Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1051. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.293.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siteye simdilik sıcak bakmıyorum. Site olduğunda her şey değişir. Paketler vs.. Geçen yıl paketi aldık yapmaya çalıştım kalıbına uyduramadım. Burada uzun yılların alışıklığı var ve bir anda değiştirip buradan sipariş alamam buyur siteye yapamam. Fiyatlandırmalar paketler hepsi kalkacak farklı olacak. Burada paylaşım olmayacak. Para kaldırıyor konusuna cevap vermek istemedim de başkaları vermiş zaten. 300 400 tl lik işlem oluyor günlük evet daha fazla da oluyor da. Doların bu durumundan dolayı 3 aydır karsız satış yapıyorum. Raftan sattığım malı yerine koyamıyorum. Gelipte burada gelirim hakkında yorum yapmak gereksiz olmuş. Siteye açımına verilecek 1 yıllık ücreti burada satış yapabilmek için 3 ayda zaten donanım habere veriyorum.

Ayrıca Yanlız değil o, yalnız olması gerekir. :)
  • Eser'in sattığı ürünün mahiyeti hem de kendinin de belirttiği gibi ürün çeşi ve alım kombinasyonları nedeniyle onun için rasyonel olmaz direk web sitesi üzerinden satış. Sizin için kolay olabilir ancak web sitesinde kurdum oldudan ziyade işin güvenliğiydi, sanalposuydu gibi ekstra maliyetleri de var. Bunları hesaba katınca Eser'in mecburen fiyatlara yansıtması gerekecek. Zaten yüksek kar marjıyla çalışmadığını biliyoruz. Bu sefer de fiyatlar neden arttı diyeceğiz. O yüzden kredi kartı ile almak isteyenin ufak bir fiyat artışını kabullenmesini kimse dert etmedi şimdiye kadar. Mal ya da hizmet sektörü emir erimiz değil bana hizmet edeceksin tavrıyla bakalım kendisine. "Buradan kaldırdığı para" cümlesini ben de yakışıksız buldum. Bu şekilde yaklaşıp "Günah keçisi" yaptınız demek hakkaniyetli de değil.

Ayrıca Enpara hesabı açtırmak çok kolay hiçbir kesinti yok ya da ek ödeme yok. Bu tip ödemeler için de oldukça faydalı bir banka tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 5 Şubat 2017; 15:14:20 >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Değerli hocam bir öğretmen olarak yazım tarzından geçtik yazım kurallarına dikkat etmeniz gerekmez mi? Anlaşılan o ki öğretmen olmuşsunuz ancak "yalnız" kelimesini yanlız(!) ; "yanlış" kelimesini de yalnış şeklinde yazanlardansınız... Size tavsiyem yazım kurallarını tam anlamıyla öğrenin ki sizden eğitim alan öğrenci kardeşlerimiz de sizin gibi yalnış(!) yazmasın bu hata yanlız(!) sizinle kalsın... Görevinizde başarılar dilerim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi öğretmen nasil olurda yanliz diye yazar anlamis degilim :)) Dogrusu yalniz olacak

• Özür dilerim arkadaşlar. Yazım yanlışı yaptım.

Branş yabancı dil :'(

Sadece görüş bildirmek istedim...

Herkes ÖĞRETMEN ÖĞRETMEN ÖĞRETMEN demeye başlamış. İşimde başarılıyım. Öğretmen lisesinde 7 öğrencim var. KPSS'de Türkiye 300.lüğüm, Yüksek Lisansım var. Herkes hata yapar. Dalgınlığıma gelmiş. Kusura bakmayın. Hatamı kabul ediyorum.

Kimseye laf yetiştirmeyeceğim bundan sonra. Herkesin aklı kendine tabii ki.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 5 Şubat 2017; 16:54:50 >
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Şimdiden tebrik ederim Evren abi. Bayan parfümlerinde ki tecrübelerinden bizlerde faydalanacağımız için ayriyeten sevindim :D
  • Cevap versem de pek bir şey ifade etmeyecek sanırım. :) burak.kirdemir
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Guzel anlasmaymis:)) Biz ozel sektoru ucretsiz islemlerle kandiriyorlar:)

Bu arada 14 subat'a nikah tarihi aldim. 12:15'de. Bundan sonra bayan parfumleri de daha cok ilgi alanimizda olacak:))

Saygilarimla.

Enver abi adına çok sevindim . Hayırlı olsun inşallah. Seni tekrar görmek çok güzel iyi özlettin kendini :)

Bu arada İbrahime katılıyorum bayan parfümü olayına acayip sevindim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m2ho06 -- 5 Şubat 2017; 22:8:26 >
  • m2ho06 M kullanıcısına yanıt
    14 şubat kötü olmuş ya. O gün gideyim dersem eve döndüğümde çocuğu tek bulabilirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

Merhaba Eser Bey, sizden son siparişimde Diesel - Fuel For Life, Givenchy - insense Ultramarine, Dolge & Gabanne - The One, Armani - Black Code almıştım.

Diesel ve Givenchy benim favorim parfümlerim kalıcılık ve koku olarak tenimle mükemmel bir uyum içerisinde mutlu bir şekilde kullanıyorum.Ancak denemek için aldığım Dolge ve Armani hem kokuları hem de kalıcılıkları konusunda beni biraz üzdü diyebilirim.

Sizden tekrar sipariş vermek istiyorum bana 2 parfüm önerme şansınız var mı ?

Şimdiden teşekkürler.

Kendi mesajımı alıntılayayım belki cevap gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __By_CiN_oO__ -- 5 Şubat 2017; 23:35:3 >
  • fahrenheitta oldugu gibi deri iceren ama cok agir olmayan deri ceketle gidebilecek parfum onerisi olan var mi? Boyle yazinca foruma yeni uye olup parfum onerisi isteyen gibi oldum ama dedigim gibi deri kokusu olan fazla agir olmayan parfum ariyorum genelde deri iceren kokular agir oluyor.

• Ben öneri yapmayı sevmiyorum pek :/

invictus öneririm ben :) Fueli düşünerek de CHanel allure homme sport diyebilirim.

--------

Rappapompom

Guerlain ideal olabilir. Dİğerleri kadar olmasa da ağır olabilir ama tuscanın yanında falan fresh kalır :)
  • Merhabalar iyi haftalar herkese, Eser kardeşten sipariş vereceğim lakin yardımcı olabilecek işi bilen arkadaşlardan vakitleri olduğunda parfüm tavsiyesi rica edecektim.

Yaş 31, Kumral, Günlük Şık ve Casual giyiniyorum takım elbise ile işim yok :)

Aklıma gelen, kör alımla daha önce severek kullandığım parfümler:

Jean Paul - Le Male

Rochas

A*Men

Paco - 1 Million

Paco - XS Black

Ve en son Spicebomb kullandım.

Vakit ayırdığınız için teşekkürler, saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

fahrenheitta oldugu gibi deri iceren ama cok agir olmayan deri ceketle gidebilecek parfum onerisi olan var mi? Boyle yazinca foruma yeni uye olup parfum onerisi isteyen gibi oldum ama dedigim gibi deri kokusu olan fazla agir olmayan parfum ariyorum genelde deri iceren kokular agir oluyor.

Tuscan leather 2 fıs yeter fazlasi bayar 😀

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Ch men Prive var hem deri içeren hem de kısmen fresh sayılabilir, kış-bahar aylarına uygun. Ben basit bulduğum için hediye etmiştim bir arkadaşıma ama bir deneyin derim. Yani basit derken ben genel beğeniye uymayan uç kokuları, konsept parfümleri daha çok sevdiğim için basit buldum dedim. Normal kullanıcıyı memnun edebilir kokusu. Zaten 2-3 defa sıkıp çıktım ve bu süreçte de olumlu yorumlar aldım.

Gökhan abi ben buluştuğumuz gün fazla sıkmıştım baydı mı seni benim tuscan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canaydo -- 6 Şubat 2017; 9:54:54 >
  • GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Yeni şişedeki 2 fıs yetmez. Eski fıslar içindi o :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

Ch men Prive var hem deri içeren hem de kısmen fresh sayılabilir, kış-bahar aylarına uygun. Ben basit bulduğum için hediye etmiştim bir arkadaşıma ama bir deneyin derim. Yani basit derken ben genel beğeniye uymayan uç kokuları, konsept parfümleri daha çok sevdiğim için basit buldum dedim. Normal kullanıcıyı memnun edebilir kokusu. Zaten 2-3 defa sıkıp çıktım ve bu süreçte de olumlu yorumlar aldım.

Gökhan abi ben buluştuğumuz gün fazla sıkmıştım baydı mı seni benim tuscan :)

Yok kardesim tuscan leather sen demek benim icin. Tarzina giyimine mukemmel gitmisti koku. Fizik boy pos olunca da yakisiyor sana. Hafif deri dedigi icin oyle dedim arkadasa ama tuscan leatherdaki deri direkt deri kokusu.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Gökhan abi :) Aslında o meyvemsilik biraz yumuşatıyor ama tuscanı. Etraftakiler daha çok o meyvemsiliği hissettiğini söylüor deriden ziyade. Ama ben bileğime uygulayıp yakından kokladığım zaman deri hissini daha çok alıyorum. Yine de dior homme parfumdeki deri kullanımı benim daha hoşuma gitti, Mart gibi eserin getirmesini iple çekiyorum :)

Nasıl yani yeni şişedekinin farkı ne esans oranı mı değişti ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canaydo -- 6 Şubat 2017; 10:53:16 >
  • merhaba, Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir olacak mı listenizde?
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

Teşekkür ederim Gökhan abi :) Aslında o meyvemsilik biraz yumuşatıyor ama tuscanı. Etraftakiler daha çok o meyvemsiliği hissettiğini söylüor deriden ziyade. Ama ben bileğime uygulayıp yakından kokladığım zaman deri hissini daha çok alıyorum. Yine de dior homme parfumdeki deri kullanımı benim daha hoşuma gitti, Mart gibi eserin getirmesini iple çekiyorum :)

Nasıl yani yeni şişedekinin farkı ne esans oranı mı değişti ?

Dior homme sanki kaşe mont bogazli kazak kokusu gibi geliyor bana .

• 
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.