Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1385. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: commandostigre
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir (3 Mobil) - 14 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.684
Cevap
2.047
Favori
8.313.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DHİ Tutaste seviyesinde değildi, kalitesi artıyor ve Tutaste seviyesine geliyor demek oluyor bu mesaj :)
  • bahadira_1986 B kullanıcısına yanıt
    Yok yanlışın var. Privesini cıkarıcaz :)
  • Ürün dün uzun ugraslarima rağmen elime ulaşmayınca bugün gittim kendim aldım.Sorunsuz alışverişti memnun kaldım aras kargo haric.Eser beye teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mylove33 M kullanıcısına yanıt
    Bende var One Million ile hugo boss un birleşimi gibi bi koku fresh lik te var hoş bi parfüm ama kendileri yapmışlar belli herhangi bir markanın çakması değil.

Geçenlerde uğradığımda tester verdiler bana bu arada testerdan sıktım :) seneler önce bargellodan kullanırdım tanıdıktı uğradım bi dene dediler bakalım :) benim hoşuma gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FragranceLover -- 12 Aralık 2017; 12:32:41 >
  • Merhabalar.

Sipariş vereceğim ama parfümler hakkında çok da bilgi sahibi değilim. Yaşım 40, bilgisi olan arkadaşlar yaşıma uygun ve kalıcı kış parfümü tavsiyesinde bulunursa ziyadesi ile memnun olurum.

Saygılar.
  • Black Afgano listenize ekleyin yasınızada uygun cok klas bir kokudur . Sıktığınızda soran cok olur
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Tutturamadık desene :) Ama bu daha sağlam bir habermiş.

Yeni çalışma yok diyen Eser yine dayanamadı ve yaptı yapacağını :)
  • bahadira_1986 B kullanıcısına yanıt
    Susmadı arkadaşlar geçen gün :) Dayanamadım. Kısa sürede yok ama. 1 aya kadar getiririz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Yok yanlışın var. Privesini cıkarıcaz :)

hocam ilk sayfayı okudum ancak bilgiye ulaşamadım .prive ve tutaste dediğiniz ne oluyor?bizim bu normal verdiğimiz siparişler ne oluyor
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Anlamadım hocam sorunuzu? İlk sayfada bir şey yok henüz muhabbet aşamasında hocam. Dior intensin farklı bir kalitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serciob58

Black Afgano listenize ekleyin yasınızada uygun cok klas bir kokudur . Sıktığınızda soran cok olur

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Tavsiyenize uyup sipariş vereceğim
  • Dhi haber cok guzel oldu vallahi :)

• merhaba arkadaşlar bende 4 lü parfümden almak istiyorum. parfüm işlerinden hiç anlamıyorum. 25 yaşında bi erkeğim güzel, baymayan ve kalıcı kokular önerebilirseniz sevinirim
  • Herkese için kör alıma uygun tavsiye :
    - Xeryus Rouge
    - Boss Vanilyalı
    - Invictus

4. olarakta siz ne demek isterseniz onu seçin :)
  • Eser hocam chocolate greedy su an eski sise ilemi yolluyorsunuz yenisi ilemi ?

• Serciob58 S kullanıcısına yanıt
    Geçen fotoğrafladığım şişeden 1-2 ürün geldi hocam henüz. Ondan önce gelen kare şişede Cho. invictus. vanilyalı boss vs gibi çok satılanlar hızlı değişir.
  • Patience kullanıcısına yanıt
    Kalıcılık durumları nedir hocam

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Şimdi kalıcılık kastınız sıktım 3 gün koktum ise o parfüm parfüm değildir başa birşeydir.

Durumu ortama vs göre değişiyor aslında mesela black afongo çok yoğun daha çok kalıyor ama yayılımı birmiş oluyor sen kolunda hissedersin belki ama etrafın alamaz.

Kısaca sabah 8 de 3-4 fıs öğleden sonra 3-4 fıs tamadır.

kalıcılıktan ziyade sizin sevmeniz ve etrafa yayılımı ve tepkiler önemli
  • Karışmak istemem ama Black Afgano evet epey iyi ve karakterli bir koku lakin burun pratiği gerektiren parfümlerden bana kalırsa. Herod gibi bir alternatif daha iyi olmaz mı?
  • Patience kullanıcısına yanıt
    212 sexy men ve ck euphoria orjinallerini kullandım ve değişik bir marka denemek istiyorum aslında bu kokulara yakın
    Black orchid
    İssey miyake
    Paco rabenne Black xs
    Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme
    Xeryus rogue
    Abercrombi
    Hermes
    Channel-allure
    Ch men prive

kokular hakkında düşüncelerinizi yapabilirmisiniz

Zamanınız varsa tabikide

Sizin gibi arkadaşların tavsiyesi benim için her zaman önemlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 12 Aralık 2017; 16:29:55 >
  • 
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.