Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1040. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: chinke
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.321.159
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koklayıp beğendiğiniz parfümü almanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GullyFoyle

Siparişlerim geldi. Zaten bayıldığım parfümlerdi (Kinski ve Costume National Homme) :D Şimdi yeni arayışlara da girelim bakalım. :)

Daha once orijinalini kullandiginiz kokular miydi? Bir de bunlarin yaninda baska koku siparis ettiniz mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat kaça kadar olan siparişler aynı gün kargoda acaba ?
  • Hocam;

3 Adet Hugo Boss Vanilya (Erkek)
    1 Adet Chanel - Blue De Chanel (Erkek)
    1 Adet Chanel - Chance (Bayan)
    1 Adet Tom Ford - Tobocco Vanilia (Erkek)
    1 Adet Cacharel - Amor Amor (Bayan)
    1 Adet Burberry - Classic (Bayan)

Ücreti gönderildi hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epoukya -- 26 Ocak 2017; 14:57:49 >
  • Paco rabbane ultraviolet de guzel kokudur orjinalini kullaniyorum tavsiye ederim

• -Kinski 'nin orjinalini deneme fırsatım olmadı maalesef. Ama evvelden verdiğim sipariş sonrası çok sevdiğim için (Bir de valide el koydu tabi) Kendime tekrar sipariş geçtim.
    -Costume National Homme 'da ise ilk Eser'den sipariş geçtiğimde orjinali denememiştim, akabinde bir arkadaş kullanıyormuş, deneme imkanım oldu. Ama uzun soluklu değil. Lakin bana kalırsa gayet isabetli geldi orjinaliyle.
    Black Afgano geldi bir de. Deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 26 Ocak 2017; 15:31:31 >
  • 26 Ocak MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

MS672060 26.01.2017 EFE H
    MS672372 26.01.2017 ALİCAN P
    MS672659 26.01.2017 SAMET T
    MS672807 26.01.2017 BURAK D
    MS672987 26.01.2017 FATİH B
    MS673355 26.01.2017 BAKİ Y
    MS673866 26.01.2017 EMRE A
    MS674305 26.01.2017 İRFAN Ç
    MS675095 26.01.2017 HASAN B
    MS675401 26.01.2017 BURAK B
    MS676200 26.01.2017 ARZU Ç
    MS677977 26.01.2017 AHMET B G
    MS678381 26.01.2017 GİRAY Y
    MS678652 26.01.2017 MUSTAFA C
    MS679211 26.01.2017 UĞUR Ö
    MS680295 26.01.2017 UFUK O
    MS680662 26.01.2017 YUNUS Y
    MS682392 26.01.2017 BURAK A
    MS682846 26.01.2017 MURAT M
    MS683789 26.01.2017 GAMZE B
    MS684066 26.01.2017 SALİH S
    MS684390 26.01.2017 OLGUN B
    MS688158 26.01.2017 AHMET D
    MS688498 26.01.2017 MESUH H. D
    MS688726 26.01.2017 MURAT K
    MS689130 26.01.2017 NiDA G
    MS689385 26.01.2017 RAMAZAN M K
    MS689490 26.01.2017 GÖKHAN B
  • Eti cin için ayrica teşekkür ederim 😆

Kilian moonlight ( tester göndermisler saolsunlar.)

Hindistan cevizi limon greyfurtu bilemedim amaa
    Unisex denilebilir.
    Başlangıçta hafifbir hacı şakir banyo sabununu andırıyor
    Sonrasinda bu koku hafif tatlanıyor ve ısınıyor.
    Farkedilirliği düsük
    Bi o kadarda güzel bir koku.
    2-3 fıs yeter.
    Hafif, burnu yormayan, farklı,yazkış kullanıyım diyenler için

Kesinlikle ideal.

Ben sevdim.

Hayirli işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 26 Ocak 2017; 19:1:15 >
  • Bugün buralar çok sakin? Yok mu pakedini teslim alıp yorum yapacak. Herkes biri bir şey yazsın diye konuyu yeniliyor herhalde Benim ürünler kargoda, geldiği gibi yorumlayacağım.
  • Dun dunhill desire blue'yu otel odasinda aksam yemeginr cikarken sıktım. Bir kac fis da havaya gitti. Bu arada yunlu ceket odada acik kapili dolapta. Uzerinde sabah sıkılmış tobacco and vanilie var. Aksam odaya girdim harika bir lime kokusu sarmis odayi. Iki adim attim dolabin onunden gecerken derinden gelen acimsi vanilya. Sanirim sabah odaya giren temizlikci odayi temizlemesem mi diye dusunmustur ortami saran harika koku ile.

Simdi Eser'in parfumleri zaten harikulade. Bu parfumleri kullananlar belki enterasan olan ne diye soruyor olabilirler? Iste en onemli nokta burada; artik bu konuyu okuyanlar icin bu ayrintilar son derece tanidik ve bilindik. Simdi kullanmadiginiz parfumler varsa, onlari bu aksam tekrar one alın. Yarin kullanin. Dinlenmis ve burun hafizasinin arka plana attigi o esanslarin yeniden keyfine varin. Hatta alip begenmediklerinizi birkez daha deneyin. Belki mevsim degistiginden, belki gecen zamanla duygusalliginiz farkettiginden, belki de taze olan paefumumuz artik tam dinlendiginden farkli tinilar bulabilirsiniz. Eger bu aralar hayatinizda degisiklik yaomak istiyorsaniz kendinize odul verin ve chergui sahibi olun. Sonra parmaklarinizi klavuede yazarken bulacaksiniz kendinizi.

Saygilarimla.

• nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Var olmazmi benimkiler geldi :) eser seti yaptim kendime :)
    Kolonyag
    Oda kokusu
    Parfum
    Birde araba kokumuz oldu (eser hocam arabayida hediye etse iyiydide :) )

Genel olarak tatli kokulari seven ben olarak bu vanilyali oda kokusu super oldu :) rainforest fark yaratmisti evde fakat biraz garip alisamadigim bir koku olmustu :) bu vanilya ise boss vanilyayi odaya sıkin o vanilya kokusu biraz yeni pismis kek birde tanimlayamadigim bir koku daha ekleyince alirsiniz kokusunu :)
    Kesinlikle ilk kez alacak arkadaslara woody i tavsiye ederim rainforest kitlesi biraz daha secici olacak sanirim :)

Gullu karanfilli kolonya gul suyu gibi ayni siseyi aştığnizda gul kokusu yayiliyor sonrasinda ele surdukten sonra geldi karanfil kokusu bana :)

Ikisinide gozunuz kapali alabilirsiniz :)

Bu arada eser hocam supriz olsun diye bana birde eti cin gondermis :) fotolarda yer alacak kadar yasamadi ufak bir haylaz benden once gordu :)

Saolun eser hocam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siz sağolun hocam güle güle kullanın. Oda kokularının hepsi bir birinden güzel. O konuda oldukça fazla eleme ve deneme yaptım :) Güle güle kullanın insallah

----

eiskent

Eline sağlık abi. Eve geçemedin sanırım daha. Konu seni özledi :)
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Eve gectim ama tam duzen olmadi daha Esercim. 3 gundur de sehirdisindaydim. Bosluk bulunca yazdim.

Saygilarimla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim abi. Tez vakitte halledersin inşallah da mutlu gününe geliriz biz de :)
  • Merhaba iyi günler,

Şuan itibariyle Victoria secret parfümleri eliniz de mevcut mudur sipariş verebiliyor muyuz?

İyi çalışmalar.
  • 2. yada 3. alışım uzun zaman aralıklarıyla alışverişim oldu.

Bu hafta elime ulaştı. Sabah 3 fıs sıktım akşam eve giderken metrobüste bile burnuma kokusu geliyordu.

Kendilerini baya geliştirmişler. Eskiden sadece şişeleri yollarlardı güzel bir kap hazırlamışlar.
  • Mevcut hocam. ilk sayfadan tüm ürünleri kontrol edebilirsiniz hocam.

--------

ERKUTCN

Hayırlı olsun Erkut hocam. Güle güle kullanın.
  • Az once babama hediye olarak aldigim Hugo Boss Vanille geldi. Heycanla actim kullandim heycandan yarisini bosa siktim odaya yayildi kokusu hala kokuyor. Gercekten cok kaliteli ve farkedilebilirligi diger aciklara gore cok yuksek. Hugo Boss un tum aciklarini ve orjinalini de alip denemis birisi olarak soyluyorum bu bambaska birsey orjinal notalarinin nerdeyse aynisi. Bu farkin bu kadar belirgin olacagini dusunmuyordum. O vanilya cok iyi bir sekilde ayarlanmis sizi bogmuyor tam tersine mutluluk veriyor. Fazla parfum yorumu yapamam ama cok guzel olmus elinize saglik Eser hocam. Yeni siparisler insallah istanbul a gecince vericem :) fazlasi bavulda sorun cikartiyor :)

• Sonunda kargom geldi. Aldığım parfümleri yorumlayacağım biraz;

Paco Rabanne Olympea: Bu parfümün ilk olarak orjinalini anneme hediye almıştım. Kendisi kokuyu çok beğenince, bir tane de Eser'den söyleyeyim dedim, orjinali neyse 1'e1 aynısı başka hiçbir şey demeye gerek yok. Bence güzel bir koku. Çok insanı bayan bir yapısı yok, bu kadın parfümleri için olabilecek en iyi özellik diye düşünüyorum çünkü hepsi insanı bunaltıyor. Gidin Tekin Acar'da Sephora'da deneyin, 1'e1 aynısını Eser size yollayacak, bu kadar net söylüyorum. Orjinalle Eserinki arasında kör koklama yaptığımızda çoğunluğumuz Eserinkini seçti. Siz düşünün...

Fico Di Amalfi; Birçok arkadaş yaz kokusu olarak nitelendirmiş ama bu koku bana kalırsa spesifik bir ilkbahar kokusu. Ferahlığı uçtuktan sonra kalan yoğun tatlı incir kokusu yazın sizi ve çevrenizi biraz bayabilir. Ancak ilk açılışı gerçekten çok ferah ve koklaya koklaya doyulmayacak bir nitelikte.

Tom Ford Tuscan Leather: Ben daha deri kokusunun yoğun olduğu bir parfüm bekliyordum, neye benzediğini bile tarif edemediğim bir koku çıktı. Koku oldukça keskin. Deri kokusu pek alamadım, belki taze olduğu için biraz dinlenmesi gerekiyor. İlk etapta çiçek ve tatlı olmayan bir böğürtlen geldi. Belki deri kokusu son notalarda olduğu için sonlarda çıkar.

Bvlgari Pour Homme: Varla yok arası bir parfüm kendisi için güzel kokmak isteyenlere hitap eden bir parfüm. Ağaçlarla dolu ferah bir doğa yürüyüşüne çıkmış izlenimi uyandıran bir parfüm. Yaz dışında kullanmak pek makul olmayabilir. Hissedilirliği son derece düşük, ancak oldukça ama oldukça güzel bir koku.

Original Santal: Sıcak bir koku. Bunun ağabeyi Original Vetiver ile ikisi arasında kalıp bunu aldım. Biraz daha ağır bir parfüm. Ben Original Vetiver'i daha çok tavsiye ederim pek bir ağırlığı yok.

Terre De Hermes: Bildiğimiz gibi, toprakla karışmış portakal. Çok güzel bir koku. Gerçekten tarihin en başarılı kokularından biri diyebilirim. Eserin ürünü de oldukça iyi ve oldukça benzer.

GELELİM DANANIN KUYRUĞUNUN KOPTUĞU YERE:

Prive Aventus: Şişesi ve valfi gerçekten çok şık ve narin ancak tabi ki bizi içerisindeki ilgilendiriyor. Gerçekten inanılmaz güzel bir koku. İlk sıktığınızda misler gibi buram buram ananas kokuyor. Sonra ananas arkaya çekilip dumansı bir koku yerleşiyor. Gerçekten her kuruşuna kadar değecek bir ürün. Şu anda elimde sıkı sıkı tutup kapağını açıp sürekli kokluyorum.

Herkese selamlar. Testerler geldi, sağolsun Eser STH numunesini tester hakkımdan düşmemiş. STH'nin herkesin beğenisine uygun olmayışını Eser biraz fazla abartmış sanki. Bence kati suretle kör alım yapılmayacak bir parfüm değil. Piguet-Moonlight in Heaven-Amouage Epic Men henüz deneme fırsatım olmadı. Her yerimden parfüm kokusu geliyor. Onları da başka zamana artık. Eser'e çok ama çok teşekkür ediyorum bu harika ötesi ürünler için. Sayesinde 2-3 ayda bir 1 tane orjinal parfüm alıp kullanan ve pek koku bilgisi olmayan ben, bir parfüm gurusu olacağım. Esansları gerçekten çok ama çok kaliteli. Benzerlik bazı parfümlerde mükemmel ötesi olmayabilir ancak genelde esans kalitesinin orjinalden pek farkı yok. Tek fark ton.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 27 Ocak 2017; 16:3:49 >
  • evet parfümler geldi eser hocama teşekkür ederim.
    Öncelikle tester parfümlerden başlayım şunu da belirtmek isterim ki parfüm konusunda hiç bir bilgim yok.
    Kilian moonlight:2kez sıktım acayip bir şekilde tüm odaya yayıldı kokusu,kalıcılık konusunda bir şey diyemem 20dk önce sıktığım bir parfüm ama şunu söyleyebilirim ki bu koku ne ağır ne de hafif yani tam ortası nasıl anlatsam bilemedim hem bi yandan hafif hem de böyle çok ağır olmayan bir koku değişik bir şey tavsiye ederim 20+ yaş derim ama kesinlikle gençler de denemeli ,daha önce de belirttiğim gibi parfümler hakkında her hangi bir bilgim yok daha iyi bilenlere sormasını tavsiye ederim alacak arkadaşların.

Amouage epıc for men: 1 kez sıktım öyle tüm oda kokmadı ama yine de kendini belli ediyor,bunu da sıkalı yaklaşık 10dk oldu koku şuan bildiğiniz tütün kokuyor sonra değişir mi bilmiyorum değişirse editlerim zaten gençlere pek gideceğini sanmıyorum 25+ yaş diyorum.
    Edit:koku yavaşça değişmeye başladı gittikçe güzelleşiyor fakat yine de en az +25 diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSMANLI TEAM -- 27 Ocak 2017; 17:17:24 >
  • 
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.