Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1084. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
19 Misafir (10 Mobil) - 9 Masaüstü10 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.449
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tobaco Vanillie, man in black, Rochas man, one million siparişi verdim. Tobacco ya bayilmissin çok merak ettim gelsede görsek😁

Bu arada Gucci intense nasıl bunlara göre almaya değer mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 20 Şubat 2017; 20:23:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam man in black ile tobacco neredeyse aynı koku..ben ayırt edemedim..2 si aynı kutuda gereksiz olmuş..sadece tobaccodaki tütün daha belirgin..gucci intense yapı itibariyle çok farklı bunlardan ama böyle için için koklayasınız geliyor..En beğendiklerimden..

Tobacco çok sexy bir koku..ağır parti kokulardan :) gucci öyle değil daha kibar bir koku..çok çok kibar

Şahıslarla özdeşleştirirsek tobacco = al paçino gucci = adnan menderes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 20 Şubat 2017; 20:33:16 >
  • Yalnız şunu da ekleyeyim..Tv yi sıktıktan sonra kahveye girdim..sabah akşam tütün içen arkadaşlar beğenmediler :) Anladım ki herkese hitap etmiyor
  • Eser Bey ve değerli arkadaşlar, parfüm konusunda çok bilgili değilim. Şimdiye kadar orijinal olarak Jean Paul Gaultier, Polo Blue, Insense Ultramarine gibi bilinen parfümler kullandım. En çok sevdiğim ve kullandığım ise JPG olmuştur.. Geçenlerde de eser beyden JPG siparişi vermiştim ve çok beğendim..

Sizlerden isteğim JPG tarzında fazla şekerli ve baharatlı olmayan yumuşak karakterde parfüm önerisi olacak. Ne alabilirim acaba. Yarın sipariş vereceğim yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Bu arada yaş 32..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kursad84 -- 20 Şubat 2017; 21:1:15 >
  • Terre d'Hermes çok güzel ve farklı bir koku,ben kullanıyorum ve memnunum.

Ancak,herkesin sevebileceği ve hoşlanabileceği bir koku değil.
  • Delux olayı nedir hocam ?
    Ayrıca tamamen size bırakacagım deiğim paket parfum siparişi düşünüyorum.Kolay gelsni
  • Sonunda bugün parfümlerimi teslim aldım.

Başta şunu belirteyim yeni şişe tasarımları ve yeni tester lar çok güzel olmuş.

Şimdilik, aldığım TabaccoVanilie ve tester olarak gelen Creed Original Vetiver i denedim.

Tabacco ilk başta çok ağır geldi. Zaten böyle olacağını bilerek aldım. Ben aldığım parfümü kullanırım diyenler denemeden almasın. Parfüm isminin hakkını veriyor. Böyle yanık odun kokusunun yanında yoğun bir vanilya eşlik ediyor. Tarçın kokusu gibi geldi bana hafiften. Bu parfümün kokusunu saunaya benzettim ama mentolsüz

Diğer yandan Creed Original Vetiver çook hafif sabunsu bir koku. Hafif olduğu gibi bana kalıcı geldi ( tabi kendi kulvarında) . İnsanda temizlik hissi uyandırıyor. Temiz kokmak isteyenler tercih edebilir. Farkedilir olacağını sanmıyorum ama hafif hafif geliyor kokusu burnunuza ve mutluluk veriyor.

Şimdilik değerlendirmelerim bunlar inşallah devamı gelir.

Saygılarımla...

• Hocam size İnvictus (2) yi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: BLLDGRZ

Hocam size İnvictus (2) yi tavsiye ederim

Stokta yokmuş şansıma 😕

• Yerimiz Artvin'de.. Çok isterdik ama muhtemelen uzaksınızdır :) Genelde satışlarımız burada.

--------

Playas

Deluxlerin bir farkı yok. Sadece içerisinde bulunan nota farklarından kaynaklanan fiyat farkı var. Limon / Ananas arasındaki fiyat farkı gibi.

-------

Güzel muhabbetleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Okurken zevk alıyorum :)

Daha önce alışveriş yapmamış arkadaşların bazı soruları olmuş. Bu soruların tüm cevapları konumuzun ilk sayfasında mevcut. Oraya bir göz atmanızı rıca ediyorum.
  • İstanbul'a bi şube mi açsak

2. işi düşünüyordum tam da şu sıralar
  • Arkadaşlar aventus prive serisini kullanan varmı? 1-2 prive serilerini kullananlar yorum yaparsa sevinirim.
    ayrıca kinski ve black afgano aynı kokularmı?
    mesela afganoda kenevir baskınmıdır kinski gibi.

ve eser beyden kenzo poure homme alan varmı? deneyimlerinizi yorumlarsanız çok makbule gecer.
  • Hocam sahibinden ilanından alım yaptım oradan özel mesajımı attım açık parfüme önyargılıyım ama yüzlerce liradanda baydım umarım memnun kalırım.Şimdiden teşekkürler. Erol G.
  • Playas kullanıcısına yanıt
    İnsallah Erol bey. Kesenize bereket teşekkür ederim. Yarına kargoluyorum.
  • hiranyagarbha kullanıcısına yanıt
    Egzotik kokuları seviyorum hocam anlatılanlara göre büyük ihtimalle beğeni mi alır benimde. Al pacinoyu tercih ederim o zaman

• Yarın kendimi bol miktarda tv leyip işe gideceğim..Bakalım tepkiler nasıl olacak..Çok bayarsa milleti yedekte götüreceğim hermesi kafamdan aşağı dökeceğim
  • Dunhill silver varmı?

• jackbaron kullanıcısına yanıt
    Aventus prive fiyatını sonuna kadar hak ediyor gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Chergui çok kaliteli bir koku ancak bence 30+ sonbahar/kış kokusu. Ballı çok hoş bir koku.

• hiranyagarbha kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmem ofisi boğarsınız. O tarz ağır kokuları max 3-4 fıs sıkmak lazım hocam. Bir de tv gibi aşırı kalıcı bir koku üzerine nötrlemek için hermes de sıkarsanız facia olur bence

• aventus ile supremacy silver birbirinin kopyası gibi
  • 
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.