Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1434. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.683
Cevap
2.047
Favori
8.313.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14321433143414351436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Arkadaşlar İstanbul buluşmamız hala devam ediyor muhabbet çok güzel. Gelmeyenler çok şey kaçırıyor.

Sol sıra önden arkaya: Spunch-bahadira_1986-nightsniffer-Rappapapom-mrygn

Sağ sıra önden arkaya; Sp4rco-Eserkozmetik-Hitech-fuckther7

Resmi çeken hocamız hiranyagharba, tam karşımızdaki arkadaşımız da Eserin memleketlisi Gökhan, forum üyesi değil.

Selamun aleykum maşallah ekip çok güzel olmuş. Keşke bende olabilseydim. Bir bakarsın biz Artvin'e gitmişiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eser bey en çok satan erkek ve bayan parfümlerini yazabilirmisiniz önceden denemedim 3 tane erkek 1 tane bayan için olan parfümden almak istiyorum fakat bilgim yok yazılı parfümler hakkında
  • Güzel ve keyifli samimi bir buluşma oldu haliyle parfum kokularida havada uçuştu. 😀

Hatta garson begenip Eserden bilgi aldi.

Masaya gelirken koridorda oud kokusu sarmisti eser afgano sıkmış :) Ben kullanamiyorum ama baskasinda koklayinca merak uyandırıcı bir koku.

Favorim Creed original santalla henuz tanismayan birkac arkadasa gosterdim onlarda begendiler Yanımda ufak bir sisesi vardi onu bir arkadasa verdim.

Lacoste white sıkan arkadas(Yagiz) yanimda butun oturma saati boyunca koktu. Fresh ve kalıcı isteyenler lislesine ekleyebilir.

Bayan parfumlerinden Victoria secret fabulousu begendim. Bombshelle benzer cok hos bir koku. Bayan parfumu kör alım yapacaklar rahatlıkla ekleyebilir listesine.

Bulusmadan notlar bunlar arkadaşlar gelenlere ve özellikle bizim icin Artvinden kalkıp gelen Eser kardeşime teşekkür ederim.

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Ne zaman nereye isterseniz gelirim arkadaşlar. Cok keyif aldim. Gelen gelmeyen herkese tesekkur ederim. Hakkınızı helal edin.

• şu konuyu ne zaman görsem ha bugun ha yarın alıcam diyorum listye bakınca hangisini seçeyim diye kafa gidiyor.

30 35 yaşa gidecek ağır gibi ama bunaltıcı da olmayan parfüm önerisi olan var mı ? buguüne kadar orjinal olrak hugo boss dark blue , pi , joop, rochas, angel falan kullandım çok eskide kalmış bunlar. hugo bossu çok severdim ama listede bile yok o derece :D yada isim mi değişik acaba ?

gerçi 2 ağır 2 hafif koku olsa daha mantıklı olur gibi.
  • SPaceLord Dolge gabana the one efsane bi koku orjinali kullandım. Siparişi verdim bekliyoruz yorum yaparım tekrar
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Ağır
    man in black
    Dhermes
    PDM Herod

Hafif kokular

Hugo matara
    Diesel fuel for life
    Nautico voyage
    Egoiste platinium

tavsiye ederim
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Eser hocam.merhaba

BAY

issey Miyake l'eau d'issey

M.Micallef - Royal Vintage [ROYL] / Delux

Memo - Russian Leather (Yeni)

BAYAN

Burberry - Weekend

Versace - Bright Crystal [V.Kr]

Victoria's Secret - Noir Tease (Yeni) [TEA]

2 sorum olacak assagidaki parfumleri bi 10 gunden alicam islerim.dolayisiyla ve getli alicam

1.Sorum sahibinden uzerinden almam gereken linkler ne sekil olmali.(kafam karisti o yuzden)

2.Bu parfumlerin icinde birbirine benzerler varmi ? varsa ckarip baskasini ekliycem.

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Koku getirecekseniz bende geleyim dedim Eser Bey yok getirmeyeceğiz dedi..
  • masada yabancı iki madde var onlar ne ki ? parfüm değil de yoksa elektronik sigara mı ?
  • İssey miyake bana hitap eden bir koku değilmiş, bleu channel ile takas edebilirim, istanbul içi

• Eser hocam Esenlikler

2* chanel şans
    1* chole love
    1*herod de marley...

Ödemeyi geçtim hayırlı satışlar dilerim :)
  • bvlgari pour homme ve lacoste white hakkında yorum alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: m2ho06

quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Arkadaşlar İstanbul buluşmamız hala devam ediyor muhabbet çok güzel. Gelmeyenler çok şey kaçırıyor.

Sol sıra önden arkaya: Spunch-bahadira_1986-nightsniffer-Rappapapom-mrygn

Sağ sıra önden arkaya; Sp4rco-Eserkozmetik-Hitech-fuckther7

Resmi çeken hocamız hiranyagharba, tam karşımızdaki arkadaşımız da Eserin memleketlisi Gökhan, forum üyesi değil.

Selamun aleykum maşallah ekip çok güzel olmuş. Keşke bende olabilseydim. Bir bakarsın biz Artvin'e gitmişiz :)

Muhabbetiniz bol olsun.Ankara buluşmasını bekliyoruz.
  • @eserkozmetik kardeşim millet parfumsuzlukten kırılıyor siz gezıyorsunuz :D yazdım eser siparişleri aman gozunu seveyım persembe cuma elımde olsun yola gidecek :D
  • Arkadaşlar garip bir isteğim olacak ama. Benim serseri gibi bi tipim var böyle gözlerim falan bayık bakıyor hayko cepkin gibi daha çok. Ben de sokak stili giyinirim genelde. Böyle bir tipe gidecek serseri parfümü bu diyeceğiniz bir parfüm var mıdır ?
  • DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Kinski al.Esrar esanslı olduğu için tam tipinin parfümünü kullanmış olursun
  • Vay Güzel tavsiye teşekkür ederim
  • Eser merhaba kolay gelsin, yıllar yıllar önce senden parfüm almıştım çok hoşuma gitmişti şimdi tekrar almak istiyorum, fakat tam olarak fiyat verebilirsen sevinirim biraz karışık tablolar veya ben anlayamadım...

1 adet 50mL Terre D'Hermes [HRM], 1 Adet 50mL Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme [YSL]

Fiyatı iletince ben sana banka hesabımdan yollarım daha sonra da bilgilerimi yollarım, iyi günler kolay gelsin.
  • DoubleJift kullanıcısına yanıt
    snob diye espiri yapasım geldi
  • 
Sayfa: önceki 14321433143414351436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.