Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1282. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: juvenil91
1 Kayıtlı Üye ve 19 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.701
Cevap
2.048
Favori
8.316.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Şişemizi şimdilik değiştirmiyorum. Dediğim gibi valfler ve kapaklar değişecek (yani gelen yeni ürünler o şekilde olacak) O sekilde sevmez ve şişe değiş derseniz o konuda birlikte karar veririz.

Tam olarak alttaki şekilde olacak. Nasıl açabileceğinizi vs öğretirim bir video ile.

Müthiş olmuş!

Her geçen gün kendini geliştiren esnaf gibi esnaf 👏 👏

Daha da dokunma. Daha iyisini bulana kadar böyle devam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayan parfümü önerilerine açığım daha önce şu 4lüyü almıştım eşime. şimdi 2 eşime 2 kardeşime alacağım.

Olympea
    Zen
    Chloe love
    Gucci envy me
  • ya bu aras kargo dalgamı geçiyor. Bugün teslim günüydü sabahtan beri gelen giden yok , ama adresinizde size ulaşamamamızdan kargonuz teslim edilmemiştir diye mesaj geliyor. Şubeyi arıyorum telefonu açmıyolar şaka gibi

• ilkkan03 kullanıcısına yanıt
    enteresan bir kargo Allah'tan sürekli alışveriş yaptığım için tanıyorlar beni de her kargo zamanı 12 1 gibi geliyorlar öteki türlü rezalet bir kargo
  • Merhabalar Eser bey forumda parfüm ararken sizi buldum. Okuduğum kadarı ile kullanan arkadaşlar gayet memnun. Kısmetse benim de sizinle ilk alışverişim olacak. Fakat ondan önce stok ve kafama takılan soruları sormak istedim. Altta yazacağım 4 parfümde karar kıldım. Acaba elinizde varmıdır?
    1-)Creed - Virgin island Water (Bu parfümde stok olmadığı belirtilmiş)
    2-)Giorgio Armani- Acqua Di Gio
    3-)Gucci - Guilty intense
    4-)Hugo Boss - Boss (Bottlet) - Hugo Boss - Boss (Vanilyalı) ( Bu parfümlerden ilkini biliyorum. Bu ikisinin ne farkı var. Bildiğim kadarıyla ilkide vanilyalı. Hangisi daha kalıcı daha yumuşak insanı yormayan koku siz hangisini önerirsiniz.)

Kullanan arkadaşların geneli memnun olduğu için parfümlerin taze, yeni doldurulmuş bekleme yapmamış olduğunu umuyorum. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşşekkürler. Hayırlı satışlar.
  • powerendles P kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Vanilyalı olan daha fazla kalir. Digeri daha yumusaktir. Arada sadece ekstadan vanilya eklidir. Sordugunuz urunler elimizde var. Sadece creed viw sali günü gelecek. Oldukca tazeler ancak eski koku her zaman tazeden iyi olur. Bilginize..

----

Yetistiremedikleri kargolar subeye döndüğünde o tur seçenekleri giriyorlar. Pazartesi erkenden getirirler kargonuzu. Bugün yarim gun oldugu için yetistirememislerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 19 Ağustos 2017; 16:18:57 >
  • 2 günde teslim edilmesi gereken kargoyu bu gün üçüncü gün teslim edemedi araskargo efendi . bizzat gittim tam bir saat durdum üç kişi birden aramasına rağmen bulamadılar paketi , ilginç olan ise elemanın biri ne gelecek diye sordu bende küçük bir paket dedim , daha sonra aramaya katılan başka elemana parfüm arıyoruz ona göre ara dedi ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonyali61 -- 19 Ağustos 2017; 19:28:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

bayan parfümü önerilerine açığım daha önce şu 4lüyü almıştım eşime. şimdi 2 eşime 2 kardeşime alacağım.

Olympea
    Zen
    Chloe love
    Gucci envy me

Chanel Chance beğenmeme imkanları yok
  • 19 Ağustos Aras kargo takip kodları:

www.araskargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgilerimle,
    Eser

YUNUS E M 7320742639163

YASİR Ç 7320742644393

ERCAN N 7320742645498

OĞUZ A 7320742636287

MUSTAFA E 7320742647427

DENİZ A 7320742642039

ALİ U 7320742643250

İSMAİL B 7320742638144

NİHAL K 7320742641168

OZAN P 7320742640413

------------

Creed ViW Salı günü gelecek.

Versace Dylan blue'da 10-12 gün içerisinde listemizde olur arkadaşlar.

Bilginize...
  • Dylan blue guzel parfum. Listeye gelecek olmasina sevindim. Sauvage ve bleu chanelden esintiler var ozellikle amber kullanimi sauvagee cok benziyor.

Muhtemelen bolca iltifat alır etraftan ilkbahar yaz kullanimina yatkin fakat dört mevsim gider.

• Eser hocam creed original vetiveri creed şişesinden mi dolduruyorsun?

Benzerlik çok çok iyi.

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Hehe :) yok hocam taklidi kolay koku.

• Tom Ford Grey Vetiver ile issey Miyake l'eau d'issey arasında kaldım. Hangisi daha kalıcı?
  • Eser Bey, selamlar, saygılar. İyavuz42 nickli arkadaşımızın oldukça olumlu yorumlar yaptığı Ermenegildo Zegna - Zegna Forte [ZGN] adlı kokuyu listede göremiyorum. Üretimini durdurdunuz mu? İyi çalışmalar dilerim.

• xantiago X kullanıcısına yanıt
    bahtszbdvi kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam aleyküm selam. Zegna forte maalesef artık yok.

---

bahtszbdvi

Emin değilim ancak koku olarak Greyi öneririm.
  • Bence KNZ formülasyonu gayet güzel. Kesinlikle tekrar alışveriş yaparım!
  • Eser abiden yine black code ve ultramarine siparişi verdim kalitesinden şüphe yok zaten
  • Eser abiden aldığım invictus ve vanilyali boss biraz önce elime ulaştı.vanilyali bossu invictus tan daha cok begendim ama ikiside cok guzel kokular almanizi tavsiye ederim.ama kaliciliklari hakkinda bir sey yazamiyacam .bugün deneyip bilgilerimi yazarim.artık hep eser abiden alicam parfumumu.

• Değerli dostlarım bu hafta çok stok sorunu yaşayacağız. Sağolsunlar Perşembe günü şişeleri gönderecek olan firma göndermemekle kalmadı, haber de vermedi. Az önce aradığımda öğrendim yarın ambara verilecekmiş. 1 hafta gibi dolumunu yaparlar. O yüzden rafta stokta kalmayanı ilk sayfadaki listeden düşüyorum.

Bayram arifesi böyle bir durum yaşamayı hiç istemezdim kusura bakmayın.

Ayrıca bu mesajım itibarı ile gelen siparişler yarına kargolanacaktır.
  • Merhabalar arkadaşlar. Ben acqua di gio ve acqua di gio profumo arasında kaldım. Daha önce düz gio kullanmıştım. İkisi arasında ne gibi farklılıklar var, hangisi daha kalıcı vs. kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim. Siparişim yarın yola çıkacak o yüzden kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum .
  • 
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.