Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1204. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
69.674
Cevap
2.047
Favori
8.311.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesekkur ederim abi ikinci kez siparis ettim geldi muhtesem sin hayirli isler

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayuming kullanıcısına yanıt
    Çok yakışıklı duruyorlar :) Güle güle kullan kardesim.
  • 15 ml prive fiyatlari ve ne zaman satin alinabilecegi belli oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 24 Mayıs 2017; 12:21:28 >
  • GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşım.

Peki kenzo nun muadili açık parfümü varmı nereden alabiliriz.

• hakanlg H kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam Bayanlarda en beğendiklerim bu kokular, kışlık olarak geçenlerde var ama çok güzel tarzları var yinede tavsiye etmek istedim. Bu listeye ekleme yapabilirim ama şimdilik size bu kadar yeter sanırım :)

1- Lancome - La Vie Est Belle
    2- Jo Malone-Peony & Blush Suede
    3- Estée Lauder - Modern Muse
    4- Narciso Rodriguez - Narciso Rodriguez for her
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Forumda

GKHN1905 arkadaşın belirtmiş olduğu

Kenzo pour homme veya bunun açık olanı varımdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: fiziksel58

Forumda

GKHN1905 arkadaşın belirtmiş olduğu

Kenzo pour homme veya bunun açık olanı varımdır.

https://forum.donanimhaber.com/acik-parfumde-orijinal-notalar-tutaste-maximum-kalite--85853049
  • GullyFoyle kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim abi
  • İlk sayfaya bakmak arkadaşın bir türlü aklına gelmeyince artık : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandoer

Merhaba Hocam Bayanlarda en beğendiklerim bu kokular, kışlık olarak geçenlerde var ama çok güzel tarzları var yinede tavsiye etmek istedim. Bu listeye ekleme yapabilirim ama şimdilik size bu kadar yeter sanırım :)

1- Lancome - La Vie Est Belle
    2- Jo Malone-Peony & Blush Suede
    3- Estée Lauder - Modern Muse
    4- Narciso Rodriguez - Narciso Rodriguez for her

Merhaba hocam teşekkür ederim ilginiz için yazlık olarak hangilerini ekleyelim sizce
  • Arkadaşlar merhaba

diesel only the brave

dior home intense

allure home sport chanel

gio profumo

Bundan 8 ay önce 4lu paket olarak yukarıda verdiğim parfümleri sipariş etmiştim. Diesel , Gio ve allure kokularını çok beğendim. Ozellikle allure cok iyidi pek kalici olmasa da. Genelde fresh kokuları çok seviyorum. Nautica voyage ve blue modellerini çok uzun yıllar kullandım. Yine bu kokulara benzer fresh bir koku listesi yapmamda yardımcı olursanız çok sevinirim. Eser hocam meşgul olduğundan onun başına eksimek istemedim

• elkun kullanıcısına yanıt
    Meşguliyetten değil hocam ama ben öneri yapmıyorum. Kilitleniyorum o an tüm mallarımı unutuyorum :)
  • hakanlg H kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsinide ekleyin derim hepsi çok hoş :)
  • Değerli dostlarım an itibarı ile gelecek siparişler yarın kargolanacaktır, bilginize.

Tüm siparişler kargoya teslim edildi. Akşam 21:00 de kodları buradan alabilirsiniz.

Sevgilerimle,
    Eser
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandoer

Hocam hepsinide ekleyin derim hepsi çok hoş :)

Teşekkürler hocam sağolun
  • jo malone pb suede

Yine harika bir iş çıkarmışsın yaza damga vuracak bir urun gelmiş.

Bu kez tersten gideceğim kokuya kokladığınız an gözünüze kesinlikle pembe çiçekler gelecek, şakayık çiçeğin ne olduğunu bilmesem de şu zamana kadar bilmemenin hüznü u var içimde

O kadar pırıl pırıl bir koku yansıyor ılk sıkışta pahalı çiçekçi dükkanına girmiş gibi hissediyorsunuz. Tatlı gibi ama tatli değil şekerimsi bir tatlılık değil bu elma ve gülden gelen. Gülün baskınlığı çok yerinde olmuş (sürekli kendini hissettiren bir yapıda olmaması )

Kokunun genel Performansı ve hissedile bilirliği çok yüksek , ole farklı arayış içinde , ferah çiçeksi koku arayanlar için tam ideal .Kor alıma dahi uygun olacağını düşünüyorum bunun yanında dior addict , Cacharel noa da tercih edilebilir. saygilar.

• dostum sizin listenizde de göremedim.

Armani Diaomonds erkek parfümünü "Loris" markası dışında hiçbir doldurma parfüm satılan yerde bulamıyorum. Sizde de yok. Gelir mi acaba?
  • Merhaba, 20-25 yaşlarında erkek için önerebileceğiniz güzel kokulu ( meyve aromalarından hoşlanmıyorum) 1 adet 100ml satın almayı düşünüyorum sahibinden üzerinden. Bana önerebileceğiniz koku var mıdır ?
  • aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Maalesef listemizde ve planımızda yok. Sadece ilk sayfada bulunan ürünler var.
  • İyi günler,

Daha önce Jean Paul Gaultier-Le male, Dior-Fahrenheit, Paco Rabanne-iNViCTUS ve Carolina Herrera CH MEN'den almıştım. Yanında da test için Chergui ve Creed SMW vardı. JPG biraz ağır geldi ama yine de hoşuma gitti ama FHR'den pek hoşlanamadım fazla ağır kaçtı bana. iNV favorimdi. Aynı şekilde CH'den de hoşlandım ve severek kullandım. Şimdi bir 4lü sipariş daha vermek istiyorum ama öneriye ihtiyacım var. Bu dörtlüden birini Creed SMW olarak belirledim. Yaza yönelik 20 yaşlarında bir delikanlıya hoş, etraftan(özellikle de kız arkadaşlarından :) ) da olumlu yorumlar alabileceği neler önerirsiniz?

Aylar önceki yorumlardan dolayı aklımda ayrıca Creed - Virgin island Water, Nicos - Sculpture, Chanel - Bleu de Chanel, Costume National - Scent intense da var.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.