Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: enes122 , caps1ock , Dogrudancennete , Phileo Sophia_ Daha Az
4 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 13 Misafir (6 Mobil) - 7 Masaüstü10 Mobil
54.797
Cevap
1.729
Favori
5.380.114
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    599 Mesaj

Bir musibet 1000 nasihatten hayırlıdır derler..Git al aklın başına gelsin :D 3-5 tane al almışken
    |
    |
    misyonix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Genelde, şişelerinden ele veriyor bu ürünler ama görmeden bir şey diyemezsiniz. Misal orjinal parfümlerde kalitesiz pompa, kapak bulunmuyor. Bazı özel parfümlerin şekilli kapakları cam & metal oluyor. Pompa kısımları dahi özel oluyor.

Gürcistanda parfüm fiyatlarına bakmak lazım.. TL karşılığı 1.5 gürcistan parasının..

Misal 2 site var..
    http://perfume.ge : sahte parfüm fiyatları (50-100 TL arası fiyatlar)
    http://myperfume.ge/?department=original : orjinal parfüm fiyatları (markaların orjinal satış fiyatları, TR ye yakın ama yinede ucuz)
    http://myperfume.ge/?department=copy : aynı sitede kopya parfüm fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 10 Ocak 2018; 22:30:46 >
    |
    |
    misyonix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

• Yarbay
    2829 Mesaj
    Merhabalar herkese. 2 kişiye rasgele parfüm almak istiyorum. Burada çok satılan sevilen parfümlerden 2 farklı parfüm önerebilir misiniz acaba beğenirlerse iyi olur.
    |
    |
    Arkadaslar tartışmaya gerek yok o fiyata o parfumler alınamaz. Tester parfum olayida masal. Cunku buyuk magazalara bile toplu alimlarda cok az miktarda veriliyor (1000 parfumde 1 gibi) kim onlari toplayip ucuz fiyata satabilir bu mümkün değil. Magazalarda bile cogu zaman tester kalmıyor yenisi gelmiyor.

Sise orjinalde olabilir hurdacilardan toplayip içini doldurabiliyorlar.

En azından açık parfum al ne aldığını bil :D Ona verecegin parayla mükemmel kalitede Dior homme intense prive alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Prada ise 25 yaş üzeri takım elbise ile yazın kullanılacak bir ürün. İkisini de çok sevdim özellikle danger :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m2ho06 -- 11 Ocak 2018; 0:0:32 >
    |
    |
    56 Mesaj

Merhaba. En az orijinali kadar kalıcı, oldukça yakın ve keyifli bir kokudur.
    |
    |
    muhalif13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    lacoste white ve prada lhomme yorumlayacak yokmu ahali

İkisinin de oldukça numunesini dağıttım ama yorum geldi mi ben de hatırlamıyorum.

Ben yorumlamayı pek istemiyorum ama kısaca yazayım. Orijinalinin ilk 1-2 dakikası bizimkinden daha yoğun kokuyor. (açılış kokuları dahil aynı, sadece yoğunluk farkı var. Koku demlenince bizimki de yaklaşır sanırım. 2 dakikayı geçmiyor bu durum) sonrası ortalama aynı. Ben belirgin bir fark göremedim. Müşterilerin yorumu daha önemli, onlardan gelecekleri dikkate alırsınız. Ben istemesem de maksimum ulaşabileceği seviyeye göre cevaplayabilirim.

Kokuyu bilmeyenler için:

Koku tarz olarak Dior Eau homme'a çok benziyor.Prada biraz daha tatlı, baharatlı ve amberlisi. İkisinde de çok geçişli notalar yok. Ortalama aynı düzende devam ediyor. Hissedilirlik ve kalıcılık L'homme da daha fazla. (Hisettiğim bu)

Bahadır da almıştı. Ulaşmadı mı denemedi mi bilmiyorum. O kaçırmazdı böyle yorumları.

Lacoste White ben orijinalini denemedim. Nautica voyage'e benzettim. Daha hafif ve sucul.

------------

Beni kırmayacak bir abimi etiketledim. Dün yada bugün elinde olacaktı.

Ahmet abi kullanıp yorumlayabilir misin L'homme'u?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 11 Ocak 2018; 1:58:19 >
    |
    |
    Bahsedilenler: bahadira_1986 , Ün!em kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör hasko3425

• Yüzbaşı
    447 Mesaj

Lacoste white orjinale benzerlik cok iyi. Zor bir koku degil zaten hafif ama sıktığım yerde 2 3gun kaldi.Kiyafette gunu cikarir herhalde.

-------------------------------------------

Bu arada bayan parfumu arayisindayim ve tutasteden denedigim Bvlgari omnia crystal cok hosuma gitti. Hafif, feminen, zarif ve oldukça çekici bir koku olmus. Kesinlikle oneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 11 Ocak 2018; 2:26:16 >
    |
    |
    Ün!em kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sergei lutens Chergui bayan parfümünü andırıyor mu unisex midir ?
    |
    |
    hasko3425 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Montale chocolate

Invictus

Boss vanilya

Dunhill desire

|
    |
    Fırın Sütlaç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence erkek parfümü. Bu tip kokuları seven bayanlar da kullanır elbette ama benim genel kaanatim % 90 erkek % 10 bayandır.

|
    |
    Ctnkyx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Seni kırmak ne mümkün eser. Sen bizim kaliteli kokulara açılan kapımızsın :)

Dün öğleden sonra ulaştı elime parfüm ama iş yoğunluğundan sadece saat 23 civarında 1 saat kadar kokuyu deneme fırsatım oldu. Koku genel olarak güzel. Evet Dior serinin bir tık andırıyor bu da içindeki iris çiçeğinden sanırım. Ama PRADA daha erkeksi geldi o da muhtemelen içindeki amber nedeni ile olsa gerek. Tatlı bir koku hissettim. Bu benim için güzel bir özellik.Kalıcılık ve yayılım hakkında yorum yapamayacağım. Ben genelde aldığım parfümleri 2-3 ay dinlendirilir öyle tam kullanmaya başlarım. Sonuç olarak kokuyu sevdim. Haftasonu tam gün kullanırım ve konuya ilave ederim.

|
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Prada gercekten ayrimi yapilabilen,diger bircok paefumden farkli ve pek yakin olacak turevi yok.

Portakal,amber az da olsa karabiber ve cicek kokusu var én azindan benim algiladigim.Gece kullanmaya daha uygun bir parfum.Resmiyet katiyor insana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 11 Ocak 2018; 10:20:28 >
    |
    |
    Ün!em kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar görmeyen kalmasın.

27 Ocak'ta istanbul'da toplanıyoruz. Vakti zamanı olan herkesi bekleriz.

Mekan ve saatleri zaman yaklaştığında konuşur paylaşırız.
    quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Prada gercekten ayrimi yapilabilen,diger bircok paefumden farkli ve pek yakin olacak turevi yok.

Portakal,amber az da olsa karabiber ve cicek kokusu var én azindan benim algiladigim.Gece kullanmaya daha uygun bir parfum.Resmiyet katiyor insana.

Genel beğeniye uygunluğu nedir hocam

Beyler bu D&P'de deodorant olarak satılan bir parfüm vardı zamanında. Lacoste'un kokusu olduğunu hatırlıyorum sanki. Biraz ağır, kesin böyle, odunsu bi kokusu vardı. Hangi parfüm olduğunu bulamadım, ona göre tutaste'de varsa 4'lü set siparişime eklicem. Lacoste'un böyle bir kokusu var mıydı, hatırlıyan var mıdır o deodorantı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ün!em

quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Genel beğeniye uygunluğu nedir hocam

Bu kokuyu kullandiginizda mutlaka insanlar olumlu olarak bu ne diye sorarlar emin olun.Zarif bir kokusu var.Ozellikle koku oturdugu zaman cok iyi bir hal aliyor parfum.Tabi orijinali icin.Replikalari nasil sonuc veririm bilmem.Dolabinizda mutlaka olmasi gereken bir koku,ayni sey dior sauvage icinde gecerli.

|
    |

Merhaba bu parfümleri almayı düşünüyorumda elinizde var mı acaba?
    Birde dieseli ilk defa alıcam nasıl bir kokusu var bilen yazabilir mi?

Diesel - Fuel For Life [FUEL]
    Burberry Classic [BRB]
    Lacoste Red [RED]
    Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV]
    |
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik

Anason ve ahududu kokusu baskın hocam. Anason sevmiyorsaniz önemiyorum :) Only the brave daha uygun olur.

|
    |
    TnaKreB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.