Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1438. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eser, eserlerin şaheser gibi; sana "wagner olayı" kitabından küçük bir alıntı ile yorumumu yapmak istiyorum...

"inanır mısınız!

dün yirminci kez insanlığın başyapıtını dinledim. yine tatlı bir kendinden geçmeyle sabrettim, yine kaçmadım. sabırsızlığıma karşı kazandığım bu zafer beni şaşırtıyor. böyle bir eser nasıl da mükemmelleştiriyor!

onunla birlikte insanın kendisi de bir "başyapıt" oluyor."

yaptığımız işleri artık lütfederek iyi yaptığımız şu günlerde senin bu işteki başarıların övülmeyi hak ediyor, kendine iyi bak başarılarının devamını diliyorum...
  • Prochnow kullanıcısına yanıt
    Yüreğinizin güzelliği hocam. Teşekkür ederim, paket ulaştı sanırım. Hayırlı olsunlar güle güle kullanın :)
  • creed millesime imperial,Pişman etmeyecektir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik33

creed millesime imperial,Pişman etmeyecektir :)

Hocam kullanıyormusunuz biraz yorumlasanız kalıcılık felan :) benzerlik olarak benzediği bir parfüm varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burberry clasic orijinalden benzerlik ve kalıcılık yorumlanabilir misiniz?

• Haşşırttıdıbilekbörd kullanıcısına yanıt
    Orjinalinden 10 kat guzel. Performans da guzel.

• Çoğu kişinin işine yarayacak bir soru

Eser hocamın parfümlerinden baya memnunum ama sıkarken dozu tam ayarliyamiyorum bazen cok aşırı

geliyor

Bazende koku tam istediğim sekilde kendini belli etmiyor

parfümün sıkalabilecegi en can alıcı noktalar nelerdir ve kac sefer sıkılmalı sizce ??

• GlaDiAaToR kullanıcısına yanıt
    Bu durumu düzeltmek için kokuyu tanımanız gerekiyor hocam. Ağırlığı yoğunluğu vs.. Her parfüm aynı oranda sıkılmaz. Kokuyu tanıdıkça rahat edersiniz. Şu kadar sıkın bu kadar sıkın diyemem ben size. Yakından sıkmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GlaDiAaToR

Çoğu kişinin işine yarayacak bir soru

Eser hocamın parfümlerinden baya memnunum ama sıkarken dozu tam ayarliyamiyorum bazen cok aşırı

geliyor

Bazende koku tam istediğim sekilde kendini belli etmiyor

parfümün sıkalabilecegi en can alıcı noktalar nelerdir ve kac sefer sıkılmalı sizce ??

Her koku için bu farklı. Eser Beyin dediği gibi kokuyu deneyimleyip kendi tercihinizi belirlemelisiniz. Ben şahsen bu iş için bir excel tutuyorum :) Kullandığım her parfüme ilişkin notlarım var. Kaç fıs sıkılmalı, parfüme verdiğim puan vs herşeyi yazıyorum. 25 parfüm var listemde, deneyip beğendiğim veya beğenmediğim. Bazı kokularda 2 fıs yeterli oluyor, bazılarında 4-5 fıs.
  • luna rossa ulaşınca deneyenler yorum yapabilirse sevinirim orjinale benzerlik ve kalıcılık açısından.iyi forumlar
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    hocam benimle paylaşır mısınız listenizi, teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom FORD - Black Orchid hakkında yardımcı olabilir misiniz ? İnternette okuduğum yorumlar iç açıcı değil. En çok merak ettiğim koku bu :/
  • _DarthVader_ kullanıcısına yanıt
    Piyasa da çokça kokusunu alabileceğiniz bir kokudur. Sevip kullananı fazla. Tanıdık koku. Ama ağırdır. Şöyle ki tom ford un hemen hemen tüm kokuları ağır ve kalıcı

• _DarthVader_ kullanıcısına yanıt
    Avon, gio, cool water vs kullanan bir gence Black orchid verirseniz iç açıcı olmayan yorum yapar tabi. Ortalama bir yaşta biri bunu kullanıp etraftan kötü yorum alması imkansız gibi.
  • Merhaba hocam kullandığım parfümler bitti 3. siparişimi geçeceğim bir sorum olacaktı,

1 adet Prive 50 Tl, 1 adet normal 25 Tl, 4 adet normal 75 Tl geçiyor ya 1 adet Prive 2 adet normal için Paket 2 yi alsam direk olur mu?

Saygılar
  • hocam l'eau bleue d'issey düşünüyor musunuz? böylesi yok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçtiğiniz prive 50 liralık ise 2 adet düz ürün ve 1 Prive 90 tl ediyor hocam.

-

Umaril

Yok hocam düşünmüyorum. Geçmişte yapmıştık bunu, pek benzemiyor orijinaline.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Tamamdır Eser Hocam senin görüşlerine güvenim tam

• Victoria-s-Secret/Bombshell kullandim ve cok hosuma gitti. Victoria Secretin diger parfumlerinden tavsiye edebileceginiz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: asenaozay

Victoria-s-Secret/Bombshell kullandim ve cok hosuma gitti. Victoria Secretin diger parfumlerinden tavsiye edebileceginiz var mi?

Bana Victoria's Secret - Scandalous tavsiye etmişlerdi. Nasıl bir koku bilmiyorum ama :)

• 
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.