Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1092. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: jeremy81
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
69.685
Cevap
2.047
Favori
8.314.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10901091109210931094
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eser hocam bi kaç gündür açık parfümcülerdeyim :) Yaş 21 Üniversite Öğrencissiyim, açık tenli, sportif giyinirim genellikle. Fikirlerim şu yönde
    Denediklerim ve yorumlar. Kısaca hermes ve bleu chaneli beğendim ve alırım. Ama hermes yaş istediği içi eledim.
    *İnvictus - Hoş ama kullnmam
    *Dk Europa - Tarzım DEğil
    *Tom Ford - Ağır bana gelmez
    *Isvey Miakey - Hoş ve güzel bi koku ama daha erkeksi maskülen koku istiyorum
    *Azura Chrome - idare eder
    *212 Vİp - One milliona benzettim kullanmam
    *armani gio - Basit bi koku oldu artık
    *Polo blue - Slazenger maviye benzettim beğenmedim
    *Lacoste Essentials - Güzel ve fresh ama ben kullanmam
    *Bleu de Chanel - Sıktıktan 10 dk sonra koku bitti ama sipraişimde olacak
    *Terre d'hermes - Güzel koku bencede ama yaş istiyor dediniz.
    Şimdide deneyeceklerim. Yaş isteyenleri ve bana gitmeyeceklerinizi düşündüklerini söylerseniz ona göre çıkartayım listeden yoksa kovacaklar yakında tabi bu doğrultuda tavsiyelerde
    -Dior Homme İntense
    -Green İrish Tweed
    -Gio Profuma
    -Hugo matara
    -Kenzo
    -Gio armani code
    -Givenchy pi-intens
    -Rochas man
    -Hugo boss boss
    -Davidoff clool water
    -Opus v
    -Creed Aventus
  • ozzylc O kullanıcısına yanıt
    DHI her zaman değil de akşam ve ciddi günlerde kullanabilirsin.
    GIT fresh bir koku yaz için ideal.
    Matara yazdıklarının dışında hoş bir koku. Beğeneceğini düşünüyorum.
    Rochas yazın 1 en fazla 2 fıss sıkman gerek yoksa boğar ve boğulursun.
    Opus v yazdıklarına göre kanımca beğenmezsin.
    Aventus u beğenirsin zaten beğenilmiycek bir koku değil. Tabii meyve mi gelir burnuna duman mı o da senin zevkine bağlı :) Yazdıklarına göre tavsiyem bu şekildedir. Senin yazdıklarınla benimkiler neredeyse aynı diye bu şekilde öneri yaptım. Bilgin olsun.
  • SP4RCO kullanıcısına yanıt
    Bende zaten dhi gibi bi parfüm arıyorum yani özel ggünler için, daha koklamadım ama bu iyi oldu.

Matarayı denedim beğendim ama kullanmam çevremde olan bi koku.

Spicebombuda denemek istiyorum.

Yavaş yavaş kafamda birşeyler şekillenmeye başladı gibi bakalım :)

Bleud de chanel da nasıl bi parfüm anlayamadım ikş yerde denedim ikiside hiç kokmuyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sucul hafif koku. Çok performanslı olmaz.. Farklı kokularla birlikte baktığınızdan kokmuyor gibi hissetmişsinizdir.

-------

25 Şubat MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

NB772434 25.02.2017 JALE T
    NB772686 25.02.2017 TUĞRUL Ç
    NB772940 25.02.2017 MEHMET K
    NB773417 25.02.2017 ONUR A
    NB773792 25.02.2017 RAMAZAN K
    NB774613 25.02.2017 ÖZGE Y
    NB775636 25.02.2017 MEHMET D
    NB776489 25.02.2017 İLKNUR Ç
    NB776828 25.02.2017 BATUHAN Ç
    NB777105 25.02.2017 OĞUZHAN C
    NB777423 25.02.2017 SEFA Y
    NB777647 25.02.2017 CEM P
    NB782713 25.02.2017 CANDAŞ Ç
    NB783061 25.02.2017 TUNCER Z
    NB783603 25.02.2017 VOLKAN T
    NB783854 25.02.2017 SERKAN B
    NB784414 25.02.2017 AHMET A
    NB789131 25.02.2017 HASAN B
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    kesinlikle tek kişilik parfümler. zamanla imzanız olur.
    epic çok başarılı. düşünenlere tavsiye ederim
    Dhi

Xeryus rouge

Pi

Gio profuomo

Dior homme intense yerine dior homme u ekleyin hocam çok daha uygun olur intense versiyonuna göre tabi alacak olursanız.one million tarzı kullanmazsanız rochasıda çıkarın çünkü oda fazlaca tatlı bir kokudur.givenchy pi,opus v,profumo,dior homme intense listeden zaten çıkar yaş unsurundan.aslında listede çok bişey bırakmamışsınız benim fikrim geri kalanlarda size uygun değiller.beğendiğiniz parfümlerden yola çıkarak size önereceğim parfümler chanel bleu alacakmışsınız bunun yanına hermesi beğenmişsiniz ama yaşınıza uymaz o yüzden sizin tarzınız sanki trunç,traşlosyonumsu ferah sportif veya sucul kokular.ben size chanel de bleu yanına armani d'aromes,creed aventus ve sizi bahane ederek unutulmasının hata olacağını düşündüğüm creed smw öneriyorum.mesajın başındaki yorumlarınıza dayanarak sona kalan listeden beğenebileceğiniz bir parfüm olduğunu düşünmüyorum.benim önerilerim bu yönde :))

Uzun zamandır görüşemediğimiz abilerime kardeşlerime dostlarıma da selamlar :))
  • Merhaba Eser bey. Bugün Invictus intense ve 1 million prive'ı denedim. İkisi de gayet hoş ve ağır olmayan kokulardı (1 million'ı ağır bulan bir kişiye göre). Listeye almayı düşünür müsünüz ?

• muscako M kullanıcısına yanıt
    YOk hocam şu sıralar yeni priveler, privelerin yeni ambalajları, gelecek olan diğer ürünler vs derken başka bir kokuya ayıracak vakit yok gibi :) Bu aklımda, yine istenmişti. Bir de azzaro wanted aklıma. Bunları yaza doğru değerlendirelim.
    M.Micallef - Royal Vintage şiddetle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Dior homme intense yerine dior homme u ekleyin hocam çok daha uygun olur intense versiyonuna göre tabi alacak olursanız.one million tarzı kullanmazsanız rochasıda çıkarın çünkü oda fazlaca tatlı bir kokudur.givenchy pi,opus v,profumo,dior homme intense listeden zaten çıkar yaş unsurundan.aslında listede çok bişey bırakmamışsınız benim fikrim geri kalanlarda size uygun değiller.beğendiğiniz parfümlerden yola çıkarak size önereceğim parfümler chanel bleu alacakmışsınız bunun yanına hermesi beğenmişsiniz ama yaşınıza uymaz o yüzden sizin tarzınız sanki trunç,traşlosyonumsu ferah sportif veya sucul kokular.ben size chanel de bleu yanına armani d'aromes,creed aventus ve sizi bahane ederek unutulmasının hata olacağını düşündüğüm creed smw öneriyorum.mesajın başındaki yorumlarınıza dayanarak sona kalan listeden beğenebileceğiniz bir parfüm olduğunu düşünmüyorum.benim önerilerim bu yönde :))

Uzun zamandır görüşemediğimiz abilerime kardeşlerime dostlarıma da selamlar :))

Selamlar kardesim özlettin kendini. Dhi cok konusuluyor da musc neden geri planda konuda onu anlamadim. Dhi kullanana kadar musc alip kullanirim hem listedeki en marjinal kokuyu kullanirim hem farkli kokarim. Yakin kullanimi var diye musc dedim.

• meten1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiyeler için teşekürler, xeryus rouge ve royal vintage 21 yaşa gider mi peki. Günlük olmasa bile özel gecelere, yoksa aslında illa yaş mı ister.

• Geçen gün sokakta yürüyorum, biri yapıştı yanıma. 1 kutu dolusu parfüm. Lacoste Essensial filan var. 125 ml. Üzerinde etiketi filan var 80 Euro yazıyor. Hava alanında çalışıyorum, bunlar oradan elimize geçen ürünler filan dedi. Para lâzım olduğu için satıyorum dedi. 75 liraya veriyordu. Yanımda para olmayınca alamadım, içimde kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çırak Web Master

Geçen gün sokakta yürüyorum, biri yapıştı yanıma. 1 kutu dolusu parfüm. Lacoste Essensial filan var. 125 ml. Üzerinde etiketi filan var 80 Euro yazıyor. Hava alanında çalışıyorum, bunlar oradan elimize geçen ürünler filan dedi. Para lâzım olduğu için satıyorum dedi. 75 liraya veriyordu. Yanımda para olmayınca alamadım, içimde kaldı.

Sahte urun arkadasim bir sey kaybetmemissin

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Yalan mı söylemiş o kadar gümrükten kalanlar filan. Kutu filan orjinale çok benziyordu yalnız. Aldım inceledim baya acaba sahte mi diye, orjinal gibi duruyordu. İyi olmuş demek ki. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Çırak Web Master

Yalan mı söylemiş o kadar gümrükten kalanlar filan. Kutu filan orjinale çok benziyordu yalnız. Aldım inceledim baya acaba sahte mi diye, orjinal gibi duruyordu. İyi olmuş demek ki. :)

Belli başlı çok satan ürünlerin birebir taklitini yapiyorlar ben im yasim 34 .14 yasimdan bu tipleri ankara istanbul izmir antalya kisaca gittigim her yerde gorurum. Hep ayni yalan dolan. Sosyete pazarlarina gidin en az 5 tezgah bu tip urunlerle doludur.

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim.

Pahalıdır vardır kıymeti, ucuzdur vardır bir illeti yani. :))

• Çırak Web Master Ç kullanıcısına yanıt
    Şişeler orijinal boş şişeleri alıp iğne ile sahte parfüm koyuyorlar içine bazıları kolonya sıkıyor.

Kimi zaman gemide çalışıyor kimi zaman havaalanında kimi zaman da Kapıkulede ama yalan hep aynı

İnanmayın yolda gördüklerinize kanmayın

• Bvlgari man in black kullananiz varmidir? Ben birkere orj kullandim guzel koku idi burdaki nasildir?

• tom ford oud wood getirmeyi düşünüyor musunun hocam?

• 
Sayfa: önceki 10901091109210931094
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.