Şimdi Ara

Açık Öğretim Fakülte Okumak İstiyorum Yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar YGSye Girdim Yeterli Puanu Aldım :D Lisans Mezunuyum Birde Açık Öğretimden Bölüm Fakülte Okumak İstiyorum. Tarih, Matematik vb. Dersleri Daha Önce Bitirdiğim Faküldede Aldım ve Geçtim Şimdi O Derslerden Muaf Olabiliyormuyum :D Yüksek Okul Okuyanlar Hazırlık+3+4 Okuyolar Benim 1. Sınıftanmı Başlamam Gerekiyor? Hangi Bölümü Tavsiye Edersinizi? İşletme, Kamu yönetimi vs. vs. Kayıt için nasıl bir yol izlicem? Yardımcı Olursanız Sevinirim Saygılar...

• lisans okuyanlar 1. sınıftan başlıyor
    hiçbir dersten de muaf olmuyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melrin

Arkadaşlar YGSye Girdim Yeterli Puanu Aldım :D Lisans Mezunuyum Birde Açık Öğretimden Bölüm Fakülte Okumak İstiyorum. Tarih, Matematik vb. Dersleri Daha Önce Bitirdiğim Faküldede Aldım ve Geçtim Şimdi O Derslerden Muaf Olabiliyormuyum :D Yüksek Okul Okuyanlar Hazırlık+3+4 Okuyolar Benim 1. Sınıftanmı Başlamam Gerekiyor? Hangi Bölümü Tavsiye Edersinizi? İşletme, Kamu yönetimi vs. vs. Kayıt için nasıl bir yol izlicem? Yardımcı Olursanız Sevinirim Saygılar...

BEnde lisans bitirdim ve sizin gibi ygs ye girdim hangi bölüm sorusu benim de kafamı karıştırdı.sosyoloji kamu iktisat işleyme uluslar arası ilişkiler tarım vs kafam karışık yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.