Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

12 Kayıtlı Üye, 28 Misafir Kullanıcı, 32 Masaüstü Kullanıcı, 8 Mobil Kullanıcı ( 5 Mobil Cihaz 3 Android )
48.756
Cevap
1.675
Favori
4.648.827
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    618 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: johnwick31

Hocam sadece merakimdan soruyorum bu Tom Ford tobacco vanille tom ford un en iyi parfumu olarak aniliyor. Private blend olmayan black orchid in delux olup, tobacco vanille nin olmamasi sasirtti beni.bilgim yok gercektn merakimdan soruyorum bi sebebi var midir?

Eser bi kac fabrika ile calisiyor en benzeri hangisi ise esansi oradan aliyor delux olanlar pahali fabrikadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Vallla banka veya ATM'ye göre değişir hocam. 4-6 TL arası kesilir diye düşünüyorum.
    |
    |
    kellemrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladim hocam cok sagolun ben delux daha kaliteli diye sandim da :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GKHN1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: berkan0zmen

Vallla banka veya ATM'ye göre değişir hocam. 4-6 TL arası kesilir diye düşünüyorum.

O zaman get ile almak daha mantıklı

Enpara hesabınız varsa, mobil bankacılıkla havale-eft ücreti olmadan gönderim yapabilirsiniz.
    |
    |
    kellemrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Delux olanlar başka fabrikadan değil.

Bütün esansların fiyatı farklıdır. Hiç birinin fiyatı diğeri ile aynı değil. (Neredeyse)

Sadece benim çalıştığım 1 fabrikada (benim denemiş olduğum) 7-8 çeşit vanilya var. Bunlardan hangisi tobacco vanillia'ya benziyorsa adam gidip onu kullanıyor ve fiyat bana uygun geliyorsa ben de uygun satıyorum. Maliyeti 15 den yukarı oluyorsa Delux fiyatı ile satıyorum. Bunların arasında kalite farkı KESİNLİKLE YOK. Bu fiyat farklılığı düşük kar marjı ile sattığımdan kaynaklanıyor. Hepsini 20 tl yapsak böyle bir fark olmazdı :)

Kalite farkı PRiVE ürünlerde var sadece. Tobacco'nun da Prive olacak ürünü mevcut ama 15 tl lik olan da buna oldukca yakın o yüzden gerek olmadığını düşünüyorum.

Ekleme: 2 fabrika ile çalışıyorum. 2sinde de delux veya düz olan ürünler mevcut. Çok önemli ise 2 fabrikanın mallarını listede belirtebilirim. Hangisi hangisine ait olduğunu ama pek bir şey ifade edeceğini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 1 Şubat 2017; 13:38:59 >
    |
    |
    johnwick31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    251 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: berkan0zmen

Enpara hesabınız varsa, mobil bankacılıkla havale-eft ücreti olmadan gönderim yapabilirsiniz.

Maalesef yok.kuveyttürden atacam kesmiyormuş

|
    |

pazartesi kargolanan siparisim bugün elime ulaştı. güzelce pakatlenmis dolayısıyla kargo tamamen sorunsuz geldi. parfüm konusunda pek bilgim olmasa da ilk izlenimlerin çok hoş. kalite kokudan kutuya her yerde kendini belli ediyor.

Bu güzel alışveriş için Eser bey e tekrar teşekkür ediyorum

Güle güle kullanın hocam. Dönüşünüz için teşekkür ederim.
    |
    |
    Etin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bunlar da bizden. Yarışmaya dahil değilim :)

Teşekkürler hocam ürün elime ulaştı, harika bir kokusu var
    Buda Invictus'un camdan dışarı bakarken ki hali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatwxe -- 1 Şubat 2017; 16:15:52 >
    |
    |

Ya arkadaşlar kendim için parfüm seçmeye çalışıyorum uzun zamandır ama en çok merak ettiğim bulunduğumuz kış ayında genel olarak yazlık(fragrantica.com'dan baktığım kadarıyla) parfümler tercih ediliyor. Bunun bir önemi yok mu bu konuda bilgi sahibi olan biri beni bilgilendirebilir mi
    |
    |
    Herkese merhaba, bende ilk kez Eser Bey' in parfümlerini denemek istiyorum ancak hangi ürünü kullanmam gerektiği konusunda ciddi olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var. Sürekli spor giyinen 34 yaşında biriyim, sürekli olarak kullandığım parfümler şunlar: Rochas man, Burberry classic, Calvin klein euphoria, Givenchy pi, Gio Armani... Baharatlı kokular bana çok uymuyor, genelde odunsu kokular daha uygun gözüküyor. Bana özellikle de kullanıp memnun kaldığınız ürünleri önermenizi rica ederim akabinde bende hemen siparişimi geçeyim istiyorum.Yardımlarınız için şimdiden herkese teşekkürler.
    |
    |

Evdeki Orjinal parfümleri ve Tutaste versiyonlarını yan yana dizdim, "Orjinal olan bir adım öne çıksın" dedim, ve ortaya çıkan sonuç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 1 Şubat 2017; 20:5:1 >
    |
    |
    Ryzen 7 2700X@4,3 Ghz(1,4V) - EVGA CLC 280 - Cooler Master Master Gel Maker - Asus Crosshair VI Hero X370 - 8*2 GB Gskill Trident Z RGB 3200 CL14@3200 CL12 - Saphire RX 580 Nitro 8GB - Samsung EVO 970 500 GB NVME SSD - Samsung EVO 850 500GB SSD - Radeon R7 240 GB SSD - EVGA Supernova G2 650W - Rampage Imposing Rainbow RGB Kasa
  • Teğmen
    113 Mesaj

desire blue , m.micallef royal vintage veya aventus olabilir,invictus ve killian moonlight heaven sizi uzmeyecek kokulardir hocam.

saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckther7 -- 1 Şubat 2017; 20:11:57 >
    |
    |
    muratkaraer1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: muratkaraer1907

Herkese merhaba, bende ilk kez Eser Bey' in parfümlerini denemek istiyorum ancak hangi ürünü kullanmam gerektiği konusunda ciddi olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var. Sürekli spor giyinen 34 yaşında biriyim, sürekli olarak kullandığım parfümler şunlar: Rochas man, Burberry classic, Calvin klein euphoria, Givenchy pi, Gio Armani... Baharatlı kokular bana çok uymuyor, genelde odunsu kokular daha uygun gözüküyor. Bana özellikle de kullanıp memnun kaldığınız ürünleri önermenizi rica ederim akabinde bende hemen siparişimi geçeyim istiyorum.Yardımlarınız için şimdiden herkese teşekkürler.

Rochas Man ve Givenchy Pi orjinallerine birebir benziyor hocam gönül rahatlığıyla bu ikisini alın. test edildi onaylandı

odunsu kokular tercih ediyorsanız sepetinize Kilian Straight to Heaven ekleyin. Satıcı sipraişin yanında promosyon ürünü olarak göndermişti 10 ml'lik sanırım. İnanılmaz güzel odunsu bir koku. İlk sipraişimde 50 ml'liğini de alacağım.

kanal 1 tanesini de şansınıza kendiniz seçin bence. Ama söylediğim 3 ürün mükemmel
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.