Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1439. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Blackberry Smoke
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.685
Cevap
2.047
Favori
8.314.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimdi hatırlamıyorum ama bir arkadaş ' Bu kadar çok iç çamaşır markasına gerek yok ' gibi bir cümle kurmuştu. Ondan sonra yeni V.Secret ürünü yapmadım :) Aslında tüm kokuları çok güzel.
  • asenaozay A kullanıcısına yanıt
    Noir Tease kesinlikle en iyi kokularından birisi vs nin.
  • Elimde bir kere kullanılmış 1 ay bekletilmiş The One ve Tobacco Vanille var. Kokuları bana göre olmadığı için takas etmek istiyorum. Kalıcılık ve farkedilirlik çok iyi seviyede iki parfümde de. Düşünenler ulaşırsa sevinirim. İstanbulda ikamet ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asenaozay A kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle victoria secret faboules diyorum.Ayni tarzda meyveli ciceksi bir koku. Noir tease ve scandalous da guzeldir ama bombshell tarzi degil. Biraz daha agir sekerli ve kışlıktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 4 Şubat 2018; 15:8:38 >
  • 1 Ay kadar süre içerisinde Fısfıslı oto kokusunu çıkarıyoruz arkadaşlar. Fiyatı hakkında net bir hesap yapmadım (ileride belirtirim) ancak oldukça uygun olacak.

Sevgilerimle,
    Eser

• jackbaron kullanıcısına yanıt
    10 dakika önce Boyner de sıktım bakalım koku nasıl bir hale dönüşecek

• 2.defa kullanışım hocam bu,Geçen yıl çok hoşuma gitti geçen hafta tekrar elime ulaştı koku,Deniz kokusunu andırıyor bana,Kalıcık konusu ise ortalama diyebilirim gün içinde 1 kez tazelenmesi yeterli diye düşünüyorum.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    V. Secret candır Bu hafta 1 adet sipariş geçeceğim hatta

• Prada luna rossa

Prada l homme

Dylan blue

Hermes bayan

Creed wiw

Royal vinitage

Boss botled intense

Böyle bi 7 li yaptım nasıl sizce

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hocam würth markasının kokularini aracimda severek kullaniyorum ama kaliciligi 20 saniye 😄 Hatta 0 km arac kokusu var onuda isterük

• Serciob58 S kullanıcısına yanıt
    Ben de Würth almıştım hocam. Bence gayet iyi kokuyor. 20 saniye değildi yani :)

Kalıcı olması için esansı bol kullanmak gerekiyor. Bu da sıktığın anda araçta boğulmana sebep olur. Kısa süreli kokular iyidir otomobilde. Uzun soluklu istiyorsan kullandığın parfümleri koltuğa sık hocam. Kolay kolay çıkmaz kokusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 4 Şubat 2018; 22:4:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cook_Candidate

Prada luna rossa

Prada l homme

Dylan blue

Hermes bayan

Creed wiw

Royal vinitage

Boss botled intense

Böyle bi 7 li yaptım nasıl sizce

Luna rossa

Hermes bayan

Kullanmadım ama bottled intense çıkart bana basit geliyor kokusu desinger parfümü gibi :)

Özellikle l'homme

Wiv ve vintage çok güzel

• Merhaba,

Eser Bey'in çok fazla memnuniyet yazısına ihtiyacı yok ama yazmak istedim.
    Kendisine paket2 alımından sonra kısaca ve ciddi de olmadan pakete oda parfümü eklemenin parasal olarak dezavantajından bahsettim. Çoğu satıcı "o iş böyle kardeşim" der ciddiye almaz.
    Ama bana hak verdi, fazla olduğunu düşündüğü parayı paket içerisine koydu, 2 adet tester 1 adet oto parfümü de eklemiş sağ olsun.
    Paket fiyatlarını da revize etti bana uyguladığı ölçüde.

2 seneye kadar açık parfüm nedir bilmez öğrenciliğimde bile ciddi para yatırırdım parfüme. Ama "ulan güzelmiş farklı kokulara az para vermek" dedirtti.
    yanlış anlaşılmasın kendisinden aldığı kokudan beğenmediğim parfüm de oldu, doğaldır sonuçta parasına göre iş yapılıyor.
    sözün özü koku benzerliği, kalıcılık konusunda başarısı bana göre belki 75%'dir ama iş ahlakı konusunda kendisine tamamiyle kefilim.
    Şu ana kadar ne hata, ne faturasız gönderim vs. hiç bir yanlışı olmadı, üzerine de hakkı olmadığını düşündüğü parayı iade etti.

Kendi adıma teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natbolad -- 5 Şubat 2018; 13:47:12 >
  • iyi günler

size pm atmaya çalışıyorum ama sanırım ulaşmıyor.

bana ulaşabilirmisiniz?

@EserKozmetik
  • natbolad kullanıcısına yanıt
    saytun kullanıcısına yanıt
    Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim hocam. Güle güle kullanın :)

---

saytun

Hocam pm attım ancak cevap verebilir misiniz bilmiyorum. Telefon numaranızı onaylamanız gerekiyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

1 Ay kadar süre içerisinde Fısfıslı oto kokusunu çıkarıyoruz arkadaşlar. Fiyatı hakkında net bir hesap yapmadım (ileride belirtirim) ancak oldukça uygun olacak.

Sevgilerimle,
    Eser

Çok güzel haber eser hocam bu :) yeni araç kokusunu daha önce de konuşmuştuk. Bişeyler çıktı mı araştırabildiniz mi?

• eser hocam bugünün ya da bu haftanın testırları ne öğrenebilir miyiz ?
  • muscako M kullanıcısına yanıt
    mylove33 M kullanıcısına yanıt
    Ne çıktı mı anlamadım o kısmı hocam. Bu ürün 1 aya kalmaz hazır olacak. Diğer sorunuzu anlamadım sanırım :)

---

mylove33

Geçtiğimiz Xerjoff ve Body kouros hocam. Xerjoff bitti. Yarına Body ve Creed ViW olacak sanırım.

---

Tüm kargolar çıktı arkadaşlar.

Takip kodlarını saat 21:00 da burada paylaşmış olurum.

Sevgilerimle,
    Eser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 5 Şubat 2018; 16:14:1 >
  • Eser bey merhaba, hesabınıza 100 tl havale gönderdim.Siparişim şöyledir:

Creed Git

Creed Viw

Royal vintage

Lancome La vie este belle bayan

Shiseido Zen bayan

Bir önceki siparişimden farklı olan adres bigisini değiştirdim ve öm olarak ilettim. Tesekkurler

• Hugo boss bottled ve chanel bleu nun yanına ne tavsiye edersiniz 21 yaş için çok tatlı kokuları sevmiyorum

• 
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.