Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1049. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: gustawa
1 Kayıtlı Üye ve 20 Misafir (3 Mobil) - 18 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.704
Cevap
2.049
Favori
8.317.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10471048104910501051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hermes, vakko, d&g the one, bvlgari man in black
  • delfino3 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Eser Bey, sizden son siparişimde Diesel - Fuel For Life, Givenchy - insense Ultramarine, Dolge & Gabanne - The One, Armani - Black Code almıştım.

Diesel ve Givenchy benim favorim parfümlerim kalıcılık ve koku olarak tenimle mükemmel bir uyum içerisinde mutlu bir şekilde kullanıyorum.Ancak denemek için aldığım Dolge ve Armani hem kokuları hem de kalıcılıkları konusunda beni biraz üzdü diyebilirim.

Sizden tekrar sipariş vermek istiyorum bana 2 parfüm önerme şansınız var mı ?

Şimdiden teşekkürler.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Gio Profumo

Bvlgari Man in Black

Nautica Voyage

Guerlain L'homme Ideal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • __By_CiN_oO__ kullanıcısına yanıt
    gio profuomo
    ideal guerlian

Profuomo bence konuda çok az geçiyor çok güzel bir parfüm aqua di gio ile alakası yok çok yayılan ve kalıcılığı freshliğine rağmen had safhada
    fresh ve kalıcı olsun isteyen arkadaşlar listelerine bir tane eklesinler mutlaka.

Bunun yanında Desire Blue yine konuda çok az geçen hem freshimsi hemde kalıcıılık fazla olan hakettiği değeri görmeyen esanslardan biri.

Bu iki ürün genel beğeniye uygun ve fresh seven ve öneri isteyen arkadaşlara çok güzel gider:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Gio Profumo

Bvlgari Man in Black

Nautica Voyage

Guerlain L'homme Ideal

Şöyle 4 yapmıştık tavsiyeler üzerine, içinde benzer, aynı parfümler varsa yerine GIO ' yu eklemek isterim.

35 yaş, spor giyim.

1- Abercrombie fitch
    2- Creed aventus
    3- İnvictus
    4- Chanel bleu

nautica' yı tester olarak isteyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 4 Şubat 2017; 18:19:6 >
  • Arkadaşlar Eser Hocam dan 8 değişik koku almıştım. Sağolsun testerların arasına Alfred Dunhill de eklemişti. Farkettim ki Issey ile birlikte en beğendiğim bu oldu :-)

Daha önce Antonio Banderas Blue Seduction kullanırdım bu konuyu farketmeden evvel.

Pudralı, kremli, çok şekerli ve tütünlü kokuları sevmiyorum.

YSL hangi gruba girer pek anlamıyorum ama hoşlanmadım mesela. Bu tarzları pek sevmiyorum.

Fresh ama aynı zamanda farkedilebilir ve kalıcı koku önerilerinizi bekliyorum. :-) Bir dahaki siparişimde Alfred Dunhill fix olacak. :-)

Spor , takım her türlü giyiniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 5 Şubat 2017; 3:32:51 >
  • 4 ŞUBAT MNG KARGO TAKİP KODLARI:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

MV479245 4.02.2017 SERDİNÇ K
    MV479787 4.02.2017 HARUN R Ç
    MV480107 4.02.2017 MELİS G
    MV480354 4.02.2017 AKIN Ö
    MV480566 4.02.2017 ALİ Ç
    MV480754 4.02.2017 HAMDİ S
    MV481133 4.02.2017 BURAK B
    MV481499 4.02.2017 EMRE Ç
    MV481838 4.02.2017 EMRE A
    MV482127 4.02.2017 MERVE Ö
    MV491336 4.02.2017 GÜLNAZ S
    MV491595 4.02.2017 FIRAT K
    MV491892 4.02.2017 CAN A
    MV478957 4.02.2017 BERKAN Ö
  • 8 li siparişim sabah geldi 4 ünü arkadaşım kaptı bile :) kalıcılığına hayran kaldım tebrik ediyorum özellikle spice bomb baya baskın bundan sonra aboneyiz :)
  • JPG-Le Male kokusunu orijinaline pek benzetemedim. Orijinalini çok beğenmeme rağmen bu koku daha sert ve vanilya kokusunu pek alamadığım için pek kullanamıyorum. Bunun sebebi, kokunun tazeliğiyle ilgili olabilir mi?
  • Yeni şişemizdeyse tazedir. Eski şişemizdeyse oturmuş kokudur. Bu sekilde taze olup olmadığını anlayabilirsiniz. JPG nin benzerliğinden çok memnunum. Sertliğine bir şey diyemeyeceğim esans oranları yüksek olduğu için her kokum öyledir. :) Bu durum 10 dakika içinde toparlar olağan devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Yeni şişemizdeyse tazedir. Eski şişemizdeyse oturmuş kokudur. Bu sekilde taze olup olmadığını anlayabilirsiniz. JPG nin benzerliğinden çok memnunum. Sertliğine bir şey diyemeyeceğim esans oranları yüksek olduğu için her kokum öyledir. :) Bu durum 10 dakika içinde toparlar olağan devam eder.

https://store.donanimhaber.com/f7/2d/b4/f72db400e9b5650008254d0735964611.png

Bu resimdeki şişe. Eski veya yeni model olup olmadığını bilmiyorum. Yanında küçük şişede gelen kilian moonlight kokusunu çok beğendim onun kokusu yumuşak ama kalıcılığı az gibi geldi. Vanilyalı olup kalıcılığı uzun olan başka modelleriniz var mı?
  • Hugo boss vanilya, tom ford tobacco and vanilie, tam vanilya olmasa da musc ravageur bunlarin kaliciliklari beklentinin ustundedir.

Saygilarimla.

• Sizde benim gibi Vanilya sever birisiniz. Boss Vanilyalı tatmin edecek diye umut ediyorum.

• Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Boss vanilyalının orijinalinin, JPG-Le Male orijinal ile koku açısından bir yakınlığı var mı peki?
  • Boss vanilyalı ile le male bence alakasız.. Vanilya ağırlıklı tavsiye istediğiniz için onlar önerilmiş, boss vanilyalı vanilya ağırlıklı güzel bir koku, ama le male deki vanilya ile pek alakası yok diye düşünüyorum..

Bu arada bende çok uzun süredir le male kullanıcısıyım le male i orjinal harici hiç yakalayamadım esans olarak..
    Fakat le male sever olarak : dior suavage ve creed Aventus önerebilirim gayet güzel ve farklı kokular ikiside severek kullanabileceğiniz koku olur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zulkarneyn___ -- 4 Şubat 2017; 23:42:19 >
  • Boss Vanilyalı, Eser abiye özel hocam. Bildiğiniz Boss'un + vanilyalısı. Kıyas işi bana göre değil, onu üstadlara bırakalım :)

• En iyisi mağazaya gidip o modele de bir bakayım. Yani vanilya sevdiğim için büyük ihtimalle beğeneceğimi düşünüyorum ama arada hoşuma gitmeyen başka koku da olabilir diye emin olamıyorum. Mesela Le-Male bildiğimiz vanilya kokusunu veriyor ama buradan aldığım parfümde o keskin kokudan dolayı vanilya kokusunu alamadım(bir süre kağıda sıkıp beklediğim halde o kesin koku gitmedi).

YKM'de bugün Le-Male'yi denedim ve kokusuna hayran kaldım. Normalde Dolce Gabbana-Intenso düşünüyordum bunu daha çok beğendim. Fiyat da uygun, fakat bazen uzun süre bekletilip bayatlayan parfümlerde indirim yapıldığından bahsedenler var o konuda da biraz tereddüt içerisindeyim. Mağaza görevlisine sorunca bunların 5 yıl raf ömrü, açıldıktan sonra 36 ay kullanma süresi var diyorlar. Birde Le-Male'nin kalıcılığı birkaç saatten fazla gitmiyor sanırım ben elime sıkmıştım şuan 3-4 saat geçti ve çok şuan pek farkedilmiyor. Siz kullanırken kaç saat gidiyordu?

Boss vanilyalı diye bir model yokmuş evet. Bunun yerine Hugo Boss Bottled İntense EDP var bu da vanilyalı. Yarın tekrar gidebilirsem buna da bakacağım.
  • 212 sexy men jean poul'e cok benziyor bence. O da denenebilir. Boss canilya net vanilyadir.

Saygilarimla.

• Serge Lutens - Chergui prive alıp deneyen varmı?
    nasıl bir kokudur.
  • 
Sayfa: önceki 10471048104910501051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.