Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1048. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: merhum87 , merhum87
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.704
Cevap
2.049
Favori
8.317.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10461047104810491050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jvats

quote:

Orijinalden alıntı: jackbaron

iyiler 1 adım öndedir..

yarışma içindir.

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

fahrenheit kullanan birine hangi parfümleri önerirsiniz?

parfümden çok anlayan birisi değilim :)

kullanmadığım o kadar çok parfüm varki fahrenheite benzer parfüm hangisi bilmiyorum.
    parfüm kişisel bir şey dir
    benim beğendiğimi sen beğenmezsin senin beğendiğini ben beğenmem.
    ama ağır kokular seviyorsan.
    kinski
    hermes
    black afgano
    tom ford un bazı kokuları var onlara yönelebilirsin.
    fahrenheit eski bir koku.
    ben devamlı bir kokuda ısrar eden biri değilim.
    farklı kokuları hep denerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan0zmen

Bir üniversitelinin objektifinden: Doğa ve Tutaste'nin uyumu.

*Beğeni ve destek için teşekkür ederim.

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Başarılı. Bu tutar
  • Yarışma boyunca bana yardım eden, desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim

68 Beğeni ile yarışmayı kapatmış bulunuyorum.
  • Yarışma demeyelim, ben müşterilerimi yarıştırmam. Sadece konu şu sıra cansızdı renk gelsin istedim o yüzden adına paylaşım diyelim. Saate göre @zhee nicki arkadaşımız hediyeyi kazandı.

İlk paket alışverişinde (paket üzerine harcayabileceği) 68 tl sini dilediği zaman kullanabilir.
    Seçeceği 1 adet Prive ürünü de dilediği zaman adresine isteyebilir. İlgisine teşekkür ederim.

@berkan0zmen nickli arkadaşımıza da seçeceği 1 adet Prive ürünü dilediği zaman (alışverişi olduğunda paketine eklenecek şekilde) isteyebilir.

Aralarında çok fark olmadığı için tek kişiye hediyeye gönlüm el vermedi.

Katılan, paylaşımda bulunan herkese canı gönülden teşekkürederim.

Sevgilerimle,
    Eser

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
  • Eser hocama gönlü bol olduğu için tekrar teşekkür ediyorum. Berkan arkadaşı hediyesiz bırakmadı gerçekten örnek bir davranış

Bugüne kadar DH'de gördüğüm en aktif parfüm konusuydu ki bu paylaşım çok daha canlandırdı. DH'li dostlar ile Whatsapp grupları içinde Tutaste'yi çok konuştuk ve bir çok kişi benim zevkime güvenerek deneyeceğini beyan etti.

Prive 1 Aventus'a ilk fısta hayran olduğumu bir çok kişi biliyor ondan dolayı ben hediye olarak tekrardan Prive 1 rica edeceğim.

Tekrar tekrar Eser hocama yani Tutaste'ye teşekkürler, mükemmelsiniz.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardimci olabildiysek ne mutlu hocam rica ederim saygilar..

• Eser hocamdan ilk alışverişimi yaptım. Koku oldukça hoş ve kalıcı. Parfüm alışverişimi bundan sonra Eser beyden yapacağım kesinlikle.
  • Eser yine gonlunun zenginligini gostermis. Adamlığı 10 numara esnafligi 10 numara olunca kokular da 10 numara oluyor haliyle. Böyle adamlar iş yapsın ki iyi olanlar kazansin. Görenler de örnek alsin.

• Eser hocam onca parfüm aldım senden /Abercrombie-fitchi neden bu kadar geç aldım diye kendim kızıyorum koku çok güzel

• 4 parfüm önerisi istesem ne tavsiye edersiniz? İnsanların beğeneceği ve boğmayacak bir koku.
  • Eser tebrik ediyorum. Gönlün Çok zengin maşallah. Hala aklında sorusu olanlar gözü kapalı istediği urunu alabilirsiniz. İyi ki varsın tutaste.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Yasınızdan ve giyim tarzınız nedir söylerseniz daha yardımcı olabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

4 parfüm önerisi istesem ne tavsiye edersiniz? İnsanların beğeneceği ve boğmayacak bir koku.

Abercrombie fitch

Diesel only brave

Creed aventus

Desire blue

İnvictus

Chanel bleu

Gio prof

Hugo boss matara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alphi3458 -- 4 Şubat 2017; 13:16:41 >
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bakıyorum hemen.
  • m2ho06 M kullanıcısına yanıt
    pm
  • Merhaba parfüm severler ve bakımlı insanlar. Çok fazla parfüm kültürüm yok belli başlı parfümleri kullandım ama hep tenime ters giden uçucu kokularmış genelde mavi şişeli fresh kokular kullanıyordum. Esmer tenliyim neler önerirsiniz parfümleri buradan temin edicem. Tom Ford black orchid önermişti parfümerideki bayan.

• aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. 2 mesaj üstteki alphi3458 arkadaşımızın önerisine bakabilirsiniz siz de.
  • İlk siparişlerim bugün geldi. Yanında 2 adet tester göndermişsiniz çok teşekkür ederim. Testerlardan birisi Robert Piguet'in Visa kokusu inanılmaz, harika, şahane, muhteşem! Bir sonraki siparişimde kesinlikle Visa olacak.

Original Santal ve De Hermes'i ilk defa kullanacağım. D'hermes beyaz yakalı için çok iyi bir tercih. Santal konusunda doğru tercih yaptığımdan emin değilim. Sabunsu ve orta-ağır bir koku olarak diğer kokular arasında biraz kayboldu. Gösterişi olmayan ama hissedilen bir etkisi var.

İlgilendiğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Kolaylıklar diliyorum.
  • Merhabalar. Genelde takım elbise kullanan birisi olarak 35 yaş kalıcılığı ve farkedilirliği yüksek parfüm önerisi alabilir miyim? Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 10461047104810491050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.