Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1050. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10481049105010511052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bleu de Chanel, Kenzo pour homme ve Bvlgari aqva pour homme kullanan varsa bu parfumler hakkinda kalicilik ve orijinale yakinlik hakkinda bilgi verebilirmisiniz?

Varsa bu tarzda öneri de alabilirim( aquatic parfümler hosuma gidiyor)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dulcet kullanıcısına yanıt
    Çok net Nautico voyage tek tavsiyem o olur sana bu açıklamadan sonra :)

• Sayın Eser Bey harika ürünler yapıyor ama adam gibi ödeme yapabileceğimiz bir sistem hayata geçirmiyor.

n11 = yok.
    gittigidiyor = yok.
    sahibinden = yok.

illa havale yapcaz. 5tl'miz çöpe (işlem ücreti)....
  • Sahibinden ilanı var ordan da alabiliyorsun. Bu bahsettiğin sitelerden aldığında üzerine koydukları komisyonları da dikkate aldığında havale ücreti daha düşük kalıyor. Örneğin 8 li paketi sahibinden üZerinden ödeyim dersen 130 lira oluyor. Oysa havale ile 120 lira. Bence havaleyle almak çok daha mantıklı. Ben iş bankası veya garanti cep ile havale yapıyorum herhangi bir kesinti de olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canaydo -- 5 Şubat 2017; 1:49:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

Sahibinden ilanı var ordan da alabiliyorsun. Bu bahsettiğin sitelerden aldığında üzerine koydukları komisyonları da dikkate aldığında havale ücreti daha düşük kalıyor. Örneğin 8 li paketi sahibinden üZerinden ödeyim dersen 130 lira oluyor. Oysa havale ile 120 lira. Bence havaleyle almak çok daha mantıklı. Ben iş bankası veya garanti cep ile havale yapıyorum herhangi bir kesinti de olmuyor.

Hocam bahsetmeye çalıştığım şey sadece sahibinden falan değil.

En dandik Droyun.com'un bile ödeme sayfası var. Giriyorsun kredi kartını. Siparişin düşüyor. Ondan bahsetmeye çalıştım ama anlatamadım.

Tutaste için değer, çok parfüm aldım. Sorunsuz geldi ama daha konforlu olması lazım çünkü sadece buradan kaldırdığı para ile 50 tane site açabilirdi... Ben öğretmenim. Çalıştığım yerde ziraat var. Ziraat hesabım var. Ziraat kartım var :) Eser Bey'in de Ziraatle alakası yok :) Bu durumda en az 5 tl hesap işletim ücreti kesecekler. Üzülüyorum sadece...
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Sahibinden var hocam.

* GittiGidiyor açık parfüm sattırmıyor artık o yüzden bıraktık orayı.

* Sanalpazar ödeme yapmıyor.

* n11 kozmetikte %15 + kdv komisyon alıyor.

Site açsam insanları siteye yönlendirmem gerekecek. Oradan ürünleri seçtirmem gerekecek. 160 çeşit ürün var, görsel yok.
    Kuveyttürk havale ucreti almıyor biliyorum.
  • Ronaldinho26 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler hocam. Listeme ekleyeceğim :-)

Maasinizin yattigi banka eft icin islem ucreti kesiyorsa Eser'den once bankanizdan hesap sorun. Burada herkes Eser ile ayni bankayi kullanmiyor ben dahil. Ancak maas musterisi oldugumuz icin eft ucreti odemiyoruz. Gittigidiyor/n11 gibi sitelerin espirisi zaman zaman yaptiklari kampanyalar ki onlar da eskisi kadar keyifli degil.

Bir arkadasimiz chergui kullanan var mi diye sormus? Donanimhaberin en canli konularindan biri burasi. Disarda para verseniz size yorum yapmayacak ancak burada her soruya kurulan samimiyetlerden dolayi cevap verecek 10'larca uzman yuzlercr amator deneyimli kullanici olan bir yerde, gecmis sayfalara bakmadan dahil olunsa bile, kullanan var mi demek yerine chergui nasil demeniz yeterli. Birisi muhakkak cevap verir. Chergui bal ve amberin baska parfumlerde bulamayacaginiz benzersiz uyumu. Orjinaline benzerligi sorusuna yanit orjinali Eserinkine benziyor olarak yanitlanabilir. Kalicilik, esans kalitesi, farkindalik konusunda listenin lideridir.

Saygilarimla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eiskent -- 5 Şubat 2017; 11:25:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

quote:

Sahibinden ilanı var ordan da alabiliyorsun. Bu bahsettiğin sitelerden aldığında üzerine koydukları komisyonları da dikkate aldığında havale ücreti daha düşük kalıyor. Örneğin 8 li paketi sahibinden üZerinden ödeyim dersen 130 lira oluyor. Oysa havale ile 120 lira. Bence havaleyle almak çok daha mantıklı. Ben iş bankası veya garanti cep ile havale yapıyorum herhangi bir kesinti de olmuyor.

Hocam bahsetmeye çalıştığım şey sadece sahibinden falan değil.

En dandik Droyun.com'un bile ödeme sayfası var. Giriyorsun kredi kartını. Siparişin düşüyor. Ondan bahsetmeye çalıştım ama anlatamadım.

Tutaste için değer, çok parfüm aldım. Sorunsuz geldi ama daha konforlu olması lazım çünkü sadece buradan kaldırdığı para ile 50 tane site açabilirdi... Ben öğretmenim. Çalıştığım yerde ziraat var. Ziraat hesabım var. Ziraat kartım var :) Eser Bey'in de Ziraatle alakası yok :) Bu durumda en az 5 tl hesap işletim ücreti kesecekler. Üzülüyorum sadece...

Eft icin cidden ucret mi kesiyor pes valla. Nasil anlasma yapmislar biz hem 3 yilda 1 maas kadar promosyon aliyoruz hem hic bir ucret vermiyoruz.

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Guzel anlasmaymis:)) Biz ozel sektoru ucretsiz islemlerle kandiriyorlar:)

Bu arada 14 subat'a nikah tarihi aldim. 12:15'de. Bundan sonra bayan parfumleri de daha cok ilgi alanimizda olacak:))

Saygilarimla.

Yalnız hocam kimse bir şey dememiş ancak kullandığınız tabir (buradan kaldırdığı parayla) bir öğretmene yakışmıyor bence. Sonuçta Eser emek veriyor bir şekilde şu piyasa şartlarında işini en iyi şekilde ifa etmeye çalışıyor. Niyetim avukatlık yapmak değil gerçekten ama o tabirinizi okuyunca da yazmadan edemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Guzel anlasmaymis:)) Biz ozel sektoru ucretsiz islemlerle kandiriyorlar:)

Bu arada 14 subat'a nikah tarihi aldim. 12:15'de. Bundan sonra bayan parfumleri de daha cok ilgi alanimizda olacak:))

Saygilarimla.

Hayirli ugurlu olsun simdiden enver bey cok sevindim cok mutlu oldum Allah daim etsin mutlulugunuzu. Antalya daha ugurlu gelir insallah.

Özel sektor bankadan yolunu buluyordur da çalışana yansitmiyor bence.

• quote:

Yalnız hocam kimse bir şey dememiş ancak kullandığınız tabir (buradan kaldırdığı parayla) bir öğretmene yakışmıyor bence. Sonuçta Eser emek veriyor bir şekilde şu piyasa şartlarında işini en iyi şekilde ifa etmeye çalışıyor. Niyetim avukatlık yapmak değil gerçekten ama o tabirinizi okuyunca da yazmadan edemedim.

O ifade benim de hosuma gitmedi açıkcasi da eser ile müşterisi arasina girmek istemedim. Harcarken cok arastirip harcarim (cimri degilim) Eser den parfum alirken hic gozum arkada kalmadi. Kar marjinin da cok cok dusuk oldugunu biliyorum.

• Herkesin dikkatini cekmistir de baskasinin geliri ile ilgilenmeyi Cem Yilmaz cok guzel kendinden ornekler vererek hicvetmisti. Ben memnunsam Eser daha cok kaldirsin parayi insallah:) Aldigi maldan, hizmetten memnun olan cogul kesimin Eser'e duasi Yuce Allah daha cok versin. Versin ki bu piyasada olsun. Eser kaldiramazsa parayi 500tl'ye kozmetik firmalari hamuduyla goturur develeri. Ondan sonra Eser'in guzel parfumlerini mi yadederiz yoksa n11'den de satmadi gitti diye elestiririz? Sonucta aday bir tutasteci degilse zaten boyle dusunmezdi.

Saygilarimla.

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim Gokhan. Guzel dileklerin hepimize sirayet etsin insallah.

Saygilarimla.

• Malesef reförmülasyonlar sonrası le male in de canına okudular... 2004 lerde tanışmıştım ilk olarak, ormanlar daha kalıcı daha agresif daha kalıcıydı. O günlerden bugüne sürekli elimin altında bulundurdum..öyle 50,75ml olarak da değil, maxi boy 200ml olarak aldım hep:) 2011 den sonra bariz fark var malesef...koku aynı fakat yayılım kalıcılık azalmış yinede 3,4 saatten fazla kalıyor onu söyleyebilirim.. Jean Paul un ultra male i bu anlamda tam bir sülük :) bildiğin yapışıyor koku ama şekerli bişiler var içinde bir süre sonra mide bulantısı gibi bir his uyandırıyor bende.. Eskinin kokulu silgilerine benziyor gibi ama bir le male değil kesinlikle bana göre..

Sonuçta koku işi tamamen zevk renk meselesi kimini göre ağır diye tabir edilenler kimine göre normaldir kimine göre yazlık kışlıktır, kimine göre 4 mevsim:) imkan varsa en iyisi deneyerek test etmek.

• Merhaba değerli forum takipçileri,

Ben 4 adet parfüm almayı düşünüyorum ve bu konuda acemi olduğum için sizlerin fikirlerini almak isterim.

2 adet alım 20-25 yaş erkek spor giyim için olacak. (erkeksi olmayan, kalıcı kokular)
    1 adet alım 50-55 yaş erkek için (klasik,erkeksi kokular ve kalıcı)
    1 adet alım 50-55 yaş bayan için (ağır içerikli olmayan ve kalıcı koku)
  • Ghivengy ultramarine, lacoste red 25 yas icin

Cartier declaration 55 yas icin

Bayan icin lia est belle

Saygilarimla.

• Öncelikle "Yalnız değil Yanlız" [EDİT : ARKADAŞLAR BURADA YANLIŞ YAPTIM. ÖZÜR DİLERİM, DOĞRUSU "YALNIZ"]

Hoca yol gösterir sayın kardeşim. Beni neden "daha iyi hizmet" istediğim için suçluyorsunuz ki? Yahu valla billa zor değil ya.

Zor değil.

Amazon gibi bir sistem beklemiyorum ki.

Sayın Eser Bey'e Allah bol kazançlar versin, SADECE buradan günde 300-400tl'lik işlem yapıyor. Bunu söylememin sebebi site masraflarını çok çok rahat bir şekilde karşılayacak olmasının mantıklı açıklamasıdır. Hizmet sektöründe bu adam. Bize hizmet edecek. Alt tarafı bir sistem oturtacak. Ben de alıyorum. Yarın öbür gün gene alacağım.

"65 TL mi tuttu? Sepete ekle, Kredi kartını gir, 3D Secure Mesajını cevapla, bitti ya."

Bitti yani.

Millet işi gücü bırakmış. Daha iyi hizmet istemek yerine, daha iyi olsun diyen insanları günah keçisi ilan eder olmuş. Allah hepimizi beterinden korusun. Değişim isteyin. Düşünün.

Eser Bey'in en eski müşterilerinden biriyim. O da daha iyisini istiyordur.
    Daha iyi bir sitesi olsa yapacağı satışı düşünmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 5 Şubat 2017; 16:37:20 >
  • 
Sayfa: önceki 10481049105010511052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.