hemde kalici fresh bir koku sanki denizin o serinliginde yetisen egzotik bir meyve kokusu unisex gibime geldi bu koku

You kokusu cok hos daha once kuzenime inv almistik bir cok kisi yakin demis ama you inv ye gore biraz daha baharatli daha erkeksi mi desem yakisiyor mu desem bilemedim ama malesef valfi bozuldu onuda eser hocama yolluyacagim sagolsun valfini degistiricek

Pdm eveet benim en sevdigim kokulardan biri herod ve digeri spicebomb ama bunlar kislik oldugun icin yayilmasi kaliciligi cok fazla olan parfumler yazlik icin bu kadar sey beklemiyorum kimsede beklemesin

Afg agir bir kis kokusu 3 gun kalicilik garanti kis disi kullanmadim ama begendigim parfumlerden

Tuscan leather bu parfumu arkadaslarim kundura gibi kokuyor cok kotu diyerek baya soguttu ilk baslarda o bogurtlen kokusu mu ahududu kokusumu almak hosuma gidiyordu

Mls kalicilik olarak orta yayilma olarakta orta gördüğüm guzel kokulu bir parfum ama daha cok gomlege yakistiyorum bu kokuyu

Abr -git de kullandim bu tarz kokular hosuma gitmiyor tras losyonumsu arko kremimsi kokulari cagristiyor bende

Knz hosuma gitmeyen bir koku aldim beni rahatsiz eden bunuda hediye ettim

Fahrenheit klasik amca dayı kokusu gibi geldi bana salataligi iyi aldim kokusunu babama hediye ettim begenmeyip

Tbc koku hosuma gitti vintage mi diyorlar ama yasim dolayisiyla kullanmiyorum

Allure home sport bundan gelen buram buram turuncgil kokusu aslinda cok hos ama hatayli oldugum icin mi anlamadim beni cezbetmedi normal bir sey mis gibi

Cho koku guzel biraz karnimi bile aciktiriyor negro kokusu ama kis oldugu icin kenarda duruyor

Xs keskin bir kokusu var burna gelen hosuma gitmedi

Aqv koku guzel ama kaliciligi beklentimden az fresh bir koku

Emir agir bir koku vintage tarzi heralde yine kullanmiyorum

Grey bu koku ne sicak ne soguk havada kullanilcak bir koku gomlege yakistiriyorum kokuyu kalicilik yayilim iyi

Yari yorum yarı istek gibi oldu telden yazdim yazim hatasi varsa kusura bakmayin yorumlarihep takip ederim ama yazmam bir seyler cok almayi dusundugun voyage var suanlik bana yardimci olabilecek arkadaslar var mi

22 yasinda tıp ogrencisiyim hastalarla isimiz olabiliyor onun icin kaliciligi olabildigince yuksek (kis parfumu kaliciligi beklemiyorum) yayilmasi da yuksek olan bir parfum istiyorum sizden gunluk parfum pek tazeleme imkanim olmuyor

En sevdigim yazliklar

1-You 2-Viw-Mls 3-Dsr

En sevdigim kisliklar

1-Pdm 2-spice 3-cho

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorsing S kullanıcısına yanıt
    Hocam listede ne var ne yok denemişsin zaten..Senin tavsiyede bulunman lazım :D
    Greyi yağmurda kullan hocam..Sadece yağmurlu havaya gider..İlkbaharda

Royal ve Fico ile ilgili tesbitlerin de doğru..Yayılımda iyi değiller viw kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 23 Mart 2018; 1:8:58 >
  • hiranyagarbha kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam guzel yorumunuz icin gece gece mutlu oldum

• An itibariyle zil çaldı ve kargom geldi.
    1-Bvlgari - Pour Homme
    2-M.Micallef - Royal Vintage
    3-Givenchy - insense Ultramarine
    4-issey Miyake l'eau d'issey

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Çok teşekkür ederim Eser abiye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

An itibariyle zil çaldı ve kargom geldi.
    1-Bvlgari - Pour Homme

3 ve 4 ü deneme şansınız oldumu acaba , eğer kör alım yaptıysanız beklediğiniz tarzda çıktımı kokular , yorumda bulanabilecek misiniz acaba :)

• Lacoste white harika olmuş son siparişte geldi 2 red 1 white siparis etmiştim keske 2 white etseymişim dedirttin eser hocam eline sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Millesime İmperial i buzluğa neyim koymayın sakın..Koku değişiyor..Rappapom koymuş şimdi tatil köyü havası vermiyor :S
  • Yorumları okuyayım tekrar sipariş geçeceğim. Aldigim testerlari kaybettim, çok beğendiğim bi hugoboss testeri gelmişti, inşallah şişeyi bulurum/hatirlarim

• Hayırlı olsun arkadaşlar güle güle kullanın.

-------

Creed ViW stok kalmadı. 10 gün kadar olmayacak. Bilginize.
  • Elimde %95-98 dolulukta 2 3 ay bekletilip kalıcıkları ve kokukarı oturtulmuş parfümler vardır. Tutaste Avant Garde, Tutaste Boss Vanilya, Tutaste 212 Sexy, Tutaste Spicebomb. Parfümler kapalı kutuda ışık ve ısıdan uzakta bekletilmiştir. Kokukarı ve kalıcılıkları oturmuştur. Kutuları ile verilecektir ve isteyene fatura da gösterebilirim 2 3 ay bekletildiğini onaylamak için. Hayırlı forumlar dilerim İstanbuldayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manasizadam -- 23 Mart 2018; 18:53:37 >
  • ilkkan03 kullanıcısına yanıt
    3 numara temiz sabun kokusu kesin alınmalı fresh temiz koku hastası olarak söylüyorum bunu.
  • Arkadaşlar şu listede ki parfümleri Eser kardeşimden alıp kullanmış biri olarak ( daha çok spor giyime uygun ) yazlık ve kışlık kalıcı sabunsu odunsu ve temizlik hissi uyandıran yazlık ve kışlık parfüm önerilerinizi bekliyorum yardımcı olursanız memnun olurum saygılarımla...

Edit : Yaş 44

Beğendiklerim
    Creed orijinal santal
    Bvlvari Pour Homme
    azzaro chrome united
    Burberry Classic
    Carolina Herrera 212 MEN
    Diesel - Fuel For Life

Beğenmediklerim
    Bulgari man in black
    Le labo santal 33
    Tom ford black orchid
    Giorgio Armani- Acqua Di Gio

Ehhh dediklerim
    Amouage - OPUS V
    Lacoste Essential
    Chanel - Allure homme SPORT
    Kilian - Straight to Heaven

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limonlusoda -- 23 Mart 2018; 14:34:8 >
  • limonlusoda L kullanıcısına yanıt
    Santal ile Azzaro Biri kışlık diğeri yazlık çok iyi tercihler..Creed original vetiver,grey vetiver temizlik hissi uyandıran parfümler..Creed özellikle sabun gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 23 Mart 2018; 14:35:37 >
    Yazlık, ferah hafif kokular:
    Acqua Di Parma - Fico di Amalfi [FiCo]
    Nautica Voyage - Nautica For Men [VYG]
    Givenchy - insense Ultramarine [GV]
    Creed - Silver Mountain Water [SMW] / Delux (25 tl 50ml)

Bahar Kış (Ben şahsen bunları yazın da kullanıyorum, çok ağır değiller bence)
    Chanel - Bleu de Chanel [CHN] / Delux (25 tl 50ml) EDT Versiyon
    Versace - Dylan Blue (Yeni) [DYL]

Bunlar üzmeyecek parfümler. Zevklerimiz uyuşuyor gibi Birkaç sayfa önce benim puanlamalarımın olduğu geniş bir liste bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 23 Mart 2018; 15:17:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkkan03

quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

An itibariyle zil çaldı ve kargom geldi.
    1-Bvlgari - Pour Homme

3 ve 4 ü deneme şansınız oldumu acaba , eğer kör alım yaptıysanız beklediğiniz tarzda çıktımı kokular , yorumda bulanabilecek misiniz acaba :)

Yorumlardan hareket ederek verdim sipariş, Ultramarine'i denedim hocam sabun kokusu gibi geldi. Şekerli parfümlere yönelirim sonraki siparişimde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Yazlık, ferah hafif kokular:
    Acqua Di Parma - Fico di Amalfi [FiCo]
    Nautica Voyage - Nautica For Men [VYG]
    Givenchy - insense Ultramarine [GV]
    Creed - Silver Mountain Water [SMW] / Delux (25 tl 50ml)

Bahar Kış (Ben şahsen bunları yazın da kullanıyorum, çok ağır değiller bence)
    Chanel - Bleu de Chanel [CHN] / Delux (25 tl 50ml) EDT Versiyon
    Versace - Dylan Blue (Yeni) [DYL]

Bunlar üzmeyecek parfümler. Zevklerimiz uyuşuyor gibi Birkaç sayfa önce benim puanlamalarımın olduğu geniş bir liste bulabilirsiniz.

Listem herhalde şu şekilde olacak.

Creed orijinal santal
    Creed original vetiver
    Chanel - Bleu de Chanel
    azzaro chrome united
    Creed - Aventus u merak ediyorum denemek istiyorum memnun kalırmıyım bilmiyorum.
    Yazlıklar hemen kullanılacak kışlıkları demlenmeye bırakabilirim.

İki adet de bayan parfümü
    Victoria's Secret - Noir Tease
    Chanel - Coco Mademoiselle

Sizce nasıl?

@buyukbang @hiranyagarbha
    Noir Tease güzel..Coco denemedim..gül seviyorsanız a la rose efsane olmuş..Bayan parfümlerine ekleyebilirisniz..

Aventus alacaksanız prive olarak alın
  • Sipariş öncesi 3 adet 50ml kargo dahil havale ücreti ne kadar tutuyor?

Delux dışında. Normal parfümler için. Fiyat öğrenebilir miyim? Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 14971498149915001501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.