Şimdi Ara

Açık Liseye yeni yönetmelik...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni yönetmelikte yeni yasa geldi artık açık liseye 2 sene sınıfta kalmış öğrenciler gece bilecek ben sene geçtim kurtuldum. 

Bugün okulu ziyarete gittim müdürle karşılaştım o dedi hadi bakim sen geçtin paçayı kurtardın bundan sonra 2 yıl sınıfta kalanlar geçme şansı elde edicek dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ele7en

Yeni yönetmelikte yeni yasa geldi artık açık liseye 2 sene sınıfta kalmış öğrenciler gece bilecek ben sene geçtim kurtuldum. 

Bugün okulu ziyarete gittim müdürle karşılaştım o dedi hadi bakim sen geçtin paçayı kurtardın bundan sonra 2 yıl sınıfta kalanlar geçme şansı elde edicek dedi.

Zaten geçebiliyorlardı? Arkadaşım geçen sene 2. yıl hakkını doldurdu ve şuan açıktan okuyor.
  • bazıları ortaokuldan direk açık liseye kayıt yaptırabiliyodu o önlenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkes

quote:

Orijinalden alıntı: Ele7en

Yeni yönetmelikte yeni yasa geldi artık açık liseye 2 sene sınıfta kalmış öğrenciler gece bilecek ben sene geçtim kurtuldum. 

Zaten geçebiliyorlardı? Arkadaşım geçen sene 2. yıl hakkını doldurdu ve şuan açıktan okuyor.

Bu yönetmelik son sene geçenleri engellemek için konuldu.
    Son sene benim okulum zor giyip açık liseye geçenler çoğalmıştı.
  • Ben yanlış anladım galiba ya ilk başta. Şimdi sadece 2 sene kalmış olan öğrenciler açık öğretime geçebilecek değil mi? Onun dışında hiç liseye başlamadan açık öğretime geçişler yapılamıycak?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.