Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1179. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11771178117911801181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eyv kardeşim tavsiye için arkadaşım yazmış postu. ben eserden bugune kdr yaklasık 100 150 parfum almışımdır zaten :D
  • Eser bey sipariş no:11384420
    Erkek
    Diesel - Only The Brave - ( Yumruk ) [Dsl2]
    Lacoste Essential [ESS]

Bayan
    Calvin Klein - Euphoria [EU2] (Bayan olduğunu belirtin lütfen)
    Armani - SHE [SHE]

Teşekkürler

Ayrıca özelden de mesaj attım bakarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adoni -- 30 Nisan 2017; 9:45:15 >
  • adoni kullanıcısına yanıt
    Baktim abi. Kesene bereket tesekkur ederim. Dun gecede. Beri ozel mesajlara ulasmakta biraz zorlandim. Surekli hata veriyor forum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yardım isteyebilir miyim? Malumunuz yaz geliyor yazlık koku arayışı başladı ama benim beğendiğim çoğu parfüm genelde ağır kokular kışlık kokular acaba çok da tatlı olmayan ama yaz için uygun olanilecek kokular önereblir misiniz? Örn one million gib i olmayan :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eser hocam Bleu de Chanel EDP versiyona bir el atmalisin bence, genel beğeniye uygun oldugunu düşünüyorum.

• Benim önerim hoş olmaz ama son sayfalarda hep yazlık muhabbetleri edildi. Öneriler sunuldu. Onlardan yararlanmanızı öneririm hocam. 2-3 sayfayı okumanız yetecektir.

-------

Fabrikalar yapmıyor hocam. Hermes'in de yok. Yeni fabrikanın Blue'su da güzel ona da bakarız ama EDP ikisinde de yok.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    EDP ile EDT arasında koku farkı da var zaten bana göre EDP daha güzel takım elbiseye uygun inşallah fabrikalar yapar da alırız :D
  • eros çok sarmadı beni, aqva falan da çok sıradan geliyor yazlık koku deyince genelde birbirine çok benzettiğim için yazlık kokuları kolay kolay beğenemiyorum. önerebileceğiniz farklı diyebileceğiniz yazlık kokular var mı?
  • ha bu arada izlememiş olan varsa perfume çok sağlam filmdir, gece iyi gider :)
  • Eser Bey den daha evvel 3-4 siparişim oldu..Bazı parfümleri çok beğendim bazılarını ise kullanamadım ağır geldiği için..Uzun zamandır almayı düşündüğüm ancak sipariş vermediğim bazı parfümlerini ise bir arkadaşım vasıtasıyla temin edip denedim..Bir çoğunu orjinalleriyle kıyaslama imkanım oldu..Bunlar hakkında kısa değerlendirme yapmak istiyorum..

M.Micallef - Royal Vintage ..Orjinaline belki de en çok benzeyen koku olmuş..gerçekten harika..Tebrik ederim..

Acqua Di Parma - Fico di Amalfi .... Orjinaliyle neredeyse aynı..Çok başarılı buldum..Yaz için ideal bir parfüm

Bond No 9 - New York OUD ...Orjinalini kapaktan koklamıştım sadece..Bu nedenle kıyas yapamayacağım ancak ağır bir koku..Zaten orjinali de çok ağır..Tutaste koku olarak güzel ancak dediğim gibi ağır..Kör alışa uygun değil

Creed - Virgin island Water Orjinaline benziyor ancak ben hindistan cevizi notasını beğenmedim..Yaz için uygun bir koku

Dior - Ambre Nuit ...Orjinaline benzemeyen kokulardan ambre nuit..Bende orjinali mevcut,severek de kullanıyorum ancak Tutaste benzememiş maalesef..

Dior - Oud Ispahan ...Bunun da orjinalini aldım,severek kullanıyorum ancak ben bunu da benzetemedim..

Frederic Malle - Musc Ravageur ..Orjinalini Beymen de denedim..Gerçekten güzel bir koku ama kör alışa musait deil..Ağır bir koku..35+ üstü ağırbaşlı beyefendi kokusu :)

Thierry Mugler - A*Men..Orjinaline çok benzeyen kokulardan..Açılış zor ama 1-2 saat sonra koku oturuyor ve gerçekten hoş bir hal alıyor..Kör alışa uygun değil

Tom Ford - Tobacco Vanillie...Orjinaline benzese de Tobacco vanille yerini tutmaz :) Ama ben orjinali yerine Bargello dan aldığımı kullanıyorum..O bitinc eTutaste den devam ederim :) Başarılı buldum..

Nasomatto - Black Afgano ...Orjinalini denemedim ama zor bir koku..Benim taşıyabileceğim bir koku değil..

Parfums De Marley - HEROD ...Orjinalini kapaktan kokladım sadece..Tutaste başarılı bence..Gene de ağır bir koku,herkes beğenmez..

Prive no.3 Ambre (Serge Lutens – Ambre Sultan) ..Bunun orjinali berbat mı berbat bir koku..Tutaste orjinale benzetememiş ancak güzel bir koku çıkarmış :) Orjinaline benzemiyor,benzemesin de :D

Prive no.6 Leather ( Dior Homme - Parfum ) Bunun orjinalini denemedim..Dior homme ve dior homme intense kullandım..Bu da 2 si arasında bişey gibi duruyor..Başarılı bir koku olmuş bence..Hatta şu an üzerimde,çok güzel kokuyor :)

Tom FORD - Velvet Orchid Çok tatlı yumuşacık bir koku olmuş..Kör alışa müsait hoş bir koku

Royal Vintage ve Fico di Amalfi devamlı kullanacağım parfümler..Sırada The One,jpg Ultramale ile Velvet Amber var..Bir sonraki siparişe ekleyeceğim

Arkadaşlar yukarıda bazı parfümleri beğendiğimi bazılarını beğenmediğimi yazdım ancak ben orjinalleriyle kıyaslama yaparak yaptım eleştirilerimi..Açık parfüm olarak düşündüğümüzde Tutaste 1 numara kesinlikle..Sonuçta 15 liralık parfüm alıyoruz..Bunu da düşünmek lazım...Ne kadar ekmek o kadar köfte..Daha pahalı esanslar kullanılsa fiyatlar da artacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 2 Mayıs 2017; 12:25:3 >
  • ZinedineZidane kullanıcısına yanıt
    Gio Profumo

DG The One

Creed O.Vetiver

Nautica Voyage

Bvlgari Pour Homme

• Eser adam gibi adamdır parfümleri de kraldır.

• chanel egoisteyi eser hocamdan kullanan arkadaşlar dökülün :) çok çiçek notası var koku tam olarak nasıl ve kalıcılığı ne alemde?
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    2 seçeneğe indirseydiniz hangilerini seçerdiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Gio Profumo yanında

Bvlgari Pour Homme yada DG The One

Desire Blue tavsiye ederim.
  • aventusu kalıcılıkta sevmemiştim royal vintange aldım arasında dağlar kadar fark var royal vintage akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadıoğlu321

aventusu kalıcılıkta sevmemiştim royal vintange aldım arasında dağlar kadar fark var royal vintage akar

Aventus kalıcılık konusunda sınıfta kaldı bende de fakat kokusu muhteşem royal vintage benzer bir koku mu biraz daha anlatır mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordumuzca

quote:

Orijinalden alıntı: Kadıoğlu321

aventusu kalıcılıkta sevmemiştim royal vintange aldım arasında dağlar kadar fark var royal vintage akar

Aventus kalıcılık konusunda sınıfta kaldı bende de fakat kokusu muhteşem royal vintage benzer bir koku mu biraz daha anlatır mısın ?

aynısı diyebiliriz ben farkı anlayamadım royal vitange kalıcılık süper

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

Eser Bey den daha evvel 3-4 siparişim oldu..Bazı parfümleri çok beğendim bazılarını ise kullanamadım ağır geldiği için..Uzun zamandır almayı düşündüğüm ancak sipariş vermediğim bazı parfümlerini ise bir arkadaşım vasıtasıyla temin edip denedim..Bir çoğunu orjinalleriyle kıyaslama imkanım oldu..Bunlar hakkında kısa değerlendirme yapmak istiyorum..

M.Micallef - Royal Vintage ..Orjinaline belki de en çok benzeyen koku olmuş..gerçekten harika..Tebrik ederim..

Acqua Di Parma - Fico di Amalfi .... Orjinaliyle neredeyse aynı..Çok başarılı buldum..Yaz için ideal bir parfüm

Bond No 9 - New York OUD ...Orjinalini kapaktan koklamıştım sadece..Bu nedenle kıyas yapamayacağım ancak ağır bir koku..Zaten orjinali de çok ağır..Tutaste koku olarak güzel ancak dediğim gibi ağır..Kör alışa uygun değil

Creed - Virgin island Water Orjinaline benziyor ancak ben hindistan cevizi notasını beğenmedim..Yaz için uygun bir koku

Dior - Ambre Nuit ...Orjinaline benzemeyen kokulardan ambre nuit..Bende orjinali mevcut,severek de kullanıyorum ancak Tutaste benzememiş maalesef..

Dior - Oud Ispahan ...Bunun da orjinalini aldım,severek kullanıyorum ancak ben bunu da benzetemedim..

Frederic Malle - Musc Ravageur ..Orjinalini Beymen de denedim..Gerçekten güzel bir koku ama Tutaste benzetememiş..

Thierry Mugler - A*Men..Orjinaline çok benzeyen kokulardan..Açılış zor ama 1-2 saat sonra koku oturuyor ve gerçekten hoş bir hal alıyor..Kör alışa uygun değil

Tom Ford - Tobacco Vanillie...Orjinaline benzese de Tobacco vanille yerini tutmaz :) Ama ben orjinali yerine Bargello dan aldığımı kullanıyorum..O bitinc eTutaste den devam ederim :) Başarılı buldum..

Nasomatto - Black Afgano ...Orjinalini denemedim ama zor bir koku..Benim taşıyabileceğim bir koku değil..

Parfums De Marley - HEROD ...Orjinalini kapaktan kokladım sadece..Tutaste başarılı bence..Gene de ağır bir koku,herkes beğenmez..

Prive no.3 Ambre (Serge Lutens – Ambre Sultan) ..Bunun orjinali berbat mı berbat bir koku..Tutaste orjinale benzetememiş ancak güzel bir koku çıkarmış :) Orjinaline benzemiyor,benzemesin de :D

Prive no.6 Leather ( Dior Homme - Parfum ) Bunun orjinalini denemedim..Dior homme ve dior homme intense kullandım..Bu da 2 si arasında bişey gibi duruyor..Başarılı bir koku olmuş bence..Hatta şu an üzerimde,çok güzel kokuyor :)

Tom FORD - Velvet Orchid Çok tatlı yumuşacık bir koku olmuş..Kör alışa müsait hoş bir koku

Royal Vintage ve Fico di Amalfi devamlı kullanacağım parfümler..Sırada invictus ile Velvet Amber var..Bir sonraki siparişe ekleyeceğim

şu prive no.6 yı biraz daha anlatırmısın , mesela kalıcılık farkedilirlik nasıl ? prive olması diğerlerine göre kalıcılığı nasıl ?
  • 
Sayfa: önceki 11771178117911801181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.