Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1396. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (6 Mobil) - 4 Masaüstü6 Mobil
5 sn
69.684
Cevap
2.047
Favori
8.313.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    slm.sizden epey parfüm aldım yanında o testerlardanda var.Bugün biten testerlara doldurayım dedim ama kapağı falan sökemedim.bunlara nasıl ekleme yapabilirim?
  • aybasan kullanıcısına yanıt
    Tekrar kullanıma uygun değiller hocam cam olanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

GGİ dumansı sayılmaz ama odunsuluk baya var gibi geliyor bana
    açıkçası kör alımlar çok riskli olmakla beraber deneyim artıyor
    ben yinede 3 sefer hepsine şans tanıyın ön yargı olmadan derim
    ben çoğu beğenmediğim parfümü 3-4 kullanımdan sonra beğenmeye başladım bazıları şuan favorim hatta hep alırım

Zaten başka şansım yok :) dediğim gibi asla sıkmam bu ne biçim dediğim kokular değil tarz meselesi diğer kör alımda da böyle olmuştu içlerinden Vakko tutmuştu 8 de 1 şu anda .

Dunhil Desire

Shezido Sen Sun

Vakko +

İnvictus

Chanel - Egoiste Platinum

Gucci - Guilty intense

Giorgio Armani- Acqua Di Gio Profumo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siparişim dün geldi. kinski yi sabah 2 fıs sıktım kazağıma kokudan şuan yanımda bir çuval esrar ile dolaşıyorum gibi hissediyorum. acayip yoğun bir esrar esansı var parfümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharremoter

Heskese merhaba. Sizlere iNViCTUS[iNV] vs iNViCTUS Avrupa[iN2] arasında kalan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışcağım. Öncelikle belirtmeliyim ki orijinalini henüz koklamadım. ilk olarak (inv) versiyonunu satın aldım ve çok memnun kaldım. Genel beğeniye çok açık bir parfüm. Deneme amaçlı daha tatlı olan Avrupa[iN2] versiyonunu da aldım daha kalıcı olmasını bekliyordum. Benim tercihin kesinlikle iNViCTUS[iNV] neden ? Daha sabunsu daha fresh ve kesinlikle daha kalıcı burnu yormayan ama buram buram kokan bir parfüm. Avrupa[iN2] ise şeker oranı kesinlikle kokunun önüne geçmiş. Bunlar benim naçizane fikirlerim.

Bu ara Tom Ford - Grey Vetiver [Grey] testerı geldikten sonra aşık olup sipariş vermiştim. İlk geldiğinde hiç beğenmedim ve çok farklı koktuğunu düşünüp bir köşeye atmıştım. Yaklaşık 2 ay sonra (dün) dolaptan çıkardım ve tekrar o aşık olduğum kokuyu aldım şikayet ettiğim hiç bir şey kalmamıştı. Sanırım bazen taze ürünlerde bu yaşanıyor. Herkese iyi akşamlar

Bekleme ile ilgili olan gorusunuze kesinlikle katiliyorum. Ilk aldigimda hosuma gitmeyen Tuscan leather su anda vazgeçilmezim oldu. Bekledikten sonraki hafif tatli hale donusmesi çok iyi. Bitmesin bi sure daha diye elimdeki diger parfumleri kullanıyorum :)

• Eser selamlar. 1 ay konuya girmedim neler gelmiş neler gitmiş. comme des garcons 2 Orijinalini de bildigim guzel blr parfumdu. Kacirdigima uzuldugum parfum olmamisti. Tekrar getirme sansin olsa ne guzel olur. Prive olur Delux olur.

• Dumansı koku olarak Creed Aventus, black afgano, odunsu koku olarak labo santal 33, baharatlı olarak spice bomb veya custom national denenebilir.
  • hitechh H kullanıcısına yanıt
    A.selam abi.

CDG2 yi fiyatından dolayı tek seferlik getirdim. Kendime alırım diye ama bana da kalmadı maalesef. Fiyatı delux ile prive arasında kalıyor. Privede'de gidecek bir koku değil. Kullananlar bir bitirsin.. Memnun kalırlarsa şubatta bir daha getiririz.
  • ben çok beğeniyorum. eşim sth kullandığı gün kokuyu defalarca içime çekiyorum. alışılmışın dışında, küf gibi değilde tütsü gibi kokuyor.

Eser Bey, "Lancome Hypnose Senses" parfümünü ileride düşünür müsünüz? En azından denemenizi tavsiye ederim. Parfümü adeta içmek istiyorum o derece hoş bir koku ama orjinali bitince tekrar o kadar para vermek de istemiyorum
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Vakkoyu sevdiyseniz büyük ihtimalle roja dove dangerida seversiniz. Ama bir kör alım daha yapar mısınız bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

Vakkoyu sevdiyseniz büyük ihtimalle roja dove dangerida seversiniz. Ama bir kör alım daha yapar mısınız bilemem

Yaparım hocam bir dahakine alırım deneyerek bulacağım.

Aslında geçmişte kullandığım kokulardan galiba yeni koku tarzlarını yakıştıramıyorum

Lacoste red

Burbury klasik

Hatta mavi jinsin üzeri kot modeli olan bir parfümü vardı

Vakko

Hatta hatta üzülerek Jağler bile :) hoş geliyor hani daha erkeksi kokuları seviyorum gece kokusu gibi. Olursa tavsiyen sevinirim

• hoksi kullanıcısına yanıt
    Eski tip aromatik fujer iste roja dove. Jagler gibi vakko gibi. Ama onlardan daha elite. Açılışı belki sevmezsiniz ama koku hemen oturuyor. Givenchy xeryus Rouge da sevebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 21 Aralık 2017; 16:25:54 >
  • GoldenApple G kullanıcısına yanıt
    Merhaba abla. Yeni kokuda biraz çok koştuk bu ay. 2-3 ay kadar yeni koku denemek istemiyorum :)

Ortalık sakinleştiğinde kokuyu dener seni haberdar ederim.

Bunu seversin sen :)

-----

Arkadaşlar kargolar teslim edildi. Akşam 21:00 da kodları burada paylaşmış olurum.

O saate kadar mesajlarınıza dönemeyebilirim.

Sevgilerimle,
    Eser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 21 Aralık 2017; 16:39:44 >
  • hocam sth'yi yeni sipariş vereli kaç gün oldu? koku demlenmedi sanırsam ya da bana ağır bir paçuli kokusu geliyor, tek paçuli geliyor başka bir şey yok. annem direkt küf dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taze degil hocam Sth. Urunde bir sıkıntı yok yani.

• 4 lü paketten aldım. Parfümlerin 3ünü kendim seçtim, 1inide satıcı arkadaştan istediğim özellikleri söylerek kendinin önerip göndermrsini istedim. Paketim az önce geldi. Keşke 4 parfümüde kendisine seçtirseydim :) mükemmel bir seçim olmuş. Teşekkür ederiz

• Daha önceden Joop Homme kullanan birisi olarak bugun bana ulaşmış olan Tutaste Joop Homme hakkında çok olumlu izlenimlerim oluştu. Koku birebir aynı orjinaline göre daha hafif diyenler olmuş siz onlara takılmayın. Bugün geldigi için kalıcılık hakkında birşey diyemiyorum fakat Tutaste kalitesini anlatmaya gerek kalmaz :) Eser Bey işini düzgün yapan birisi sağolsun en kısa zamanda toplu bir alım yapacağım inşallah. İyi akşamlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

A.selam abi.

CDG2 yi fiyatından dolayı tek seferlik getirdim. Kendime alırım diye ama bana da kalmadı maalesef. Fiyatı delux ile prive arasında kalıyor. Privede'de gidecek bir koku değil. Kullananlar bir bitirsin.. Memnun kalırlarsa şubatta bir daha getiririz.

Super haber, sana da kalmadı madem gelsin gelsin :) Subatta çok iyi olur benim gibi bekleyenler varsa ona hazirlasinlar kendilerini :) Ayrica onumuzdekı hafta arkadaşlarin istedigi siparisim olacak 10-15 tane kadar, haftaya haberlesıyor oluruz.

• Tom Ford - Tobacco Vanillie gerçekten biraz ağırmış , ama ilk 1 saat ,, daha sonra çok hoş bir hal alıyor , benim gibi ağır parfüm severlere tavsiye ederim , kalıcılığı da had safhada , prive ayarında bir parfüm diyebilirim
  • tonyali61 kullanıcısına yanıt
    prive'si gelecekti hocam :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.