Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1093. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Tantuniii
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
69.678
Cevap
2.047
Favori
8.312.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 million privé derken tam ismini kastetmiştim Eser bey. Kahverengi bir rengi vardı yeni çıkmış olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğimiz 1 million şişesiyle aynı görünümde fakat kahverengi detayları var şişesinin

• quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Dior homme intense yerine dior homme u ekleyin hocam çok daha uygun olur intense versiyonuna göre tabi alacak olursanız.one million tarzı kullanmazsanız rochasıda çıkarın çünkü oda fazlaca tatlı bir kokudur.givenchy pi,opus v,profumo,dior homme intense listeden zaten çıkar yaş unsurundan.aslında listede çok bişey bırakmamışsınız benim fikrim geri kalanlarda size uygun değiller.beğendiğiniz parfümlerden yola çıkarak size önereceğim parfümler chanel bleu alacakmışsınız bunun yanına hermesi beğenmişsiniz ama yaşınıza uymaz o yüzden sizin tarzınız sanki trunç,traşlosyonumsu ferah sportif veya sucul kokular.ben size chanel de bleu yanına armani d'aromes,creed aventus ve sizi bahane ederek unutulmasının hata olacağını düşündüğüm creed smw öneriyorum.mesajın başındaki yorumlarınıza dayanarak sona kalan listeden beğenebileceğiniz bir parfüm olduğunu düşünmüyorum.benim önerilerim bu yönde :))

Uzun zamandır görüşemediğimiz abilerime kardeşlerime dostlarıma da selamlar :))

Canım kardeşim sesini duymak guzeldi. Çok sik arayı açmayın . Enver abi de yoğun geliyor geldiği gibi gidiyor. :) Seviliyorsunuz..

• Eser Bey selamlar, paket 1 siparişi vermek istiyordum fakat
    "Gucci - Guilty [GLT] (Bayan)"
    bu ürünü listede göremedim yakın zamanda gelecek mi bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Azai kullanıcısına yanıt
    _DarthVader_ kullanıcısına yanıt
    Hocam yakın zamanda gelmeyecek.

-----

_DarthVader_

Yok abi düşünmüyorum. Çok üzgünüm.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    :( tester satan birini bulmak lazım o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanlı13

Bvlgari man in black kullananiz varmidir? Ben birkere orj kullandim guzel koku idi burdaki nasildir?

Koku bire bir aynısı ve daha kalıcı orijin kullandıysanız gözü kapalı alın

• Dun kalabalik bir ortamdaydim ve suna kanaat getirdim bu senenin acik ara en cok satan kokusu bvlgari man in black.

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Abi arkadaş 21 yaşında oldugu için sanki musc çok uymmaz gibi bide okul ortamı falan ağır gelir gençlere ben bile 27 yaşında zor kaldırdığımı hissediyorum ki başta hiç beğenmemiştim sonrada vazgeçemedim :) yoksa musc bence dhi ile kıyaslanamaz fark büyük :)
  • ozzylc O kullanıcısına yanıt
    Bence ikiside yaş istemez ikiside uyar ama xeryus farkedilirliği biraz düşük aventus listende diye royal vintage yazmadım ben aventus alacaksan aynı tarz bir koku alma çok karıştırmıyım kafanı diye ama bana kalırsa aventus yerine royal vintage al :))
  • m2ho06 M kullanıcısına yanıt
    Siz buralardasınız diye içimiz rahat arada böyle atıp kaçıyoruz :) bundan sonra daha sık giricem en azından şu prive aventusla delux arasındaki fark konusunda eserin yükünü alalım :)))))) Allah razı olsun sizde çok seviliyorsunuz inşallah birdahaki buluşmada dahada seveceğiz birbirimizi hala içimde üzüntüsü
  • muscako M kullanıcısına yanıt
    Eser söylediğinizi anlamış hocam zaten yeni gelecek prive parfümler şişeleri falan onlarla uğraştığını söylemiş.one million ı aventus tarzı prive olarak algılamamış zaten.daha önce bende one million prive ı denediğimde konuşmuştuk eserle prive isimli olanından haberi var yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanlı13

Bvlgari man in black kullananiz varmidir? Ben birkere orj kullandim guzel koku idi burdaki nasildir?

Eser Bey bana man in balck i tester olarak yollamıştı..orjinalini bilmiyorum ama buradaki çok güzel..
  • meten1903 kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman eren abi :) dün tekin Acar'daki görevli söyledi one million diye yok yok dedim önce. Bunu bi deneyin hoşunuza gidecek bence dedi. Baya sevdim güzel bi koku olmuş one million privé. Umarım ilerleyen zamanlarda listede olur

• muscako M kullanıcısına yanıt
    bende denedim kardeşimde artık bize çok değişik gelmiyor bu tarz kokular :)) ama ortam gençleri için güzel koku biz ortam parfümleri değilde ortamı bize çevirecek parfümleri tercih ediyoruz artık.Kinski,musc,chergui tarzı :)))
  • meten1903 kullanıcısına yanıt
    Simdiye kadar denediğin ve en cok beğendiğim kokuların basında gelen Roja Dove - DANGER da deneyip yorumlarsan sevinirim.Banamı cok güzel geldi yoksa gercekten güzel bir parfümmü emin olamadım :))

• iyavuz42 İ kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bende çok beğendim o parfümü he daha almadım orası ayrı elimde acayip derecede parfüm var bitirmeye çalışıyorum inanırmısın yatarken pure havane falan sıkıyorum :) gerçekten güzel bir parfüm tester olarak 3 kere geldi çok klas kokuyor performansı muhteşem kalıcılık farkedilirlik üst seviye first class parfümünün kaliteli hali gibi koku nüansları birbirini andırıyo kesinlikle ama tabi kıyas kabul etmez yani beğeninizde haklısınız kesinlikle hocam ve güzel bir parfüm zevkiniz var emin olun :))
  • iyavuz42 İ kullanıcısına yanıt
    şu an senin için tekrar baktım tester kutuma 4 tane tester varmış nerdeyse bi 50 ml tamamlancak :) first class la ilgili söylediklerimi unut o daha tatlı bu daha kuru kokuyo epic teki kuruluğa yakın bir koku :) gerçekten başarılı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyavuz42

Simdiye kadar denediğin ve en cok beğendiğim kokuların basında gelen Roja Dove - DANGER da deneyip yorumlarsan sevinirim.Banamı cok güzel geldi yoksa gercekten güzel bir parfümmü emin olamadım :))

Gönül kimi sevdiyse dünya güzeli odur demisler o yuzden gonul rahatligi ile kullanin kendi tarzinda iyi bir koku bence.

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    listede bu tarz kuru kokulardan heralde en kurusu epic,roja dove epic tarzında çok çok az alttan tatlı gelen hali gibi belki birde kilian sth yaklaşır bunlara ama o daha kesilmiş kereste tozu gibi kokuyor abi ama hepside çok güzel kokular.dediğin gibi gönül kimi sevdiyse dünya güzeli odur :)) kouros seven biri olarak bunu en iyi anlayanlardanım :)) eşim yanıma yaklaşmaz kouros sıktığımda ama ben duştan çıkar kourosa bularım kendimi çokta klas hissedrim zevk meselesi :))
  • 
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.