Şimdi Ara

Açık öğretim muafiyet hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bir sorum var ben iki üniversite okuyorum açıktan işletme örgün olarak muhasebe bolumu okuyorum benım bır sorum olcaktı benım acıktan aldığım dersleri örgunde ders kaydı baslamadan muafıyet verebılırmıyım hemen onaylanırmı muafiyetım birde neler yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim

• üstad bu tarz konularla forumda kimse ilgilenmiyor iyiki bana yazmışsın.bizim kocatepede benim dersleri saydılar ben işletme okuyorum teslim ettim içerikleri akts olan kağıdı bide istiyolar ikisini de imzalatıp getiriyosun.sonra bir saydırdım 2 saydırdım tek seferde 16 dersimi saydılar direk 2. sınıf oldum.daha sonra kamu maliyesi vs dersleri geçmeme rağmen saymamaya başladılar en sonunda semih açıköz diye bi öğrt görevlisi bi daha dilekçe verirsen saydıklarımızıda sileriz diye beni tehdit etti o adamı herkes bilir.ben şansını dene derim kardeşim.en azından emeğin var o kadar bi ver sonuçta saymazlarsa bile dene.sayarlarsa çok iyi olur eskiden sayıyolardı çünkü bizim okul kafasına göre yönetmelik oluşturuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.