Şimdi Ara

Açık Öğretim ve Tecil Durumu (Acil Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba herkese. Çok uzatmadan konuya girmek istiyorum 94 doğumluyum. Üniversiteye ilk olarak 12/13 sezonunda Akdeniz de 2 yıllık yazılım bölümünde başladım. Lakin ertesi sezon 13/14 sezonu başlarken Akdeniz de ki kaydımı sildirip Istanbul Kültür kayıt yaptırdım. Bu sefer 2 yıllık turizm okumayı planlıyordum 2 sene dayandım ama mezun olamadım kaydım hala duruyor. Son olarak geçtiğimiz eylül ayında Ygs ile AÖF e kayıt oldum. Her zaman olduğu gibi 2 yıllık ama bu sefer marka iletişim. İlginç eğitim hayatım bu kadar. Şimdi arkadaşlar 31 aralık 2017 tarihinde tecilim bitiyor. Daha önce hiç askeri şubeye gidip herhangi bir tecil işlemi yapmadım. Ve can alıcı soru: Tecil hakkım var mı arkadaşlar ? 2 tane ön lisans programında kaydım var biri açık biri örgün. Askere git diyenler olabilir diye eklemek istiyorum şu anda kız arkadaşımı bırakıp hiçbir yere gidemem 4 ay önce karaciğer kanseri olduğunu öğrendik ve benim onun yanında olup moral motivasyon sağlamam lazım. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 20li yaşların sonuna kadar tecil ettirebilirsin. Ki üniversite kaydın da olduğundan dolayı sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
  • Lise bittikten sonra mazeretsiz 2 yıl tecil hakkı varmış acaba benim bundan faydalanmam mümkün müdür? Bir de 2. Üni. İle tecil işlemi oluyormuş. Ben AÖF e YGS ile girdim 2. Üni olarak mu geçiyor şimdi ? ikü de ki kaydım duruyor ama ders seçimi yapmıyorum 2 yıldır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.